Авторизація

HomeНовиниВ РайоніАдмінреформа. Яким буде Володимирецький район?

Адмінреформа. Яким буде Володимирецький район?

( 3 Votes )

Громадське обговорення перспективного плану формування територій громад Володимирецького району

24 квітня 2015 року у Володимирецькій райдержадміністрації відбулося засідання регіональної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Володимирецького району. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Хоружий, голова районної ради Василь Ковенько та члени робочої групи.

Керуючись Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних  громад» та постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Методики формування спроможних територіальних громад», регіональною робочою групою було сформовано примірну модель об’єднання громад Володимирецького району. З метою забезпечення вивчення пропозицій щодо добровільного об’єднання територіальних громад пропонуємо примірну модель об’єднання громад для громадського обговорення.

Пропозиції та зауваження до плану просимо надсилати  в  письмовому  вигляді за адресою: відділ економічного розвитку і торгівлі  Володимирецької  райдержадміністрації, вул. Грушевського, 56, смт Володимирець,  Рівненська область, 34300; е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Також з пропозиціями можна звертатися під час особистого прийому громадян головою райдержадміністрації, головою районної ради та депутатами районної ради.

Перспективний план об’єднання територій громад

Назва потенційного центру територіальної громади

Назва діючої територіальної громади

Кількість населення

Відстань до потенційного центру територіальної громади,  км

 
 

1.Володимирецька селищна рада

Володимирецька

9215

х

 

2. Більськовільська сільська рада

Більськовільська

2964

х

 

Мульчицька

2429

13

 

Сопачівська

1670

18

 

Собіщинська

977

8

 

Озерецька

1091

16

 

Всього:

9131

х

 

3. Воронківська сільська рада

Хиноцька

1279

4(13)

 

Степангородська

2300

13(22)

 

Воронківська

2100

х

 

Великотелковицька

1822

15

 

Біленська

1215

13

 

Всього:

8716

х

 

4.Антонівська сільська рада

Великоцепцевицька

3431

12

 

Антонівська

1980

х

 

Городецька

3631

5

 

Всього:

9042

х

 

5. Рафалівська селищна рада

Рафалівська

3372

х

 

Балаховицька

1048

5

 

Великожолудська

2160

9

 

Лозківська

1450

5

 

Всього:

8030

х

 

6. Каноницька сільська рада

Каноницька

1683

х

 

Кідрівська

2500

12

 

Озерська

1500

9

 

Новаківська

638

4

 

Всього:

6321

х

 

7. Володимирецька сільська рада

Красносільська

1716

8

 

Жовкиніська

907

8

 

Довговільська

2200

5

 

Берестівська

1305

9

 

Любахівська

850

11

 

Половлівська

1330

17

 

Всього:

8308

х

 

8. Полицька сільська рада

Полицька

3167

х

 

Ромейківська

1113

16

 

Всього:

4280

х

 

9. Кузнецовська міська рада (до м. Кузнецовськ)

Старорафалівка

837

4

 

Заболотівська

1100

10

 

 

Всього:

1937

х

 

Всього:

 

64980

 

 
Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації
 

Коментарі   

 
-1 # Гість 08.05.2015, 11:11
Щось не все зрозуміло на рахунок цього перспективного плану!!! В ході адміністративно ї реформи в межах нашої держави мають утворитися регіони, один з яких - ПОЛІСЬКИЙ (Волинська, Рівненська та Житомирські області. На другому рівні мають бути округи. Нинішні 468 районів також укрупнять. На їх місці появляться 100 нових районів. А де впевненість що нинішні межі Володимирецьког о району залишаться без змін???
Відповісти
 
 
-1 # Володимир Хоружий 08.05.2015, 16:47
Впевненість в тому, що закон звучить як "добровільне" об'єднання громад. І якщо дві громада з різних районів захочуть добровільно об'єднатися, то чому б ні? Можливо і Володимирецьког о району як такого не буде. Цього ніхто не знає, або не кажуть...
Відповісти
 
 
0 # Гість 08.05.2015, 11:14
не зрозуміло з позицією номер 7 - Володимирецька сільська рада - хто в ній є ГОЛОВНИМ (потенційним центром)?????
Відповісти
 
 
-4 # Володимир Хоружий 08.05.2015, 16:49
Щодо позиції №7 - то головний потенційний центр розглядається "Володимирець" , тобто у Володимирці два адмінцентри "сільський" і "селищний".
Відповісти
 
