Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЄ така служба – обслуговування населення

Є така служба – обслуговування населення

( 1 Vote )

Цивілізований світ, особливо місто, не може існувати без комунальників і побутовиків. Щодня ми включаємо воду і споживаємо її. Щомісяця звертаємося до перукаря, швачки. На вагу золота і такі необхідні професії сантехніка, пічника, сажотруса, теслі, столяра, прибиральниці, чоботаря, фотографа, майстра по ремонту швейного обладнання, заправника сифонових балонів, телемайстра…

Десятки і сотні є професій, без яких сьогодні людина не може обійтися. Приміром, потрібно доставити меблі з магазину до квартири чи відремонтувати їх. Заправити скрапленим газом балона.

Три сотні професій сьогодні нараховується у довіднику, які відносяться до категорії житлово-комунального господарства й побутового обслуговування населення. А день професійного свята вони відзначатимуть 16 березня.

До числа тих, хто відноситься до побутовиків, належить і Світлана Дирдіна. Приїхала вона на Україну з Горьківської області. Вийшла заміж. І наш райцентр став для неї другою батьківщиною. В «ПМК» Світлана Вікторівна відкрила свою перукарню «Едельвейс» (на фото).

Добрим словом і з великою пошаною відзиваються про роботу пічника, теслі і муляра В’ячеслава Палія із Володимирецького територіального центру по обслуговуванню одиноких людей похилого віку. В’ячеслав Георгійович (на фото) десяткам пенсіонерів надав послуги по ремонту житла, переробив десятки грубок, печей і плит. Можете уявити, скільки радості приніс він серцям літніх людей!

Порядком у багатоповерхівках, чистотою вулиць, водою та водовідведенням у райцентрі переймається комунальне підприємство «Аква». Не буду описувати, скільки тонн сміття вивезли його працівники з райцентру і за свята, і у будні, скільки кубометрів води перекачали по системах водопостачання та відведення, які послуги і на яку суму надано володимирчанам. Десятки тонн, тисячі кубів, сотні тисяч гривень…

Торік комунальне підприємство «Обрій» об’єднали з «Аквою», і сьогодні тут мають роботу до 50 чоловік. Містечко росте – роботи прибавляється щодня.

Сумлінно працюють дільниці водопостачання та водовідведення, за які відповідає майстер Ярослав Місько. Щодень в межах скупих фондів вирішує житлові проблеми дільниця по утриманню житлового фонду райцентру, де майстром Василь Дуляницький. Та чи не найбільший запит з комунальників дільниці по благоустрою, де керівником Петро Стадник.

Сюди можна віднести і працю фінансистів з групи бухгалтерії по обліку та оплаті послуг. Кожен із працюючих виконує по декілька робіт, згідно проведеної оптимізації.

У державі чергова затяжна криза. Та колектив «Акви» в силу своїх можливостей живе і працює. Ось люди з колективу комунальників, до яких володимирчани звертаються з усіма своїми проблемами і бідами (на фото) – слюсарі, механізатори, сантехніки, працівники сфери сервісу і добробуту. Може, їх праця і не така помітна, але чи не найважливіша для нормального функціонування міста.

Зі святом вас! Терпіння, витримки і взаєморозуміння у вашій нелегкій професії!

Г. Штерн.

 

 

Коментарі   

 
0 # Активіст 16.03.2014, 14:11
Пропоную дописувачам запропонувати кандидатуру на посаду голови РДА, а редакція сайту нехай створить рейтингове голосування. Так ми зможемо знати громадську думку. Хто "за" натискайте "+".
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 163 гостей на сайті