Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНа трактористів вчать у Рафалівці

На трактористів вчать у Рафалівці

( 3 Votes )

Не так давно Рафалівська автошкола “Сигнал” одержала ще одну ліцензію, і тепер має право на підготовку трактористів. Сьогодні вона навчає на водіїв усіх категорій і є справжнім центром по підготовці не тільки водіїв-любителів, але й перепідготовки водіїв-«далекобійників», шоферів автобусів і т.д.

Перша приватна в Україні автошкола, очолювана нашим земляком із Жолудська Петром Максимчуком, має декілька визначних дат. Святкує День працівників освіти (бо – школа, яка навчає учнів). Та своїм професійним святом колектив автошколи вважає День автомобіліста і дорожника. Адже випускники автошколи із отриманням посвідчень водіїв стають повноправними учасниками дорожнього руху.

директор автошколи «Сигнал» Петро МАКСИМЧУКА ще напередодні нинішнього Дня автомобіліста школа «Сигнал» святкуватиме 17 річницю із дня заснування закладу. Погодьтеся, це серйозне підтвердження професіоналізму його працівників та зростаючої довіри населення. До речі, зараз адміністрація автошколи працює над збільшенням ліміту кількості учнів на всі категорії через зростаючий попит на послуги по підготовці та перепідготовці водіїв. (Зараз у цьому навчальному закладі одночасно навчається 192 учні по 10 категоріях транспортних засобів).

У числі інших навчальних закладів по підготовці водіїв Рафалівська автошкола працює на авторитет району і області. Автошкола «Сигнал» неодноразово здобувала звання «Лідер галузі»; у нинішньому році вона відзначена грамотою Центру безпеки руху Міністерства внутрішніх справ. А беззмінного директора закладу Петра Максимчука нагороджено орденом «За заслуги перед Вітчизною» та зіркою «Патріот України».

Автошкола “Сигнал” успішно склала іспити і пройшла акредитацію на державному рівні. Крім того, вона одержала ліцензію на підготовку трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва.

Школа «Сигнал» завжди іде на крок попереду. Із відкриттям європейських кордонів європейські закони прийдуть до нас. В тому числі й у сфері дорожнього руху. Тож власникам численних тракторів і комбайнів у районі таки доведеться учитися, щоб вільно пересуватися автошляхами. В «Сигналі» це розуміють і вже працюють на перспективу. Відтак у Володимирці, навпроти автостанції, обладнано кабінет по підготовці трактористів. Запис на навчання продовжується.

У нелегкі часи становлення України і середнього класу бізнесу нашому “Сигналу” вдалося вистояти. В цьому найбільша заслуга його засновника Петра Івановича, який передав сьогодні справу у руки доньки Ольги Максимчук-Шами. Ось уже 6 років вона працює заступником директора з навчальної частини; разом із чоловіком Сергієм виховують донечку Катрусю. 

 Петро Максимчук дякує кожному члену колективу, хто високо несе марку автошколи. Зокрема, Анатолію Годунку, Володимиру Мордасу, Миколі Бабіку, старшому майстрові Андрію Шевчуку та іншим, з ким починали справу і досі йдуть пліч-о-пліч разом.

…Уже десятки тисяч водіїв, учнів Рафалівської автошколи, освоюють нові шляхи-дороги по Україні, Європі та Азії. І в день свята автомобіліста й дорожника адміністрація школи «Сигнал» вітає всіх, хто сідає за кермо авто, бажає завжди легких доріг та щасливого повернення!

 

інструктор з навчання практичному водінню Анатолій ГОДУНОК під час проведення занять

 

Галина ТЄТЄНЄВА

На знімку: директор автошколи «Сигнал» Петро МАКСИМЧУК;

інструктор з навчання практичному водінню Анатолій ГОДУНОК під час проведення занять. 

