Авторизація

HomeНовиниВ РайоніФлешмоб у Полицькій школі: «Україна – єдина країна» (+фото)

Флешмоб у Полицькій школі: «Україна – єдина країна» (+фото)

( 2 Votes )

Свято миру, Надії, Віру в спокійне майбутнє пройшло в Полицькій ЗОШ І-ІІІ ст. Якщо раніше носіння жовтоблакитної стрічки в волоссі чи квітки на одязі були швидше даниною моді чи бажанням бути схожим на когось, то зараз це повсякденний вияв патріотизму.

Протягом цілого тижня в школі проходили заходи до Міжнародного Дня Миру. Учні 9школи малювали на асвальті малюнки, протягом перерв у понеділок та вівторок, але так зайнялися роботою, що з середи почалося масове розфарбовування різнокольоровою палітрою з гуаші, фарб, кольорової крейди.

Асфальт навколо школи особливо яскравим став сонячної днини, коли компетентне журі визначало переможців.

В пятницю на шкільному стадіоні пройшов флешмоб на тему «Україна – єдина країна». Діти прийшли у вишиванках з жовтоблакитними кульками, стрічками. В руках найменших, першокласників, яскраво замайоріло жовтоблакитне полотенце. Школа утворила яскравий напис «Мир і Україна». З вуст всієї школи гордо і урочисто зазвучав Гімн держави після влучних слів директора школи Рубахи В.М.

Допомогу в проведенні організації акції надала і працівник сільського клубу культури Красьоха Лариса. За акцією спостерігали багато жителів села, які або проходили повз школи або прийшли забирати дітей з школи, а були й такі, які спеціально прийшли подивитися на дійство.

 

Флешмоб у Полицькій школі: «Україна – єдина країна» (+фото)

 

 

Флешмоб у Полицькій школі: «Україна – єдина країна» (+фото)

 

 

Учні Полицької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 66 гостей на сайті