Авторизація

HomeНовиниВ РайоніСтрілянина в Кідрах: одного з бандитів затримали місцеві жителі (+фото)

Стрілянина в Кідрах: одного з бандитів затримали місцеві жителі (+фото)

( 48 Votes )

Бандитів, які стріляли в людей, шукають. Одного затримали.

6 липня о 7 ранку Ярослав Аврамишин, житель села Кідри Володимирецького району, вийшов на двір подивитися, чому собака гавкає в сторону лісу. Між дерев, за словами постраждалого, на нього вже чекали троє людей, у кожного була зброя. Чоловік (батько 11 дітей) відчув неладне і кинувся тікати, та перечепився об корінь і впав.

 – Тут мене і вдарили рукояттю пістолета по голові. Якимось чудом вдалося вирватися і втекти, – розповідає Ярослав Олександрович. Голова в місці удару у нього заклеєна пластиром і бинтами, на сорочці засохла кров.

– А навздогін кричали: «Стій, сука, стріляти буду!» Нападники, я помітив у них автомат, карабін і пістолет, яким мене вдарили, сховалися у лісі. Я подзвонив сусідам, ми організували погоню, бо бандити не могли далеко втекти і сховалися у невеличкому лісочку, – каже потерпілий.

Досить швидко до облави долучилися десятки людей з Кідер, Озера та Осової. Викликали й міліцію; у потерпілого зняли побої.

Скоро нападників помітили, вони йшли лісом до річечки (канави). Побачивши погоню, почали відстрілюватися.

– Над нами пройшло кілька черг з автомата (не менше п’яти), стріляли і з карабіна, і з пістолета, – розповідають очевидці. – Ми дуже злякалися, у нашому краї ще ніколи не влаштовували розбори із зброєю. Але всі були люті, бо потерпілого добре знаємо, це трудяща людина (тривають з родиною велику теплицю). Чужих сюди не пустимо нікого – із зброєю прийшли – із зброї й отримають відсіч. 

Перебрівши через канаву, нападники розділилися і відірвалися від погоні. Вже під обід одного з них вдалося наздогнати місцевим жителям. Щоправда, автомат (на фото) та камуфляжну форму він відкинув у мул, ще раніше загубив магазин (найімовірніше, запасний, бо був повністю споряджений; основного не знайшли).

Розлючені люди провели імпровізований допит, на якому чоловік признався, що сам із Рівного, має дві судимості, був із двома напарниками, одного з яких зовсім не знає. Признався, що приїхав в Кідри заробити грошей, «законним і незаконним способом, бандитизмом», однак клявся, що не стріляв у людей (втім, очевидці стверджують протилежне, залишається ще знайти стріляні гільзи для підтвердження).

Пізніше розбійника та зброю (експерти мають визначити, чи саме з неї стріляли) здали в міліцію. А під вечір знайшлася стараннями місцевих жителів і машина нападників, в якій були і документи водія та одного з нападників, і телефони, і навіть шматки бурштину-сирцю в пакеті (очевидно, перед «справою» нападники не гребували й таким заробітком).

Справою зайнялися працівники апарату Рівіненського обласного управління карного розшуку спільно з слідчими Кузнецовського міськвідділу міліції. Їм належить знайти співучасників та довести справу до суду – заради честі мундиру. Інакше в подальшому пійманих на гарячому злочинців люди каратимуть самі, без суду і слідства. Натовп агресивних людей важко стримати.

За словами рівненських правоохоронців, затриманий – досить відома в кримінальних колах області людина.


 
 
 
 


 Вл.інф

 

Коментарі   

 
+11 # Гість 06.07.2015, 20:59
шо за, нафіг, куди ми котимся :sigh:
Відповісти
 
 
+20 # Гість 07.07.2015, 08:16
Якщо ближайшим часом не наведуть порядок цим бурштином, то АТО і ополченци скоро будуть і у нас.
Відповісти
 
 
+39 # Гість 07.07.2015, 11:08
зараз ще з одного прийомщина бурштину зроблять поважну та трудолюбиву людини,може це просто недоліки його незаконного бізнесу.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 07.07.2015, 14:32
Почалося...
Відповісти
 
 
0 # xosяin 07.07.2015, 17:03
Що почалося? У Володимирці теж недавно грабунок був, так люди нічого не бають голосно
Відповісти
 
 
-7 # Pepko 07.07.2015, 18:51
Люди тихо злорадствують.. .
Відповісти
 
 
+12 # Гість 07.07.2015, 21:04
Дожилися. люди самі ловлять банюків. Де влада?
Відповісти
 