 

Коментарі   

 
-11 # Тигр 27.10.2013, 08:23
Так, з автошколою в Петра Івановича лади, але мало хто знае, що він очолюе так зване громадське об'еднання підпремців району із захисту прав та інтересів, створене за ініціативою РДА, так от про цю діяльність, ніхто й не чуе, де збори, звіти, діі, результати? На паперах в РДА? Або виконуйте роботу, або передайте ініціативнішим. І все таки пам'ятаю, було: лист звернення П.І. від імені підприемців району в податкову Украіни про призначення зручного і звільнення незручного керівника районноі інспекціі.
Відповісти
 
 
+2 # Сергій СКІБЧИК 28.10.2013, 13:51
Пане Тигр, інформація не вірна: Петро Максимчук є членом обласної ради асоціації платників податків Рівненської області, а не очільником підприємців району. Це називається "Чув дзвін, та не знаю, де він..." :lol:
Відповісти
 
 
-8 # Тигр 29.10.2013, 00:52
Та нехай він хоч як називаеться - робота де? Звіти де? Чи редакція може не хоче публікуати?
Відповісти
 
 
0 # Сергій СКІБЧИК 31.10.2013, 09:36
Це громадська організація, яка редакції не звітує. Втім, може задати особисто питання Петру Івановичу на електронну адресу чи по телефону (знайдете на їхньому сайті, клікнувши на логотип "Сигналу" на нашій головній сторінці)
Відповісти
 
 
-9 # Тигр 31.10.2013, 20:34
Ха-ха, розсмішили, оце сайта зробили :lol: Гроші взяли, то хоч би на доменному імені не економили! Я уявляю: - Петро Іванович який у Вас сайт ? - Зараз згадаю: "www.polissya.n et/part/avtoshk ola-signal" :-* :-* :-*
Відповісти
 
 
0 # Сергій СКІБЧИК 01.11.2013, 09:11
Тигре, ви знаєте, скільки коштує сьогодні сайт замовити, зробити і підтримувати? Знаєте, мабуть. А як ні, то спитайте в Депутата, або зверніться в Інтертех. Навіть такий старт -- це вже непогано, згодіться?
Відповісти
 
 
+1 # Гість 01.11.2013, 10:57
Інтертех - отстой!(заваище ні ціни,обман замовників)
Відповісти
 
 
-2 # Тигр 01.11.2013, 17:44
Підіть і Троневичу особисто це скажіть :lol:
Відповісти
 
 
0 # Гість 03.11.2013, 09:55
Да казав уже раз п'ять.А йому як солов'ю,бабки йдуть і по ...(по барабану).
Відповісти
 
 
-2 # Тигр 03.11.2013, 12:45
Зарееструйся, плати податки, найми два-три десятки працівників, корми іхні сім'і, ра[ЦЕНЗУРА] бабки, що тобі будуть іти, а ми тебе "отстоем" будемо називати за те, що ти там "ціни завищувати будеш", ти хоч себе то прокормиш?
Відповісти
 
 
-2 # Тигр 01.11.2013, 17:40
Сергію, мені здаеться ви в 20 столітті живете , зараз дядько Гугл все знае ( ну майже все), ціну сайту точно, але, даруйте, для чого "принижувати" Максимчука, він то якраз той, хто може дозволити собі повноцінний сайт, ну не знаю, може ви з нього втричі чорого берете. Якби він був підприемець-поч атківець, було б непогано, а так несерйозно.
Відповісти
 
 
+1 # Administrator 01.11.2013, 09:17
Запропонуйте свій варіант - тоді поговоримо.
P.S. Я вже Вам писав: по клавуатурі пальцями тицяти легше, ніж щось зробити. Чи не так? ;-)
Відповісти
 
 
-3 # Тигр 01.11.2013, 17:43
Бачу Адміністраторе вас мамка в школі мало по пальцях била, бо не навчилися ви ввічливо до людей звертатися, а що дивного - не знань ні освіти відповідноі, профан, одним словом, Андрію.
Відповісти
 
