Авторизація

HomeНовиниВ Районі«Володимирецький молокозавод» у Полицях відкрив 63-й приймальний пункт молока

«Володимирецький молокозавод» у Полицях відкрив 63-й приймальний пункт молока

( 0 Votes )

– Це заслуга наших ветеранів і заготівельників, які знайшли спільну мову і з місцевою владою і з власниками корів, – з вдячністю розповідає директор філії «Рожищенський сирзавод» – «Володимирецький молокозавод» Михайло Стельмах. – Відкриття нових приймальних пунктів дасть змогу розширити вплив на свій район і збільшити заготівлю молока. Саме воно є стратегічною основою, яка вирішує долю таких переробних заводів, як наш.

Не секрет, що торік нас приєднали до «Рожищенського сирзаводу». Це підприємство, як і ми, пережило часи підйому і спаду. У травні 2013 року всесвітньовідома компанія «ІНТЕР-ФУД», лідер № 1 в Україні по виробництву масла, сиру та молочної продукції, яку експортує до 27 країн світу, приєднала волинян до себе. За п’ять місяців «Рожищенський сирзавод» наростив потужності, і зараз щодоби переробляє до 140 тонн молока та виробляє до 14 тонн сиру. Завод відроджує свою славу одного із найкрупніших молочних заводів Волині, із 40-річними традиціями сироваріння. Ми тепер з ними партнери і рівняємося на них. У спілці з нами й молокозавод із Острога.

Хочу сказати, що завдяки співпраці з командою «Рожищенського сирзаводу» наш «Володимирецький молокозавод» у визначені строки розраховується за здане молоко. До пенсійного Фонду та по податкових платежах у нас заборгованість відсутня, повністю погашені кредитні зобов’язання. Постійно проводяться навчання і наради-семінари із заготівельниками молока щодо підвищення якості заготовленої сировини.

                – То у вас на заводі великі переміни?

– Значних перемін немає, якщо не рахувати, що з 12 лютого відбулася зміна назви на «Терра Фуд». Це означає, що все обладнання нашого підприємства має пройти нову експертизу, по міжнародних санітарних нормах. «Терра Фуд» – це  високопрофільна компанія. І як власник, вона може довірити нам виробляти один або декілька видів молочної продукції найвищої якості під своїм відомим брендом. Наприклад, органічний сир чи масло. Все залежить від кількості молока. Якби ми щодня збирали 20-30 тонн, то, звичайно, переробляли б його на місці. Молоко прибавляється, але невеликими темпами. Бо з кожним роком зменшується поголів’я корів. А наша робота залежить від зданого молока.

– Дякую за експрес-інтерв’ю і всього найкращого вам!

– Я теж дякую усім нашим партнерам і здавачам молока. А в особі тих господинь, які утримують худобу, щодня доглядають і доять корів та здають молоко на наш завод, вітаю всіх жінок з наступаючим міжнародним жіночим Днем! Сили вам, щастя, здоров’я,сімейного благополуччя і вагомих статків!

Записала Г. Штерн

Матеріали по темі:

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 121 гостей на сайті