Авторизація

HomeНовиниВ РайоніХвилинка доброти для онкохворих діток Володимиреччини (+фото)

Хвилинка доброти для онкохворих діток Володимиреччини (+фото)

( 1 Vote )

 

Четвертий рік підряд хвилинка доброти навідувалася в домівки онкохворих діток району. І в цьому році вони відчиняли двері Діду Морозу, який приходив з побажаннями здоров’я, миру, добра в житті тих дітей, кого доля випробувала на стійкість. А ще казковий Дід дарував подарунки…

Та про все по порядку. Кожного року діти Володимиреччини (від маленьких до підлітків) стають жертвами злого недугу, який нерідко забирає життя. Статистика невтішна. Сьогодні в районі 16 онкохворих дітей. Щороку когось не стає, а хтось поповнює ряди хворих. Сумно і боляче усвідомлювати, що таке нелегке випробування лягає на плечі дітей та їхніх родин. Саме з метою вселити надію, подарувати казку, яка б допомогла психологічно налаштуватися на подолання недугу, і організовуються відвідини Діда Мороза. Бо ж кого, як не його, з нетерпінням, купою листів і світлими сподіваннями чекають діти?

Уже чотири роки поспіль ВРМГО «Школа відповідального батьківства», ПП «Сімейний медичний центр Родолад» та Володимирецький РЦ СССДМ беруть на себе відповідальність за допомогу онкохворим дітям району. Слід зазначити, що не лишаються байдужими до долі цих дітей і підприємці району, які виділяють кошти для придбання подарунків. Серед них уже є постійні партнери, щоразу додаються нові. Всі вони усвідомлюють важливість такої події. Варто зазначити, що приєдналися до доброї справи і жителі Володимирця та Володимирецького  району, їх допомога була такою ж значимою і важливою для хворих діток. З солодкими подарунками до акції приєднався і депутат Верховної Ради Василь Яніцький.

 

 

Від імені організаторів та дітей району дякуємо всім, хто приєднався до доброї справи. Дай Боже, щоб наступного року Дід Мороз також відвідав своїх маленьких друзів, які стануть здоровішими та щасливішими.

Сергій Буравський,

голова правління громадської організації «Школа відповідального батьківства».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 38 гостей на сайті