 
-4 # Тигр 01.11.2013, 18:28
Таки мало, ще й ІП адресу пробуете мою блокуват... правду не хочеться чути? Чи може із себе великих "цабе" вважаете, чи просто рівень такий ...?
Відповісти
 
 
-9 # Тигр 27.10.2013, 08:38
Дожилися! Я такого не бачив! АДміністація сайту закрила можливість додавати коментарі до останньоі теми про день автомобіліста. Таким чином знехтувавши журналістською етикою і стандартами (які так цінують :lol: ) і принципами демократіі. Це ще раз говорить повний непрфесіоналізм "писменників", які не подають інформацію правдиво, а співають хвалебні оди спонсорам! Ганьба! Відкрийте коментарі, в статті е неправдива інформація, яка спотворюе факти!
Відповісти
 
 
-12 # Тигр 27.10.2013, 08:48
Не сайт, а "шарашкіна контора", хто редактор - не ясно, хто - адмін - невідомо, хто власник - темний ліс, може то яка провокація? Треба якусь перевірку наслати, хоч би інспекцію захисту прав споживачів, чи то звернутися в комісію з журналістськоі етики... чекаю на офіційне роз'яснення від РЕАЛЬННОГО редактора сайту з ПІБ.
Відповісти
 
 
-2 # Гість 27.10.2013, 09:42
Вашому "возмущєнію нєт предєла", цікаво чому? вам особисто сайт чимось насолив чи так аби потролити, яб на місці адміна такого тигра забанив щоб не мутив воду
Відповісти
 
 
+3 # Administrator 27.10.2013, 10:28
Шановний Тигр, якщо у Вас є якісь зауваження, пропозиції, скарги - складіть список і надішліть на e-mail (зворотній зв’язок), або зателефонуйте на вказаний там же номер телефону. (графік: понеділок - п’ятниця, з 9.00 - 18.00)
P.S. Власні домисли лишайте при собі.
Дякую за розуміння.
Відповісти
 
 
-11 # Тигр 27.10.2013, 11:36
Шановний Анонім (адмін), вибачте, не знаю як вас звуть, якого ви роду і племені. Ви офіційна, а значить відповідальна особа, тому, будь ласка відповідайте на поставлені запитанн, написані вище. Я розумію, що ви хочете перевести розмову в закрите русло, але мені, на відміну від вас немае чого скривати, тому пропоную ПУБЛІЧНЕ спілкуванн, думаю народ підтримае, не підтримують лише ваші колеги, які активно пишуть під назвою "гість". Нагадую: інформація про сайт не е секретною, а значить мае бути опублікована згідно закону про доступ до публічноі інформаці та ін. Перечитайте будь-ласка вимоги моіх попередніх коментарів і не кажіть, що я не попереджав.
Відповісти
 
 
-4 # Депутат 28.10.2013, 13:14
Якщо Ви маєте якісь невияснені питання, будь-ласка, звертайтесь до Володимирецької районної ради (голова Ковенько В.В.), яка є засновником газети "Володимирецьки й вісник" та сайту www.polissya.net
Відповісти
 
 
-7 # Тигр 27.10.2013, 11:48
Відправив, чекаю відповіді, яку обов'зково опублікую.
Відповісти
 
 
+2 # Сергій СКІБЧИК 28.10.2013, 11:51
Шановний Тигр, будете розводити анархію -- увімкнеться справжня модерація.
Спілкування має бути в цивілізованих рамках, з вашого ж боку це схоже на провокації. Задавайте свої питання на службову поштову скриньку, а не розводьте демагогію, яка не стосується ні теми, ні конкретних людей із матеріалу. Тут коментують матеріал, а не обговорюють концепцію та політику сайту.
Ми, журналісти, готові до конструктивних дискусій, а не до базарних суперечок.
Гарного дня!
Відповісти
 
