Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНа Володимиреччині стартує туристичний сезон

На Володимиреччині стартує туристичний сезон

( 2 Votes )

Володимирецький  район з його історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами, багатою культурною спадщиною, автентичним фольклором, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туризму та  активного  прийому відпочиваючих.

       Відділом культури і туризму райдержадміністрації розроблено та діють туристичні маршрути по району, які  включають: відвідування Музею історії вузькоколійної залізниці та поліського краю в с. Антонівка,  районного історичного музею, палацу Красицького смт.Володимирець, особистого селянського господарства «Дари природи» смт.Володимирець,  Луківських «хрестів» с.Луко, озера Біле в с.Біле, інформаційного центру «Полісся» Рівненської АЕС, Свято-Миколаївської церква с.Стара Рафалівка (діють маршрути місцями святинь краю), Білоозерського масиву Рівненського природного заповідника, озера Білого. До послуг туристів подорожі найдовшою вузькоколійною залізницею Європи Антонівка-Зарічне,  відпочинок на пляжах озер, риболовля, прогулянки пішки, на велосипедах, верхи на конях, прокат туристичного спорядження, проживання в агрооселях, проживання на базі відпочинку, що на березі Воронківського озера та в реабілітаційному оздоровчому комплексі «Біле озеро».

         На даний час  в районі діє 11 агросадиб (с.Антонівка, смт.Володимирець, с.Новосілки, с.Озеро, с.Воронки, с.Біле, с.Малі Телковичі), які  готові приймати відвідувачів у новому туристичному сезоні.  Створено інформаційний банк даних власників агросадиб та осіб з потенційними можливостями.  За сприяння відділу культури і туризму на протязі п’яти років  6 власників агросадиб отримали пільгові кредити на покращення умов для обслуговування відвідувачів (5 садиб по 5 тис.грн., одна - 15 тис.грн).  На даний період вивчається можливість  відкриття агросадиб в селах Рудка, Більська Воля та збільшення агросадиб в с. Білому.  

       На території району розташовані:

       Державне підприємство  Реабілітаційно-оздоровчий комплекс «Біле Озеро»,  знаходиться на  «перлині Полісся» - озері Білому, яке мaє плoщу 453 гa., цe другe зa вeличинoю oзeрo в Рiвнeнcькiй oблacтi. В бoлoтиcтoму aрeaлi oзeрa дoci збeрeглиcя рiдкicнi рocлиннi рeлiкти льoдoвикoвoгo пeрioду. Тут найвищий вміст гліцерину у воді - 6.37 мг/л - а вода м’яка навіть на дотик, це найпрозоріше озеро в Україні, дно видно на глибину до двох метрів, воду з нього можна навіть пити, тому лікувальні властивості озера унікальні, вода лікує шкірні захворювання. З історії, до 1939 року вузькоколійкою  польським панночкам у діжках доставляли білоозерну воду - аби вони приймали ванни краси. Реабілітаційно-оздоровчий комплекс - гарне, затишне містечко зі своїми вуличками і будинками, що потопають у зелені дерев. Прийом відпочиваючих розпочинається з 1 червня та  працюватиме оздоровчий комплекс до 1 вересня, термін відпочинку протягом сезону не обмежений, комплекс розрахований на 468 місць  відпочиваючих. До послуг туристів: затишні три та чотиримісні  номери,, їдальня на 300 посадочних місць, кафе-бар,  спортивний майданчик, медпункт, автомобільна стоянка, човнова станція, пункт прокату, танцмайданчик.

                       Приватна база відпочинку «Воронки» розташована  серед соснового лісу на березі мальовничого озера, одного з найчистіших озер Полісся, вода якого містить гліцерин, а навколо ростуть реліктові рослини занесені до Червоної книги України.  Тут ви зможете відпочити в комфортних номерах на двох, трьох та чотирьох персон. До послуг відпочиваючих колиба, російська баня, затишні бесідки, на прокат можна  взяти човен, катамаран. Турбаза розрахована на 50 місць.

