Авторизація

HomeНовиниВ РайоніПартнерство задля добробуту

Партнерство задля добробуту

( 1 Vote )

27 березня відбулося перше засідання Форуму місцевого розвитку відповідно до Угоди про партнерство між ПРООН, Володимирецькою райдержадміністрацією та районною радою, на якому детально обговорено питання по розробці спільного плану дій для досягнення цілей чотирьох громад Володимирецького району в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ».

                Відкрив засідання голова районної ради, голова координаційної ради Форуму Василь Ковенько: «У всіх нас – і у влади, і в громад, і у наших міжнародних партнерів – є одна мета: покращити життя людей та водночас дати реальну можливість громадам не на словах, а на ділі реалізувати свої плани, втілити власні ініціативи в конкретні добрі справи».

                «Форум місцевого розвитку – інструмент підтримки й зміцнення громад, насамперед, на районному рівні, – наголосила координатор обласного ресурсного центру Ольга Кашевська. Всі учасники Форуму повинні усвідомити свою участь у наданні допомоги організаціям громад, задля сприяння сталому місцевому розвитку і покращення умов життя людей».

                Присутні познайомились з результатами впровадження Проекту МРГ в районі у ІІ фазі. Місцеві громади довели спроможність самостійно та ефективно вирішувати ряд суспільно важливих проблем спільними зусиллями, об’єднавши можливості та кошти з різних джерел фінансування.

                Безпрецедентним випадком, прямо під час засідання, стало вручення чотирьом об’єднанням громад коштів в сумі 5 тис. грн. кожному (загалом 20 тис. грн.) київським бізнесменом Віктором М’яликом, що стане значним наповненням дольової частки жителів чотирьох сіл у впровадженні мікропроектів. Приїхавши в район у іншій добрій справі, наш земляк і тут вирішив допомогти. «Я звик робити, а не говорити» – скромно зауважив Віктор Ничипорович. Приємно, коли допомагають незалежно від результатів виборів.


 

                На завершення голови об’єднань громад прозвітували щодо проведеної роботи, зокрема, з формування та реєстрації громадських об’єднань, з’ясували можливі труднощі та механізми їх подолання. Усі були сповнені ідей та бажання зробити свої села комфортними для проживання, успішними і привабливими для молоді. Адже наш вибір і наші рішення формують наше майбутнє.

                Наступний крок – стратегія планування.

Смолій Галина,

координатор районного ресурсного центру

 

Коментарі   

 
0 # Гість 04.05.2015, 02:01
Бла-бла-бла...
Гроші розпиляють на проведення "заходів"....
Цукерки-чай/кава-печиво...
Круглий/квадратний "стіл"...
Раніше збирались без толку безкоштовно - а тепер за гроші Європи.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 71 гостей на сайті