 
-1 # Депутат 28.10.2013, 13:22
Шановний Сергію Євгеновичу, дайте відповідь цьому "настирному" Тигрові, та нехай заспокоїться, чи я щось не розумію?
Відповісти
 
 
+1 # Сергій СКІБЧИК 28.10.2013, 13:57
Пане Депутат, ви ж знаєте процедуру: офіційний запит -- і в установлений законом строк прийде або відповідь, або відмова :-) Тільки от у нашій країні ще немає практики, щоб тигри чи інші звірі запити писали :lol:
Відповісти
 
 
-9 # Тигр 29.10.2013, 00:57
Задав питання на службову пошту - відповіді немае. Тут обговорюють все! Сайт публічний, тому і обговорення публічні, а щоб не було базару,давайте на конкретні відповіді конкретні запитання. Прохання відповідати редакторові сайту, а не газети, до газети, поки-що немае питань.
Відповісти
 
 
0 # Administrator 29.10.2013, 09:15
Навіщо вводити в оману відвідувачів? Кому Ви написали листа? "На дєрєвню дєдушкє" ? :-)
Будь -який користувач може написати на адресу сайту свої питання або пропозиції, на який ми ОБОВ’ЯЗКОВО відреагуємо!
А Ви займаєтесь словоблуддям і провокаціями.
Я написав Вам на e-mail, опублікуйте його, Ви ж обіцяли ;-)
Відповісти
 
 
-7 # Тигр 29.10.2013, 19:37
Обіцяв, друкую вашу низькопробну відповідь: Користувач Тигр, Ваша манера "троління" переходить рамки допустимого. Якщо Ви продовжите в тому напрямку - будемо БЛОКУВАТИ ВАШІ коментарі.

По перше: я Вам уже пропонував описати свої претензії і відправити на нашу "електронку" - де вони?

По друге: хто і займається "підставними" коментарями - то це Ви! Не хотів я цього писати - та Ви напросилися. Під "Гостем" з Вашої IP - адреси було надіслано кілька коментарів в підтримку Тигра, тобто себе, чи не так? І як Ваша обіцянка - ні ногою на сайт?

Наполегливо прошу, припиніть в такій манері висловлюватися. Якщо Вам не подобається наш сайт – будь ласка, Вас ніхто не тримає.

Ми відносилися до цієї пори лояльно, але всьому є межа.

Надіюсь на Ваше розуміння!
Відповісти
 
 
-10 # Тигр 29.10.2013, 19:48
Відповідаю: лист я відправив не в "діревню" а так як радили через зворотніц звязок, а якщо ви так пишите, то значить читали, а якщо не відповіли, значить немае що сказати, бо то е правда. Це перше. По друге все що вам пишуть проти, по-вашому тролять, а що за, то великі молодці, це уже нагадуе : я начаьник, ти дур@к. По трете я дійсно відправляв коментарі від імені гостя, банально не хотів рееструватися, і приховувати не збираюсь, а от відкрийте своі ІП адреси, і побачимо ВЕЛИКИЙ обман, наперед знаю що ви цього не зробите, бо БОЯГУЗИ! І останне ніколи не писав, що ні ногою на сайт, навпаки буду всіма силами робити, щоб таких "жовтоватих" журналюг на сайті було по-менше.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 27.10.2013, 09:06
А де справді коментарі?
Відповісти
 
 
0 # Гість 27.10.2013, 14:13
З А Г А Д К А.То йому адміністратор не вгодив,то йому редактор не подобається ,то газета не така,а ще, комусь подякували,а йому ні,от і жаба давить.Невже він вважає себе самим розумним,були вже тут такі...А тепер за мене взявся.Людоньки гвалт,а що це робиться!?З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.Найрозумні ша серед нас, звичайно, Лорік,варення варить,кексики пече і коментарі у неі розумні(незважа ючи на те що жінка).Мені здається що ти звичайний жук [ЦЕНЗУРА].Ану відгадайте про кого я.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 27.10.2013, 22:06
Кастрований дикий вусатий полосатий? Відгадала?
Відповісти
 
