Авторизація

HomeНовиниВ РайоніОгляд новин району за тиждень

Огляд новин району за тиждень

( 1 Vote )

Відбулася чергова колегія РДА

Днями відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації, яке провів голова РДА Володимир Савонік. На ньому заслухано три питання, зокрема про стан забезпечення встановлених чинним законодавством соціальних, економічних, правових і конституційних гарантій у сфері соціального захисту ветеранів війни та праці, людей похилого віку та інвалідів; про хід виконання плану з виконання у 2014 році загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року та про хід виконання програми підтримки розвитку культури села Володимирецького району на період до 2015 року.

Творчий візит до Рівного

Адміністрація та педагоги Володимирецького районного колегіуму 26 листопада здійснили творчий візит до Рівного. В ході поїздки відвідали Рівненську гімназію «Гармонія», колектив та учні якої радо зустріли та поділилися досвідом роботи. А на завершення – візит до Рівненського драматичного театру, де переглянули пластичну фантазію за У. Шекспіром «Сон літньої ночі».

Семінар-тревелінг

1 грудня у Володимирецькому районному колегіумі відбувся семінар-тревелінг для делегації педагогів Козятинського ЗНВК І - ІІІ ступенів «Школа - інтернат – гімназія» імені В.М. Підгорбунського Вінницької області.

В рамках семінару педагоги обмінялися досвідом з впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у начально-виховний процес та управлінні закладами.

Переселенці з АТО

У Кузнецовську проживає більше 100 осібпереселенців з різних територій АТО. Спеціалісти центру зайнятості проводять з кожним індивідуальну роботу, оскільки дехто не має при собі необхідних документів, які б підтвердили трудовий стаж, освіту або освітньо-кваліфікаційний рівень.

За допомогою Кузнецовського міського центру зайнятості 5 чоловік отримали роботу.

Окремі з них мають статус безробітного та виплату допомоги по безробіттю відповідно до чинного законодавства про зайнятість населення.

З любов’ю до птахів

Велика позакласна робота проводиться з учнями у Степангородській ЗОШ. Окрім уроків ботаніки, біології , зоології, тут приділяють велику увагу екологічній освіті школярів. Прищеплення любові до рідного краю вважають одним із першочергових завдань. І починається воно з рідної домівки, коли школяр у зимовий

холод перейметься долею маленького пернатого створіння – пташки. Звично бачити у Степангороді саморобні їдальні для птахів. Синички, горобці, снігурі, вівсянки, дятли, сороки та сойки перебралися поближче до людського житла. «І відрадно, – зазначає педагог Лариса Кузьмівна Левечко, – що діти беруть активну участь в охороні птахів. Весною вони переписували кількість лелечих гнізд. Вшановували птаху-2014 – серпокрильця-стрижа.

Знають і місце гніздування чорного лелеки, занесеного до Червоної книги і який під охороною ЮНЕСКО».

За насінням – у Городецьке. Саме зараз, до весняного подорожчання, добрі господарі закуповують елітне зерно на посів. у нас від Інституту Західного Полісся Академії аграрних наук України районуванням нових сортів зернових сільгоспкультур займається ДГ «Городецьке».

Городчани вже сьогодні пропонують високоякісний насіннєвий матеріал для посіву ярих сортів сільгоспкультур. Більше тисячі селян району та сусідніх областей вже скористалися насіннєвим матеріалом з Городця і успішно засіяли озимий клин. Нині тут продовжує приймати замовлення на насіннєвий матеріал гречки «Українка», вівса «Зірковий», жита «Боротьба», пшениці «Поліська-90» та вищезгаданого тритикале «Амфідіплоїдний-256». На 2015 рік тут планують районувати десяток високопродуктивних сортів кукурудзи, які займуть 1400 гектарів. І вперше на полях Велихова, Сваринь і Городця з’являться промислові ділянки сої.

Вл.інф

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 87 гостей на сайті