 
-2 # Siegfried 08.05.2015, 22:11
Шкода що не в Половлях.
Треба запропонувати. ))))))
Друже мій з язичком :P , як ти вважаєш?
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 09.05.2015, 16:03
Ну от. Не сподобалося комусь. Ви ж погляньте. Зручний під'їзд, зручна парковка, розвинена інфраструктура.
Володимирець і Половлі. Це ж поштИ як Нуйорк і Вашингтон.
Відповісти
 
 
+16 # Людмила 08.05.2015, 13:47
:-* мдааа..."от тє,бабушка,і Юрьєв дєнь...."
Відповісти
 
 
+30 # Гість 09.05.2015, 20:56
егегей чуваки ви що там курите (поділіться з громадою) що більше крім адмінреформи нема чого вирішувати???? в район з траси дороги немає!!!а зрозумів потрібно перед центром відчитатися про громадські обговорення і про пророблену роботу. Володимир даремно ви штани протираєте. голова новий, а система таж і працівники проффесіанали. Такі наприклад як в селищній раді: прийшла баба на прийом спитати за субсидію, так там такі чуваки як лосінець і новак замість того щоб якось її просвітити посоветовали звонити на гарячу лінію бо вони не в курсі тої рехформи , що проводить "кулявлоб" той сидів цілу суботу по телевізору розпинався, "губернаторів" строїв, а ці два незаменімиє пацани со стажем по двадцять пять років в держслужбі і уменіем получать по два участка в год у вигляді преміальних проморозились, їх вілікує тільки перевірка Гпрокуратури... .
Відповісти
 
 
+22 # Гість 11.05.2015, 13:46
В цій статті недали пояснень:
1. Які плюси крім скорочення чиновників?
2. Форма сільської ради буде така сама як зараз (я проти реформи), чи може як говорилося довідки по пошті можна буде отримувати, чи в електронному варіанті (я за таку реформу).
3. Може в кожному селі треба придставник уповноважений(староста)
4. Може поділити населені пункти за площею, а не населенням (більше населення більше працює).
5. Наприклад від Степангорода до Воронок далі ніж від Зеленого (Центр сільради краще визначати за картою посередині)
Чекаю коментаря
Відповісти
 
 
-3 # Володимир Хоружий 12.05.2015, 18:53
1. Найголовніший "+" - це денцентралізаці я влади!
2. В основу положено польський варіант. В мережі "Інтернет" досить багато інформації з польського досвіду адмінреформ.
3. Перегляньте ЗУ Про добровільне об’єднання територіальних громад "Стаття 14-1. Староста.
4-5. Так дійсно "Адміністративн им центром об’єднаної територіальної громади визначається населений пункт (село, селище, місто), який має розвинуту інфраструктуру і, як правило, розташований найближче до географічного центру території об’єднаної територіальної громади"

У Вашому прикладі адмінцентр "Воронки" і вибраний за даним критерієм, але на основі добровільності я маю сумніви, що Зелене добровільно обере адмінцентр "Воронки" враховуючи надавні події недружніх стосунків.

РДА планує найблищим часом провести громадські слухання щодо добровільного обєднання громад. Планується залучення представників громад: голів, депутатів, громадськості.

Як зазначив Маркіян Желяк: реформа — як одруження. Ідеального рішення немає, але краще наважитися, ніж безкінечно чекати...
Відповісти
 
 
+4 # Siegfried 12.05.2015, 21:57
Маркіян Желяк, не правий що до одруження. Його приклад невдалий. Крапка.
Відповісти
 
 
-1 # Людмила 14.05.2015, 13:22
..... ;-) ага,точно,як одруження:коб потім не вийшло"бачили очі ,що брали..."
Відповісти
 
 
+7 # Siegfried 14.05.2015, 17:48
Людко, ТИ нещасна в браці? Чи твій МУЖ постраждав? :-? ;-)
Бачили очі шо брали - це про козу куплену на базарі. Привели додому, а це не вона, а він.
І тому з козла покА
Нема ні краплі молокА.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 15.05.2015, 07:25
Ха-ха-ха! :lol: Га-га :lol: :lol:
Відповісти
 
 
-1 # Людмила 14.05.2015, 13:34
формування спроможних територіальних громад здійснюється з урахуванням здатності органів місцевого самоврядування вирішувати суспільні питання, які належать до їх компетенції, для задоволення потреб населення, від історичних, географічних, соціально-еконо мічних, культурних особливостей розвитку, розвитку інфраструктури, фінансового забезпечення відповідних адміністративно -територіальних одиниць, трудової міграції населення, доступності послуг у відповідних сферах…
А це означає,що,окрі м МТБ буде потреба в кваліфікованих кадрах. А де вони у нас? Молоді без досвіду чи старі(гм...пере прошую :oops: )з регресивною точкою зору.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 14.05.2015, 15:31
Людмила! Вчора на роботу вранці спізнилася,а сьогодні цілий день інтернет дролиш.Тепер мені зрозуміло чим ти там на роботі займаєшся. :P
Відповісти
 
 
+17 # Гість 12.05.2015, 09:05
інтересно чи будуть справлятися працівники сільради із своїми обовязками по обслуговуваню такої великої кїлькості населення? сумніваюся....
Відповісти
 
 
-2 # Володимир Хоружий 12.05.2015, 21:31
Це дуже хороше запитання.

