Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУродженця Чудлі засудили за ухилення від мобілізації

Уродженця Чудлі засудили за ухилення від мобілізації

( 1 Vote )

Уродженцю села Чудля, Володимирецького району, який ухилився від мобілізації, суд присудив штраф 680 гривень. Чоловік отримав повістку 2 вересня 2014 року, за якою він мав прийти 5 вересня 2014 року на пункт збору Володимирецького об'єднаного районного військового комісаріату. Але він не з’явився до нього.

Між прокурором та підозрюваним була укладена угода, за якою він визнавав себе винним, тому вирок був пом’якшений. Суд звільнив його від ув’язнення на три роки, присудивши умовний термін 1 рік та 6 місяців. На утриманні чоловіка перебуває малолітня дитина.

Джерело: ERVE.UA 

ілюстрація з мережі Internet

 

 

Коментарі   

 
+11 # Гість 09.07.2015, 10:37
Слава Богу, що так обішлося, хай туди ніхто не попадає, але такий штраф може заплатити кожен, не буде кого мобілізувати.
Відповісти
 
 
+15 # Made in UA 09.07.2015, 11:21
Так якщо в нього дитина на утриманні? Могли і без штрафу відпустити.
Відповісти
 
 
-28 # Гість 09.07.2015, 14:00
Відкриємо дорогу москалям аж до Володимирця! І будемо кричати: "Наші прішлі!".
Відповісти
 
 
+12 # Гість 09.07.2015, 16:38
Чомусь один так легко відбувся, а другий відслужить рік,а через півроку знову будуть призивати. А що зроблять з остальними, що ховаються як носять повістки по селі?
Відповісти
 
 
+43 # Made in UA 09.07.2015, 21:13
Нехай би штунд трохи забрали, бо вони ночами в райцентрі ніяк не схожі на віруючих
Відповісти
 
 
-24 # Гість 10.07.2015, 14:38
Щось вам штунди поперек горла стали. Може тому, що вони горілку не п*ють, більше працюють і заможніші. Щоб жаба не душила, візьміть та поставте й собі теплицю, відірвіть дупу від дивана, може полегшає. А щодо дітей на мотоциклах, то розберіться, там може й ваші гасають. Не треба огульно та бездоказово ляпати язиком!
Відповісти
 
 
-9 # Гість 12.07.2015, 20:02
Це правда, що вони заможніші, бо теплиці тримають.
Відповісти
 
 
+11 # Гість 13.07.2015, 09:51
Ще хтось на забитому хуторі живе, що не знає, що штунди більше вже за православних п"ють!
Відповісти
 
 
+15 # Гість 13.07.2015, 10:00
Ні не стали але коли якась соціальна то вони перші і по мішку, а як захистити державу , яка їх утримує то вони сто причин та довідок мають. І на заробітки то у Расєю їдуть, а податки не сплачують.
Відповісти
 
 
+15 # Siegfried 13.07.2015, 10:47
Не тому.
А тому, що ховаються за спинами "невіруючих", як вони називають вірян не їхньої конфесії. Хтось іде під кулі щоб захистити цілісність України, а хтось прикриваючись перекрученим поняттям заповіді НЕ ВБИВАЙ не служить навіть на альтернативній службі, зате "справно" демонструє свою віру, надію і любов обдираючи ближнього, сходячись з "невірними" плюндрують землю, шукаючи прокляту допотопну смолу... і т.д.
Чи не ган ь б л я ть вони цим самим своїх батьків і їхню церкву-секту?ъ
Відповісти
 
 
+14 # Siegfried 13.07.2015, 11:27
Коментар до коментаря:
Я розумію, що не всі такі віруючі протестанти. І серед вірних православних зустрічаються винятки. Просто не потрібно себе протиставляти іншим: Ось, мовляв, ми не п'ємо, не палимо цигарок, в нас нема розлучень, наші жінки не роб л я т ь абортів. А ви, невіруючі грішники, хоч і ходите до церкви.
Христос прийде і розпочне Свій суд саме з Церкви і перевіє нас як зерно від полови. Один візьметься, а один залишиться. Не за пятидесятниками і не за православними Він прийде, а за Своїми вірними.
Відповісти
 
 
+2 # Made in UA 13.07.2015, 21:10
Ви десь бачили, щоб бджолам проти трутня докази треба були?
Відповісти