 
+2 # Гість 28.10.2013, 10:37
Та відгадала...маб уть.Щось дуже на кота схоже,чи то мені так здається?З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.А Максимчук П.І.вчить же,а не горілку продає,що вже позитивно.Вивчи ти неука на шофера,або тракториста це клопітно.Це не язиком ляпати що інші не вміють працювати.А то не подобається сайт.То візьми і створи свій.намалюй його на стандартному аркуші та й пиши там що тобі заманеться. :lol:А нам і тут добре.
Відповісти
 
 
0 # Гість 28.10.2013, 15:26
Як точно сказано! Якраз П.І. горілку й продає, в нього є магазини! А автошкола так, як хобі )))
Відповісти
 
 
0 # Гість 28.10.2013, 16:07
Агов, ми тут про автошколу, а не про магазини!
Відповісти
 
 
+1 # Гість 28.10.2013, 16:44
Ми тут про життя, його не можна відокремити чи розділити: там добрий, там поганий, оцінюйте комплексно!
Відповісти
 
 
0 # Гість 28.10.2013, 16:48
А йому як солов'ю :lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
+1 # Гість 27.10.2013, 14:20
Відгадки направляйте СЮДИ.Хто відгадає отримає заохочення.З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.Звірів прошу не турбувати.
Відповісти
 
 
-4 # Гість 27.10.2013, 16:21
Перепрошую, але це схоже на лящання якоїсь шолудивої малеееесенької нікчемної собачки на слона, якому байдуже. Він свою роботу виконує спокійно, впевнено і добросовісно.
Відповісти
 
 
-4 # Siegfried 27.10.2013, 20:45
Отож бо! Тому краще ігнорувати таких галасливих собачечок, не розпалювати їх охоти. Може просто їх власні воші-б[ЦЕНЗУРА] и з коростою замучили, може голод, а може самка до себе не підпускає.
Відповісти
 
 
-1 # Гість 27.10.2013, 18:00
Я перепрошую,а якщо тигр пишеправду. Злодій теж свою роботу робить спокійно, впевнено, добросовісно, але ж він злодій!
Відповісти
 
 
-2 # Siegfried 27.10.2013, 20:48
Мушу надрукувати латиницею blochy? - (тобто паразити що ховаються в шерсті), бо в минулому коментарі це слово надруковане кирилицею блокується б(ЦЕНЗУРА)и :lol: :-?
Відповісти
 
 
-7 # Тигр 27.10.2013, 23:14
Полюбому ваш китайський ноутбук(смартфо н,компютер тощо) винен, або метал в голову настукав. :lol:
Відповісти
 
 
-4 # Тигр 27.10.2013, 23:41
Шановний анонім-редактор сайту, зверніть увагу на тему, де відсутні коментарі 20-30 переглядів, а там де е коментарі 200-300 а то і більше :lol: Народу цікавіші наші коментарі, ніж ваші глибоко інтелектуальні статті :P , так що відкривайте коменти, авось і розкрутимо вам сайт :lol:
Відповісти
 
 
0 # Гість 28.10.2013, 11:39
Пане Тигер, де ви так навчилися ввічливо хамити? Якщо так дбаєте про народ, то може самі зліпите якусь цікаву статейку? А ми вже будемо тут її інтелектуально тролити :-x Серйозно, майте повагу до чужої праці, раз не можете своєю похвалитися.
Побажання до Адміна: пора відсікати офф-топи, але не забороною коментування, а переведенням полеміки на форум (або щось типу діалогів у соціальних мережах). Хай там сперечаються до хрипу :-?
Відповісти
 
 
+2 # Гість 28.10.2013, 12:49
О.я ж казав...З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.Хамить тут,мене обзиває,а в мене нерви.Ото Тигер.Як каже моя добра знайома треба мати клепку в головаі,ну і мозок.Чому не виставляються нові статті на сайт?Давайте щось свіже.
Відповісти
 
