Авторизація

HomeНовиниВ РайоніП’ятирічна дитина отруїлась сурогатами алкоголю в Більській Волі

П’ятирічна дитина отруїлась сурогатами алкоголю в Більській Волі

( 2 Votes )

Як повідомляє головний лікар району Іван Караїмчук, 22 березня в реанімаційне відділення Володимирецької ЦРЛ у важкому стані з діагнозом «гостре отруєння сурогатами алкоголю» потрапив п’ятирічний хлопчик із села Більська Воля. Зараз він перебуває в дитячому відділенні, стан його задовільний. Про даний випадок повідомлено у відповідні органи. За неофіційною інформацією, дитина випила рідину, думаючи, що то – березовий сік.

Вл. Інф.
 

Коментарі   

 
-22 # Активіст 26.03.2014, 07:24
В лікарні на минулому тижні померла дитина шкільного віку, жодного повідомлення від журналістів. Кажуть із-за лікарів, може того і замовчують.
Відповісти
 
 
-1 # Сергій СКІБЧИК 26.03.2014, 08:48
Батьки не хочуть розголосу
Відповісти
 
 
-12 # Активіст 26.03.2014, 13:06
Росія теж не хоче розголосу, що захопила Крим.. злолій теж не хоче роз олосу, що вкрав якусь річ. Життя людини - найбільша цінність, тим більше дитини. Якщо винні батьки, то це послужить хорошим уроком для інших, а якщо лікарі, то таким не місце в лікарні, бо вони і надалі так будуть лікувати наших дітей. Хто за - тисніть +
Відповісти
 
 
+16 # Гість 26.03.2014, 14:44
Грамотний ти наш!У людей горе.Пропоную на цьому закінчити обговорення.
Відповісти
 
 
-18 # Активіст 26.03.2014, 18:13
Грамонтий-не-гр амотний , а грамотніший за тебе. Матимеш дітей - поймеш. Кажуть лікарі там винні, то може в слідаків запитати, бо без них тут не обійшлось.
Відповісти
 
 
+17 # Сергій СКІБЧИК 26.03.2014, 15:16
А ви не мені це розказуйте, а підіть та поговоріть з батьками. Тоді я побачу, який ви моралізатор і правдолюбець. Потрясати повітря легко, а вчити когось життю, маючи на це право, -- трохи інша справа...
Відповісти
 
 
+12 # Гість 26.03.2014, 15:26
Та [ЦЕНЗУРА] він,а не моралізатор і правдолюбець.
Відповісти
 
 
-12 # Активіст 26.03.2014, 18:11
Спочатку назвися, а то якось незручно до всіх гостей писати, бо серед гостей нормальних людей багато. Я би теж тебе послав би, да бачу - ти звідти :lol:
Відповісти
 
 
+4 # Гість 27.03.2014, 08:48
Та не посилав я тебе,чого причепився.Я тільки назвав тебе маленькою тваринкою з великими рогами чогловічого роду та ще й мекає. :lol:
Відповісти
 
 
-12 # Активіст 26.03.2014, 18:15
Маю право, бо на відміну від вас маю дітей, які лікуються в цій же лікарні. А якщо вам не треба, то пишіть хвалебні оди, на них охоче згоду дають. Нап шуть інші газети. А якщо там "пташиний грип"?
Відповісти
 
 
+8 # Siegfried 27.03.2014, 00:46
А що, справді Ваших дітей в цій лікарні погано лікують? Ви чесно, чи так, аби ляпнути? Це серйозні звинувачення.
Відповісти
 
 
+11 # Сергій СКІБЧИК 27.03.2014, 09:24
Ні, там не пташиний грип, а вірусна пневмонія
Відповісти
 
 
+2 # Гість 27.03.2014, 18:12
Пташиний грип це вірус, а там швидше за все буде вірусна пневмонія викликана вірусом "свинячим грипу"!
Відповісти
 
 
-9 # Активіст 27.03.2014, 21:36
Об опасности вируса H1N1: тяжёлая форма течения болезни характеризуется быстро прогрессирующей первичной вирусной пневмонией, которая, в отличие от бактериальной пневмонии, не чувствительна к антибиотикам и при отсутствии правильного лечения способна привести к летальному исходу в течение 24 часов после появления первых признаков осложнения.
Відповісти
 
 
-7 # Гість 26.03.2014, 07:33
Ага, і в черговий раз кинути тінь на нашу передову реформовану медицину...
Відповісти
 