 
+18 # Гість 08.07.2015, 09:18
Бандюки з бандюком розберуться і без влади
Відповісти
 
 
-2 # Сірий 09.07.2015, 21:21
;-) ;-) ;-)
Відповісти
 
 
+9 # Made in UA 10.07.2015, 10:41
Та влада то ще більші бандюки
Відповісти
 
 
+20 # Гість 08.07.2015, 20:32
Теплиця і ставок великий))) і хюндай санта фе))
Відповісти
 
 
-13 # Гість 09.07.2015, 10:53
Це люди з села Кідри, в них майжу у всіх по 10-12 дітей. Якщо ти думаєш , що вони там такі багаті то ти помиляєшся.
Відповісти
 
 
+14 # Гість 09.07.2015, 13:40
певно що помиляємося, бо крім санта фе у них ще є і квадроцикли, на яких ті дітки гасають вулицями
Відповісти
 
 
-12 # Гість 09.07.2015, 14:10
Розумію, жаба душить. Ця машина, навіть якщо й нова, не так багато коштує. А теплицю ви можете й самі завести, якщо дупу відірвете від стільця. Правда, ніхто, крім кідерців, цим не займається. На жаль!
Відповісти
 
 
+17 # Гість 09.07.2015, 14:51
о, так у кiдерцiв за цими теплицями часу нема навiть на школу .
а що їм ще робити ?
соціальні доп.зашкалюють, в армію не можна,на війну теж,.
Відповісти
 
 
-15 # Гість 09.07.2015, 15:38
Таки жаба задушила!
Відповісти
 
 
+10 # Гість 09.07.2015, 16:43
Зате їхні діти, як вночі виїзджають, то ніби з цепа зриваються, одні мати і п"яні пики, вночі ж Бог не бачить, що вони роблять, а вдень "святі".В них навіть замість ікон то картини з доларами намальовані і вони на їх моляться, щоб ще примножить!
Відповісти
 
 
+11 # Гість 09.07.2015, 18:56
Дааа на ленд крузера з авто салона,того парника треба рокiв 100 тримати.
Відповісти
 
 
0 # Гість 09.07.2015, 20:53
Те авто зветься Хюндай Санта Фе. Не крутіть хвостом.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 09.07.2015, 21:50
та ну на..уй, берем приклад: http://news.chortkiv.net.ua/yak-bilorusy-na-ohirkah-miliony-zaroblyayut-povchalnyj-dosvid/ за сезон заробляють по 300 тис.руб=100 тис.грн.з однієї теплиці. а таких в нього 7 штук. то ленд крузер за рік! + соціалка 100-150 тис.грн на рік.я не для того щоб рахувати чужі гроші але не треба брехню писати (звичайно я не рахував витрат на дрова, одяг,бензин 25 л/100 км., магазинна їжа для себе і дітей і т.д)
Відповісти
 
 
+15 # Гість 10.07.2015, 10:03
То може хлопці по гурочки приїжджали, а Слава не схотів продати, дай таке вишло...
Відповісти
 
 
-5 # Гість 10.07.2015, 20:30
Прочитавши вашу переписку мені за декого із вас соромно. Сьогодні чесно на території України ніхто не живе. А якщо хтось і живе то правильніш не живе а виживає!!! Тому хто працює той і має.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 10.07.2015, 20:32
XXX
Відповісти
 
 
+8 # Гість 10.07.2015, 20:32
Трохи інша версія подій викладена на сайті http://press-centr.com/ua/news/Skupnik-burshtinu-pro-prichini-zbroynoho-napadu-Ya-podumav-shcho-khtos-zatsikavivsya-momi-krolyami. Тут видно, що він таки скуповував бурштин. Різносторонній чоловік!
Відповісти
 
 
+9 # Гість 10.07.2015, 23:13
це барига який скуплює бурштин
Відповісти
 
 
+2 # Гість 10.07.2015, 23:30
може барига бреше :lol:
Відповісти
 
 
+2 # Гість 12.07.2015, 14:27
Ярослав разом з родиною, а це дружина та 11 неповнолітніх дітей, проживає на околиці села Кідри Володимирецьког о району, що на Рівненщині. Офіційно, чоловік говорить, що займається підприємництвом . В селі ж подейкують, що він один з крупних скупників бурштину в цьому районі. Навіть на відео допиту нападника чути, як один з чоловіків, очевидно, сам постраждалий, говорить: «Я вже два тижні бурштин не приймаю».
Відповісти