Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЗемельну ділянку у Володимирці продали за 600 тисяч гривень

Земельну ділянку у Володимирці продали за 600 тисяч гривень

( 0 Votes )

Як повідомили з виконкому Володимирецької селищної ради редакції сайту Polissya.net, 3 лютого у Володимирці відбувся аукціон із продажу земельної ділянки трьома лотами для комерційного використання в районі автовокзалу (вул. Соборна, 1-А, 1-Б, 1-В).

Ціна за земельну ділянку загальною площею 9 соток стартувала із 34 тисяч гривень. У торгах взяли участь 5 учасників, тож аукціон був дуже конкурентним.

В результаті запеклих торгів земельну ділянку було продано підприємцю Я. з нашого району за 605 тисяч гривень. 600 гривень – це найвища ціна в області, які на сьогодні сплачена за 1 метр квадратний землі. 

Вл.інф

 

Коментарі   

 
+4 # ааааа 05.02.2015, 00:59
цікаво де знаходиться ця ділянка,і хто її купив???
Відповісти
 
 
+14 # Гість 05.02.2015, 09:11
А це секрет де знаходиться земельна ділянка, та й персональні дані особи яка купила ділянку теж розголошувати не можна.Можливо якийсь безробітний.Теп ер вони часто купують все гамузом.Мабуть довго б парився заповнюючи податкову декларацію,щоб кудись притулити тих 605 тисяч гривень.
З повагою до всіх ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
P.S.У Володимирці виконком уміє торгувати земельними ділянками,це у них там поставлено добре.
Одне радує накінець то людина отримала шматочок землі,а виконком отримає зароблену заробітну плату+премія+ін тенсивність і ще+...
Відповісти
 
 
-3 # Гість 05.02.2015, 13:40
Уточнення до всього цього, на аукціоні продавались три земельні ділянки, а не одна, і вартість кожної окремої ділянки різна. Але в результаті укладених договорів до місцового бюджету надійшло коштів в загальній сумі понад 605 тис. грн., які рада може використати тільки на розвиток інфраструктури селища, а не на премії, зарплати тощо.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 06.02.2015, 10:14
От бачите,навіть інформація була викривлена про той аукціон, до чого б це? А де було розміщено інформацію про проведення аукціону? Міг би і сам попробувати придбати якийсь клаптик земельки.
З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
P.S.А що таке інфраструктура? Це мабуть коли асфальт латають,піском в ожеледицю вулиці посипають, сміття вивозять, якщо так то це і є мій третій + в попередньому коментарі.Там премія не потрібна,там потрібна фантазія.
Відповісти