 
+13 # Законослухняний громадянин 27.03.2014, 09:37
"Кажуть...", "я десь чув....". Вже до цього зводиться обговорення, на рівні пліткарок на базарі. Є такі поняття як права та обовязки пацієнта і прогноз хвороби. Всі наші діти лікуються в дитячій лікарні. І я думаю, якщо хвороба підляає лікуванню то її виліковують, а є і такі хвороби що медидина не має ніяких можливостей, навіть "реформована". Кожен повинен робити висновки відносно себе і в конкретному випадку.
Відповісти
 
 
-10 # Активіст 27.03.2014, 21:48
Але ж краще робити висновки на чудих помилках, бо свою інколи вже і виправити неможливо. А на рахунок невіилікуваних хвороб, то кожен лікар вам скаже, що вчасна рання діагностика дасть можливість подалати хворобу, або хоча б продовжити істотно тривалість життя. А тут не СПІД і і не рак, а пневмонія, нехай і вірусна,
Відповісти
 
 
+7 # Законослухняний громадянин 28.03.2014, 18:09
І знову ж таки плутаєм помилку з випадком. Цілком згідний, що вчасна рання діагностика ефективна, але незабуваєм, що крім СНІДу та раку, є багато інших "благоприємніши х" хвороб такі як інсульт, інфаркт, менінгіт(інші всякі заразні інфекційні болячки),"замор ські" тропічні гарячки іт.тп., смертність від яких невідрізняється від "смертельних". Тому на виживання впливає багато чинників, і помилка і обставини і випадок (а саме перебіг хвороби). Проблеми медицини неправильно розглядати тільки одноплощинно чи односпектрально , бо в такому випадку це чиста упередженість і заангажованість .
Відповісти
 
 
+2 # Сергій СКІБЧИК 31.03.2014, 16:16
Отак і треба вести дискусію: толерантно і аргументовано. Бо чутки -- теж зброя, тільки чомусь її (особливо влада) вважають дрібними, що можна й не реагувати. А безобидні, здавалося б, плітки потім так "підмочують" навіть найкращі починання і реформи, що аж ну...
Відповісти
 
 
-4 # Активіст 04.04.2014, 00:40
Відповідь законослухняним хромадянам і журналістам із "перевіреими" слухами на сайті rivnepost.Rv.UA ПОМЕРЛА ВІД ГРИПУ та вірусної пневмонії у Володимирецькій райлікарні семирічна дитина. Таки слухи правильніші за ваші аргументи?
Відповісти
 
 
+4 # xosяin 04.04.2014, 08:57
Ще 2 квітня вже було це опубліковано...
http://www.polissya.net/news/v-raioni/1686-novunu-raiony-za-tuzhden.html
Відповісти
 
 
+1 # Активіст 04.04.2014, 12:40
А чого ж таки тролили мене за грип? І що значить "не привита", щось не чув, що прививка від грипу входить в календар щеплень. Це повідомоення кинуло тінь на тих, хто відмовився від щеплень, але вони тут не при чому. Це те саме, що написати: людина загинула в ДТП, вона не була зас[ЦЕНЗУРА]ова на.
Відповісти
 
 
+4 # Законослухняний громадянин 04.04.2014, 13:54
Дійсно повідомлення ГУ Держсанепідемсл ужби у Рівненській області з щеплювальним причинно-наслід ковим звязком є безвідповідальн им, а бо ж наша редакція скоротила текст до рамок такого змісту.
Відповісти
 
 
+3 # xosяin 04.04.2014, 15:07
Редакція газети дійсно скоротила текст до маленького повідомлення про новини району. Але й оригінальний текст не шибко відрізняється...
http://www.sesrivne.gov.ua/news/2008/227
Відповісти
 
 
+1 # xosяin 04.04.2014, 15:35
Анлайк за що???? Я ж не писав ні одну статтю, ні другу! Во народ, ставить мінуси аби ставити...
Відповісти
 
 
+5 # Законослухняний громадянин 04.04.2014, 14:18
То це і є аргумент, - "ПОМЕРЛА ВІД ГРИПУ та вірусної пневмонії" який стався і зареєстрований в районі, а таки слухи "ліпити" його до помилок, чи то халатного ставлення медпрацівників або родичів померлої. Не захищаю і нелобіюю жодної із сторін, але шановні учасники форуму, почитайте в інеті про захворювання, його початок, перебіг і прогноз. І некривлячи душею, без "базарного ентузіазму" і не упереджено звинувачюючи всіх, обєктивно оцінити ситуацію.
Відповісти
 
 
-4 # Гість 04.04.2014, 13:18
Ви ж у нас грамотний і не знаєте за що ВАС тролять.За те і тролять що грамотний.Є такий вислів - краще мовчи,а то подумають що дуже грамотний.
Відповісти