Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВідкриття новорічної ялинки у Володимирці

Відкриття новорічної ялинки у Володимирці

( 2 Votes )

Відкриття новорічної ялинки у Володимирці19 грудня, не дивлячись на морозну погоду, в центрі Володимирця яблуку ніде було впасти: відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки. Поки дорослі спішать прибігти з роботи, причепурити своїх дітей для зустрічі зі Святим Миколаєм, центральна площа єдності шумить і майорить вже присутніми дитячими строкатими куртками та шапками: ніякий холод не зіпсує малечі солодкого свята.

В концерті з такої нагоди взяли участь творчі колективи РБК, представники всіх шкіл райцентру, районного будинку школярів та юнацтва, а особливо публіка зустрічала учнів Володимирецького районного колегіуму – надто вражаючими та різнобарвними були їхні костюми. 

Піснями, танцями та хороводами з дітьми всіх вітали виступаючі, слово тримали й представники влади – заступник голови РДА Ярослав Березюк та селищний голова Олександр Осмолович. Аж ось нарешті на люди зявився довгоочікуваний Святий Миколай, який і попросив головну ялинку району засяяти всіма кольорами.

В кінці урочистостей Дід Мороз та Снігуронька роздали діткам солодощі, що виготовлені працівниками ВПУ-69 та місцевою піцерією «Кукушка». Свято закінчилося величезним хороводом навколо ялинки. 

Відкриття новорічної ялинки у Володимирці
 
Відкриття новорічної ялинки у Володимирці 
 
Відкриття новорічної ялинки у Володимирці

Відкриття новорічної ялинки 2014 у Володимирці

 

ОЛЕНА СТЕЛЬМАЩУК 

 

Коментарі   

 
+2 # Гість 23.12.2013, 18:39
А де ж ялинка?
Відповісти
 
 
+3 # Гість 24.12.2013, 14:16
Де-де, на площі ялинка. :lol: по крайній мірі була в пятницю :-*
А насправді, адиін, де фотка "йолки"?
Відповісти
 
 
+4 # Administrator 24.12.2013, 15:46
Додали фото "йолки" ;-)
Відповісти
 
 
+5 # Siegfried 24.12.2013, 22:48
Ох і гарненьке деревце... було. Аж сльозу верне. Раніше під нею ховався заїнько... :-) Але нехай стоїть. Так цікавіше буде проводити нічні автораллі.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 25.12.2013, 13:08
зікфрід,а Снігуронька то не справжня! :lol:
Відповісти
 
 
+2 # Гість 25.12.2013, 14:15
Вибачаюсь ,"Зікфрід"
написав з маленькоі букви,але як виправити не знаю. :-)
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 25.12.2013, 21:13
Вибачаю. То не смертельно. А яку Снігурку Ви маєте на увазі? Цю фанерну молодицю, рудокосу й білолицю, що з фанерним дідуганом стала за отим парканом?
Відповісти
 
 
+1 # Гість 26.12.2013, 09:52
То шо і Дід Мороз там не справжній?!Отак ! То у нас що,все фанера!?
Відгадай новорічну загадку:Куди пішла Снігуронька потім від нас коли вони з Дідом Морозом прийшли до нас з Камчатки?
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 26.12.2013, 20:54
В сонячний Магадан - столицю Колимського краю? Вгадав?
Відповісти
 
 
+4 # Гість 27.12.2013, 08:43
Hє-є-є!Підказую .Переглянь-Диск отека аварія "Новорічна".А правда,що ваідкриття Новорічноі ялинки у вас вдалося,правда я не був,але по світлинах бачу.Хор-ланка з Хіноч,традиційн а бригада Слотницького в новому складі,дует "Світязь" та й ялинка сама гарна. :lol:
Відповісти
 
 
+5 # Administrator 25.12.2013, 14:18
Зареєструйтесь, тоді матимете змогу правити свої коментарі
Відповісти
 
 
0 # Гість 26.12.2013, 09:57
Нє-є-є!Не хочу! :lol:
Відповісти
 
 
+4 # Varia 31.12.2013, 12:14
Ну ялинка скажімо краща ніж торік у вигляді "пізанської вежі". Дідморозі із снігуроньками було багато. Можна було б організувати "пробіг".
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 31.12.2013, 15:05
О, з"явився новий співрозмовник! Varia, вітаю Вас з наступаючим щасливим роком, повним радощів, успіхів, потрібних важливих починань. Все у Вас буде добре! Труднощі легко здолаєте. Тож нічого не бійтеся. Не "пливіть за течією" і не звертайте уваги на громадську думку.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 31.12.2013, 17:07
Зікфрід, а загадку так і не відгадав!А як правильно звати нового співрозмовника- Varia,це як по нашому,а то я щось не дошурупав,а народ інтересується, то ж нехай напише по нашому.І основне. З НОВИМ РОКОМ! ЗДОРОВ"Я!ЩАСТЯ! ВСІХ ГАРАЗДІВ!І ще.Сьгодні до йолки не ходи,там вже зараз таке робиться.Одним словом температура піднімається. :lol:
Відповісти
 
 
+1 # Siegfried 31.12.2013, 20:46
Varia, Siegfried, Lavr - це як в кіно: Операция "Ы" чьтоп нікто нє дагадался. А до йолки не піду. Я сьогодні на хаті з гарною хорошою дівчиною, в затишку, в теплі. А Снігурка після Камчатки пішла на пляж. Так, так, прямісінько до ситалівського ставка.
Відповісти
 
 
+3 # Lavr 31.12.2013, 21:05
Авторизовані коментатори все-таки краще виглядають ніж просто "Гість". Тут є сяка-така персоніфікація, можна особу відрізнити від інших. Недарма я пропонував нумерувати гостей: Гість №1, №2, №3,"Зеро" або навіть "Mniej nizh zero".
Всім щастя, здоров*я та успіхів в Новому році!
Відповісти
 
 
+1 # Гість 31.12.2013, 21:16
Lavr,отправил Вам новогоднее поздравление,но оно где то затерялось,так что придет с опозданием.Суть его вот в чем: "Всім щастя, здоров*я та успіхів в Новому році!"Ставлю Вам +.Подпись:Облас ной комитет (подпольный).
Відповісти
 
 
+3 # Lavr 02.01.2014, 16:03
Та виходьте вже з підпілля! А то Ви як японський солдат в лісах Філіпін, який все ходить з стрельбою і жде наказу на наступ. Війна вже закінчилась! Вам полегшає.
Відповісти
 
 
0 # Гість 02.01.2014, 16:35
Наше дело правое, враг будет разбит, победа будет за нами!Lavr,мне и так легко и весело.Праздник !Вот я и праздную.А как Вы отпраздновали?Н аверно на Майдане были.Жаль что рекорд не состоялся.Бабки только зря ухлопали на представителей книги рекордов.Как обычно ставлю Вам+.Да,чуть не забыл,подготови л новый универсальный ответ на Ваш коментарий,в стихах как обычно.Так что коментируйте осторожно.С пролетарским приветом и до новых встреч.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 31.12.2013, 21:08
Зікфрід,це добре що дівчина гана і хороша.Радий за тебе.Я теж на хаті в затишку і теплі,правда сам,але нічого прорвемося.З нового року жду твоіх коментарів.Прав да я не завжди з ними згоден,але всі ми різні от і коментарі різні,а так все ОК.Все,не буду тобі заважати.До зустрічі в Новому році.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 31.12.2013, 21:43
Varia, З Новим роком! :-)
Відповісти