Авторизація

HomeНовиниВ Районі«Оксамитовий рай» в Рафалівському ЦДЮТ

«Оксамитовий рай» в Рафалівському ЦДЮТ

( 7 Votes )

Талантами славиться Рафалівський Центр дитячої та юнацької творчості. Хтось із гуртківців співає, хтось танцює, а дехто виготовляє гарні та стильні вироби. Як доказ цьому - виставка-конкурс  «Оксамитовий рай», яка проходила нещодавно  у ЦДЮТ.

 «Оксамитовий рай» - казкова країна дитячих мрій. Вона,немов  переносить нас  у дивовижний світ клаптикового шиття, м’яких іграшок, тканепластики. Здається, ніби ти мандруєш квітучими садами, широкими долинами, глибокими морями рідної планети. А ще можеш зустріти героя з казки. Перед тобою повстають добре відомі квіти: червоні маки, троянди, неповторні жоржини, скромні кали й братики, адже вони зроблені руками справжніх майстрів. А виготовляють їх, звичайні діти, які відвідують гуртки. Вони старанно працюють. У  кожен шматочок паперу, у кожну квіточку вони вкладають частинку своєї душі і допомагають їм  в цьому мудрі й добрі керівники гуртків народної творчості.

Повжик Н.П.(Рафалівський ЦДЮТ), Клімук Н.О.(гурток працює на базі Більськовільського НВК «ЗОШ І-ІІІст-ДНЗ»), Опанасенко І.О. (Собіщицька ЗОШ І-ІІІ ст.), Долід Н.В. (Заболоттівська ЗОШ І-ІІІ ст..), Поліщук Н.В  (Полицька ЗОШ І-ІІІ ст.), Сернюк І.М. (Сваринівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ»), Килюх Н.М. (Старорафалівська ЗОШ І-ІІІст.), Федорук О.Д. (Хиноцька НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ»); «Ручна  художня вишивка», керівники гуртків Мельник К.П. (гурток працює на базі Антонівської ЗОШ І-ІІІ ст..),  Кушнір Н.П. (Великоцепцевицька ЗОШ І-ІІІ ст..), Яйченя Н.В., «Виготовлення сувенірів» - керівник гуртка Мельник О.Ю. (Антонівська ЗОШ І-ІІІ ст.)


 

     Усього на виставку-конкурс «Оксамитовий рай» було подано 37 робіт. Без сумніву, кожний виріб був особливий, неповторний. У кожного з них окрема історія й творець. Все-таки, як чудово, що є такі талановиті діти, що старанно вчаться й удосконалюють вже набуті вміння і навіть створюють справжні шедеври. Наша виставка ще раз підтвердила це.  У розділі «Об’ємна тканепластика»  І місце здобула Бачинська Вікторія - вихованка гуртка  «Народна творчість» за роботу «Жоржини осені» ( керівник  Повжик Н.П).   ІІ місце  зайняли Мельник Софія та Кот  Катерина - вихованки гуртка  «Виготовлення сувенірів» (керівник Мельник О.Ю.).

У другій віковій категорії  за роботу «Рідний край»  І місце у Моцик Катерини,  вихованки гуртка  «Ручна художня вишивка» (керівник Мельник К. П.) ІІ місце  вибороли   - Брилюк Ліза та Шульга  Ірина (керівник Долід В.В.). Також ІІ місце у Босик Катерини та Рижої Людмили, вихованок гуртка «Виготовлення сувенірів» (керівник 
Мельник О. Ю.)  За «Полум’яний цвіт»  ІІ місце у Бабчанік Тетяни (керівник Опанасенко І О.). ІІІ місце у цій віковій групі розділили Мілецька Любов  – вихованка гуртка «Народна творчість» за роботу «Феєрія квітів» (керівник Сернюк І.М.) та Федіна Марія - вихованка гуртка «Народна творчість» за роботу «Яблуневий цвіт» (керівник Опанасенко І О.).

 У номінації «Аплікація з тканини».  І місце у Ткач Діани - вихованки гуртка «Народна творчість» (керівник  Опанасенко І О.), а ІІ місце посіла Юрчик Юлія – вихованка гуртка  «Ручна художня вишивка» (керівник Кушнір Н.П. ).

 У розділі «Штучні квіти» Бабецька Яна –вихованка  гуртка  «Народна творчість»  (керівник  Повжик Н.П.)  здобула І місце.  У другій віковій категорії  перемогу отримала Лещенко Наталія за роботу « Маки» (керівник Дениско Ю.В). ІІ місце у Вітюк Інни - за роботу «Диво-братики» (керівник Сернюк І.М.)

 У номінації  «М’яка іграшка» І місце у Мордас Олени,  Килюх Ангеліни - вихованок гуртка «Народна творчість» (керівник  Килюх Н.М.) Бабік Юлія посіла почесне ІІ місце (керівник Поліщук Н.В.)

                У категорії 14-17 років найкращою виявилася Стрижеус Олександра - вихованка гуртка  «Народна творчість» (керівник  Клімук Н. О.)

 У розділі  «Печворк» (клаптикове шиття) - Федорчук Оксана - вихованка  гуртка  «Народна творчість»  за роботу «Грибочки» (керівник Повжик Н.П.) –посіла І місце.

У номінації  «Вишивка стрічкою» І місце розділили Юрчик Юлія    (керівник Кушнір Н.П.) та Грималюк Анна (керівник   Яйченя Н.В.)   У Бокової  Ольги (керівник  куртка  Клімук Н. О.) II місце , а ІІІ місце у Гапонової Дарини (керівник  Сернюк І.М.)

У розділі  «Народна лялька»  Кузьмич Вікторія, Наливайко Софія, Близнюк Софія - вихованки гуртка «Народна творчість» за роботу «Дочки-матері» (керівник гуртка Бірюк Л.В.) отримали І місце; у Сачок Вікторії -  за роботу «Травниця» (керівник Повжик Н.П.) - ІІ місце. ІІІ місце у Левчені Валентини - вихованки гуртка «Народна творчість» за роботу «Меланія» (керівник Сернюк І.М.)  


 

Усі учасники заслуговують на похвалу. Було цікаво споглядати за красивими та вишуканими виробами, які стали б гарним доповненням інтер’єру.

Оживає папір у долонях маленьких майстрів, талановитих жителів Володимиреччини. А може колись хтось із  цих вихованців стане відомим  мистецьким діячем і згадуватиме, як починав сіяти зерно на творчій ниві саме з такої виставки.

Побажаймо ж творчого потенціалу та натхнення переможцям та призерам виставки-конкурсу «Оксамитовий рай». Нових вам перемог та  творчих злетів!

Бабік Софія,

вихованка гуртка «Журналістика»

Рафалівського центру дитячої та юнацької творчості

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 39 гостей на сайті