Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВолодимирецьке ВПУ №29 спільно з ДКТВ «Пагін» провели День туризму

Володимирецьке ВПУ №29 спільно з ДКТВ «Пагін» провели День туризму

( 0 Votes )

 

Чудового осіннього дня Володимирецьке ВПУ №29 спільно з ДКТВ «Пагін» провели День туризму. Ця акція проходить в училищі не вперше, і її учасниками стали першокурсники дев’яти навчальних груп.

Зазвичай, місцем призначення стало відоме урочище Дубина. Там юні туристи й виявляли свою вправність, витримку, кмітливість і волю до перемоги. Завдання, які ставилися перед учасниками, були різноманітними. Рухаючись лісистою місцевістю, доводилося долати болото, користуватися необхідним для туриста підручними засобами, укладати рюкзаки та навіть надавати допомогу «потерпілим» і транспортувати їх.

Всі учасники виявили неабиякі спортивні навички. Їм успішно здолали всі перешкоди, однак першими до фінішу дісталася команда групи №19 – майбутні штукатури, лицювальники-плиточники і монтажники. Другими стали представники групи №18 (електромонтажники з освітлення й освітлювальних мереж і електрозварники ручного зварювання), а третє місце розділилося між двома групами – №9 (столярі, мулярі і монтажники гіпсокартонних конструкцій) та №5 (кухарі і кондитери).

Відпочиваючи, юні туристи прагнули збагатитися духовно й обирати здоровий спосіб життя.

День туризму у Володимирецькому ВПУ №29
 
День туризму у Володимирецькому ВПУ №29
 

 

Тамара ХРИСТЯНОВИЧ,

Заступник директора з виховної роботи.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 65 гостей на сайті