 
-8 # Тигр 28.10.2013, 13:54
О чим я вас образив, вельшановний Коте, чи я писав про вас як "[ЦЕНЗУРА]а" чи "галасливого кота" ? Ні. А образилися ви лише, за те, що хочу правду я почути, і не тільки я, але й ті 300-400 чоловік, які регулярно заходять і читають моі коменти, бо ваші, як виявляе статистика - ніхто не читае. Це може пояснити лише ваш спільний інтерес з редактором (а може ви один і теж?), бо ви сприйняли як свою образу! Палитесь...
Відповісти
 
 
0 # Гість 28.10.2013, 14:00
Мабуть, ще з автомобілістами святкують :zzz
Відповісти
 
 
+4 # Гість 28.10.2013, 15:28
Шановний Тигр Благородний!Дяк ую що ви зі мною вже на Ви і з великоі букви.Це прогроес. А про жука,так це загадка,ну хіба в тому моя вина що Ви там впізнали себе,хто як впізнає так і буде.З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.Готови й до конструктивних дискусій,а не до базарних суперечок.Гарно го дня! :lol:
Відповісти
 
 
+3 # Депутат 28.10.2013, 16:55
Шановні дописуачі, я Вас прошу зареєструйтеся і пишіть від свого імені (псевдоніму), складається враження, що "Гості", то дві людини - одна за, друга проти. І веселого кота теж попрошу! Не старайтесь свою думку видати за чужу, це відчувається. Дякую.
Відповісти
 
 
-3 # Siegfried 28.10.2013, 18:55
А мені тут подобається. Реєстровані, не реєстровані, своя думка чи чужа, з перчинкою-підте кстом чи прямотою. Плюралізьм і демонократія... пардон, ДЕМОКРАТІЯ.
Відповісти
 
 
-2 # Тигр 29.10.2013, 01:14
ФАНТАСТИКА: ЦИТУЮ:
Сергій СКІБЧИК 28.10.2013, 11:51
Шановний Тигр.. Ми, журналісти, готові до конструктивних дискусій, а не до базарних суперечок.Гарно го дня.

Гість 28.10.2013, 15:28
Шановний Тигр Благородниий... З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.Готови й до конструктивних дискусій,а не до базарних суперечок.Гарно го дня!

ХА-ха-ха-ха-ха Веселий кіт Вася виявився Сергіем Скібчиком :lol: :lol: :lol:
Сергію, сам п'ю, сам гуляю, сам стелюся, сам лягаю, сам пишу й відповідаю! Не соромно?
Відповісти
 
 
-5 # Тигр 29.10.2013, 01:46
Дорогі Володимирчани та гості сайту! Проаналізувавши техніку письма, стилістику, в чому і Ви можете переконатисяя прийшов до висновку, що веселий кіт Вася, Siegfried, xosyin, lavr, admin та деякі Гості сайту він же Сергій Скібчик, який "ніякого відношення до сайту немае (сам писав)" мае відношення, і своею брехнею і надуманими коментарями вводить нас в оману! Прохання засновників газети і сайту звернути на це увагу і прийняти відповідні висновки! Це ЖАХ!!! :oops:
Відповісти
 
 
+2 # Депутат 29.10.2013, 10:03
Звертаюсь до Адміністратора даного сайту: щоб в подальшому уникнути колізій, прохання разом з іменами друкувати IP адресу, з якого був доданий коментар, або хоча б частину IP адреси, наприклад: ***.**.158.25 так, як роблять розпорядники сайтів, яким важлива думка дописувачів. Це можна зробити і з попередніми коментарями.
Відповісти
 
