Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНа гостини до пожежників

На гостини до пожежників

( 1 Vote )

Цими днями вихованці ДНЗ «Малятко» відвідали державну пожежно-рятувальну частину №16 у Володимирці. Вогнеборці на прохання вихователів дошкільного навчального закладу провели для дітлахів ознайомлювальну екскурсію. Працівники МНС показували дошкільнятам пожежно-рятувальну техніку та озброєння, що знаходиться в частині, розповідали, в яких випадках яка техніка та які засоби використовуються, надавали інформацію щодо характеристик та можливостей техніки та підрозділу.

 

 Цього дня в пожежній частині №16 пролунало чимало захоплених вигуків. Від рятувальників малеча почула чимало цікавої інформації. Діти дізналися, як саме працює пожежна частина, скільки тут бригад, скільки викликів отримують щомісяця. Діти довідалися чимало цікавого про традиції і побут сучасних пожежників.

Під час екскурсії вогнеборці вкотре нагадали дітлахам про правила пожежної безпеки. Мовляв, краще застерегти малечу від вогню, аніж потім визволяти її із пекельного полону. 

По закінченні екскурсії всі бажаючі могли посидіти в кабіні пожежного автомобіля, приміряти одяг пожежника або сфотографуватись на фоні пожежної техніки.

Екскурсія була повчальною, корисною та цікавою. Дітлахи залишилися задоволені.

Такі заходи для місцевих рятувальників вже стали традицією, адже не тільки дошкільнята, а й школярі регулярно відвідують пожежну частину. Такі заходи не лише дають можливість ознайомити підростаюче покоління з пожежною справою, а й популяризують професію рятувальника. Адже професія ця благородна і захоплююча, а головне – дуже потрібна людям. На прикладі пожежників, справжніх героїв – не тих, яких ми бачимо зараз на біл-бордах, а тих, хто щоденною подвигом доводять свою мужність, – у молодої людини формується відповідальність за себе і за наступні покоління та свою державу.

  

Начальник караулу 16-ої ДПРЧ ТУ МНС в Рівненській області

старший лейтенант служби цивільного захисту

Андрій Муравинець


 


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 221 гостей на сайті