В нинішньому форматі - навряд чи. Я думаю адмінцентри будуть виконувати роботу дещо подібну на сьогоднішній райцентр і сільраду одночасно.

В тому то й складність: де взяти в новоствореному центрі адмінприміщення , кваліфікований персонал, якісний інтернет і т.д.?

Тому, думаю, варіант з 8 адмінценрами не остаточний.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 13.05.2015, 13:10
Ваша думка, пане Голово, на рахунок того що варіант з 8 адмінцентрами не остаточний ДУЖЕ правильна!!!! Бо якщо взяти от хоча б позицію номер 7 - тут зібрані шість сільських рад, які не однаково розміщені по відстані до райцентру, з різною чисельністю населення та з різними функціональними можливостями по обслуговуванню населення! Якщо буде проводитися розподіл фінансів для забезпечегння життєдіяльності сіл - то зрозуміло, що представники цих громад будуть битися і сваритися кому більше перепаде грошей а кому менше. Тому на мою думку варто було б відокремити такі сільські ради як Любахівську, Берестівську і Довговільську в окему громаду!!!
Відповісти
 
 
+5 # Гість 13.05.2015, 13:11
Довговолю в цій громаді виділити як адмінцентр (в селі є нещодавно відремонтоване сучасне приміщення сільської ради, кваліфіковані працівники в ній!!!!!, якісний швидкісний інтернет, сучасна амбулаторія з стоматологічним кабінетом, ПРАЦЮЮЧИЙ сільський будинок культури, де молодь навколишніх сіл проводить своє дозвілля та відпочинок на вихідних). І люди від такого об"днання виграють однозначно а ніж буде об"єднання шістьох сільських рад з центром у Володимирці!!! ШКОДА ТІЛЬКИ ЩО У ДОВГОВОЛІ САДОЧКА НЕМАЄ....БО ДІТИ ТО НАРОДЖУЮТЬСЯ!!!
Відповісти
 
 
+1 # Людмила 14.05.2015, 13:25
так. і не нагружати Володимирець. хай він зі своїми клопотами розбирається.а там-повноцінна с\рада.
Відповісти
 
 
+19 # Гість 13.05.2015, 13:28
Даю підказку - підключити інтернет зможе Інтертех))))
Відповісти
 
 
+13 # Гість 13.05.2015, 13:43
Ага..."сервісни й центр" в усі села району ;-) ;-) 8)
Відповісти
 
 
+1 # Людмила 14.05.2015, 13:24
Все-то воно так.А ще врахувати необхідно сполучення(вірн іше його відсутність). Треба довідка:бери шинель і вйо.....пішкару сом...
Відповісти
 
 
+9 # Гість 13.05.2015, 11:25
По логіці, по закону фізики притягується до більшого у позиції 4 нема ні одного, ні другого, ні здорового глузду. А хто сказав, що при реформі лишиться Володимирецький район? Якщо робити укрупнення то давайте заглянемо на перед. Згідно новин інтернету - буде 4-5 районів у області, то чому із Цепцевич "тягтись" до Антонівки якщо зразу треба орієнтуватись на Сарни... Позиція 4 де взагалі ... Я думаю якщо об'єднуватись, то навколо чогось, а в супер районі????
Відповісти
 
 
0 # Володимир Хоружий 13.05.2015, 19:01
З мережі інтернет районів не буде взагалі. Адмін-територіа льні одиниці підпорядковуват имуться області (регіону) який налічуватиму певну кількість адмінцентрів.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 14.05.2015, 13:38
Перепрошую де логіка? Городець адмін-одиниця а тут пряме сполучення до Рівного. Антонівка яма, як виїхати?
Відповісти
 
 
-4 # Володимир Хоружий 13.05.2015, 18:38
На розгляд громадськості пропонується наступні адміністративні центри:

Володимирець, Кузнецовськ,
Рафалівка, Полиці, Воронки,
Більська Воля, Антонівка, Каноничі

Ці населені пункти в більш-менш відповідають методичним рекомендаціям: у разі об'єднання - фінансово спроможні, не більше 20 км до адмінцентру, не менше 250 учнів в школі, не менше 100 дітей дошкільників, відносно розвинута інфрастуктура, наявні медичні закладиі т.д.