        Майновий комплекс «База відпочинку» с. Воронки (9 ліжкомісць). Перебуває на балансі Володимирецького районного колегіуму. Цільовими групами відвідувачів є школярі колегіуму (таборування травень-червень), студенти та різновіковий контингент відпочиваючих. Працює пункт прокату туристичного інвентарю. Кімнати обставлені зручними меблями, є душові кабінами та санвузли,  кухня обладнана побутовою технікою, посудом. На території комплексу знаходяться  бесідки, пірс, настили під палатки, столи для прийому їжі, вбиральні, встановлено на вулиці умивальники.

      Інформацію про власників агросадиб, туристичну інфраструктуру та маршрути в Володимирецькому районі можна отримати: буклет «Володимиреччина туристична»,  на веб-сайті райдержадміністрації,  облдержадміністрації, Володимирецької ЦРБ, регіональному веб-сайті «Волинь туристична» (www.volyntravel.com.ua) та   веб-сайті  http://polissya-tourism.com/ .

Олег  Босик

головний спеціаліст відділу культури і туризму  Володимирецької РДА

 

 

Коментарі   

 
+4 # 5555 03.06.2015, 07:41
Ви хоч трішки вірите в те, що написали?
Відповісти
 
 
+5 # Гість 03.06.2015, 09:23
Хочемо вірити! :-) :lol:
Відповісти
 
 
-6 # Гість 03.06.2015, 08:24
А що тут не так?
Відповісти
 
 
+20 # 5555 03.06.2015, 10:22
Палац Красицького смт.Володимирец ь - якщо двері відкрити то перекриття першого поверху і дах впадуть на голову.Агросади б - ну зробіть їм безкоштовну рекламу напиші їхні адреси, ОСГ "Дари природи" проживаю у Володимирці ні разу не чув. А про бруд напляжах озер, відсутність туалетів, медичних пунктів, п"яну наволоч, яку не намагається втихомирити міліція взагалі мовчу
Відповісти
 
 
0 # Володимир Хоружий 03.06.2015, 23:42
Щодо палацу Красицького, то з першого дня свого призначення знаю цю проблему і працюю в цьому напрямку. Оскільки дане приміщення знаходиться в комунальній власності громади району, то із самого початку звернувся до голови районної ради з проханням поставити на голосування рішення про відчуження (продаж) чи здачу в довгострокову оренду даного приміщення. Нажаль процедурно ми не встигли винести дану пропозицію на сесію (проект має бути завчасно розміщений на сайті), тому надіюсь на наступному засіддання рішення буде прийняте.

Крім того, за допомогою секретаря Луцької міської ради інформацію про цей польський маєток разом з фото ми відправили до 8 польських воєводств з проханням інвестувати в даний проект. Наразі чекаємо відповідей і одночасно будемо пропонувати і нашим українським інвесторам.
Відповісти
 
 
-2 # Siegfried 04.06.2015, 08:27
Прошу вибачити мені. забув як Вас по батькові :oops: Пане Володимире, хоч не вельми я до Вас прихильний душею, але ще й ще умиляюсь тим, що Ви не ігноруєте нас ось тут. Ведете мудрий діалог не дивлячись ні на що. Принаймні не виказуєте роздратування, не повчаєте, а пояснюєте.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 04.06.2015, 12:22
Бруд на пляжах ми породжуємо самі, у нас люди не ті, ми не німці) а стосовно п'яної наволочі то 100% її потрібно втихомирювати, проте робити це потрібно при зовсім іншій законодавчій базі, ніж тій, що у нас. Беріть приклад із поліції США, вони не церемоняться із усілякими хуліганами, при найменшій загрозі життю полісмена, відкривають вогонь на ураження. А як інакше навчити усіляких недоумків дотримуватися порядку? Відповідь - ніяк, лише силою. Тому, дайте нашій міліції права і вони не гірше будуть виконувати свій обов'язок ніж поліцейські США. Наша ж міліція боїться зараз когось зачепити, бо потім прокуратура не відчепиться. Відповідно навіщо міліції когось чіпати, краще жити - моя хата з краю.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 53 гостей на сайті