На мій погляд не у всіх населених пунктів є можливість адмінприміщень, персоналу, комунікацій та ін., а відповідно не всі зможуть здійснювати якісне надання адмінпослуг.

Зважаючи на викладене громадам пропонується визначитись з яким адмінцентром повязати своє майбутнє.

Наприклад: громада с.Собіщиці може вибрати або Більську Волю, або Кузнецовськ або Рафалівку.
Громада с.Балаховичі може вибрати або Полиці або Рафалівку або Кузнецовсь. Громада с.Великі Цепцевичі або Антонівку або Володимирець.
Громада с.Новаки або Каноничі або Володимирець.
Громада с.Хиночі або Воронки або Володимирець.
і т.д.
Таким чином ми зможемо сформувати перелік адмінцентрів.

Є пропозиції населені пункти району об'єднати навколо
шести: Володимирець, Рафалівка, Кузнецовськ, Антонівка, Більська Воля, Воронки
п'яти: Володимирець, Рафалівка, Кузнецовськ, Антонівка, Більська Воля
чотирьох: Володимирець, Рафалівка, Кузнецовськ, Антонівка
трьох: Володимирець, Кузнецовськ, Рафалівка,
двох: Володимирець, Кузнецовськ
однієї: Володимирець.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 14.05.2015, 08:33
Що за центр Антонівка? Перевага в чому? Населення? Двори? Площа території? Адмінприміщення ? Доїзд? Чому не Городець? А в перспективі об'єднання районів то де 20 км. до м. Сарни?
Відповісти
 
 
+3 # Гість 14.05.2015, 15:03
Між нами виходить якесь не динамічне спілкування. Пропоную я адміністраторов і дозволити зразу публікувати коментар, а не після перевірки. Після перевірки можете видаляти, а то виходить дали коментар через 5-16 год публікація (недобре так)
Зараз мій коментар з пропозицією і питанням.
Які функції виконуватиме нова територіальна громада? (перелік їх хтось знає)
Я не зрозумів із закону http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/157-19 староста буде в кожному селі?
Якщо староста буде в кожному селі то можна об'єднати навколо 1-3 адмінцентрів із всіма можливостями. (тобто щоб не вийшло так, поїхав у Воронки, а потім, ще їдь у Володимирець, краще зразу їхати у Володимирець)
Пропоную в кожному селі зробити сходи села (до яких залучити і представників району)по обговоренню, щоб люди висловили свою думку.
Обовязково, як Ви пишете, село повинно саме вибирати собі центр.
писав повідомлення 14.05 16 год
Відповісти
 
 
+1 # Administrator 15.05.2015, 08:31
Пропоную Вам зареєструватись і Ваші коментарі будуть з’являтись одразу (перевірку модератором проходять пости незареєстровани х користувачів).
Відповісти
 
 
0 # Володимир Хоружий 15.05.2015, 17:06
Згідно п.1 Статті 14-1. Староста буде у селах, селищах, визначених за рішенням місцевої ради об’єднаної територіальної громади, за винятком її адміністративно го центру, тобто там, де вирішить рада ОТГ (об'єднаної територіальної громади)
Відповісти
 
 
+17 # Гість 15.05.2015, 10:04
Агов люди, Ви що переноситесь 80-90 роки. Колись сільські ради об'єднували, потім роз'єднали і знову......ОБ'Є ДНУЄТЕ!!!!!!??? ????. Люди схаменіться!!!! ! Як може знати землевпорядник всі землі, де вони знаходяться як називаються. Як може той самий соціальний працівник оформити соціальну допомогу людині, яку він не знає про неї і близько, як секретар виконуватиме такий об'єм роботи????? І як Ви уявляєте Володимирецька сільська рада і Володимирецька селищна рада???? Це щось дивне принаймні))). І ще єдине питання для чого було збирати з людей кошти та створювати добровільну організацію "Добробут"????? Якщо вже спільними силами в с. Довговоля було побудовано нову лабораторію в якій є стоматологічний власний кабінет свій сімейний лікар і Ви хочете віднести нас до Володимирецької сільської ради. В Довговолі є відділ зв'язку, будинок культури ЗОШ І-ІІІ ступенів. Ви скорочуєте штат тим самим Ви налаштуєте народ проти головуючої влади!!!! І знову безробіття..... .
Відповісти