 
+1 # Сергій СКІБЧИК 04.11.2013, 16:23
Цікаво, а ІР-адреса користувача (та й узагалі будь-які дані про нього) не належать до персональних даних, які охороняє закон? А то як би потім ще більшої халепи не було з цією кінфіденційною інформацією... Буду вдячний за точну підказку :-)
Відповісти
 
 
0 # Депутат 04.11.2013, 16:54
Ну, Ви самі знаєте- закон, як дишло, і хто як його буде трактувати невідомо. Точної вказівки, чи належить IP адреса до персональних даних немає, сказано, що:персональні дані - відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована. Але що не можна здолати напряму, можна обійти. Наприклад при реєстрації написати лист-погодження , що я такий-такий погоджуюсь на публічний друк моїх даних, в тому чилі і IP.
Відповісти
 
 
0 # Сергій СКІБЧИК 07.11.2013, 15:08
Юристи кажуть, що публікація ІР-адрес однозначно буде порушенням закону про захист персональних даних. Отже, це особисте бажання дописувача вказувати свою ІР-адресу чи ні. Так само, як і друкуватися під псевдонімами чи справжнім імям
Відповісти
 
 
+1 # Гість 29.10.2013, 10:42
То що, Ви один у полі воін.Так не може бути,заплюють!М и з Вами!No pasaran!!!(Здає ться так, бо я в іноязиках не дуже...)З повагою до всіх ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.Брате Тигре,для чого так мене палити,а ще родич.Але думку підкинув мені класну.Хочу бути редактором (5-го каналу). :lol:
Відповісти
 
 
0 # Сергій СКІБЧИК 29.10.2013, 12:23
Блаженні були і будуть у всі часи (у нас їх називають блазнями).
На цьому припиняю будь-яку полеміку з автором, який бачить те, що бачив Черновецький.
Прохання до Адмністратора сайту жорстко ставитися до флуду даного користувача і банити нічим не підтверджені та не аргументовані коментарі.
Відповісти
 
 
+1 # Siegfried 29.10.2013, 19:16
Ой,пане Сергію, не прирівнюйте ці два слова один до одного. (Я не критикую, а прошу)Слово БЛАЖЕННИЙ означає "дуже щасливий. Наприклад народна пісня: "Де згода в сі­мействі, Де мир і тишина, Щасливі там люди, Блажен­на сторона. А БЛАЗЕНЬ це: "дурень, телепень" приклад: " Боже мій єдиний! І цей блазень забиває мені баки. Нечуй-Левицький " Бо так вийде якось не до толку БЛАЖЕННІШИЙ МИТРОПОЛИТ МОСКОВСЬКИЙ І ВСІЯ РУСІ........
Відповісти
 
 
+3 # Сергій СКІБЧИК 30.10.2013, 08:50
Зігфрід, в тлумачному словнику є ще одне визначення поняття "блаженний": у християнстві воно має ще значення "юродивий" (по народному, той, що ходить і до сонця сміється). Таким прощають усе, бо вважається, що "вони не від світу цього". Зазвичайно юродиві безобидні, а наш трохи агресивний, старається возвеличитися, принижуючи інших. Тож блаженнійший митрополит тут ні до чого :roll:
Відповісти
 
 
0 # Депутат 30.10.2013, 13:55
Ну Ви, Сергію, перебрали в бажанні образити когось. Спочатку написали про "блаженні" і прирівняли до "блазнів", тобто телепнів, це що значить "Телепні милостиві, телепні миротворці, телепні...бо вони синами Божими назовуться"??? Ніколи блаженних не називали блазнями (крім Вас). Блазень - це близька до монарха або феодала особа, обов'язком якої було розважати вельмож та їхніх гостей жартами, нерідко сатирично гострими, ПЕРЕНОСНО — дурень, телепень. Майте сміливість покаятись, а не виправдовуватис ь.
Відповісти
 
 
+2 # Сергій СКІБЧИК 30.10.2013, 15:02
:oops: :oops: :oops: В запалі буває. Хоча журналістів теж ображають, називаючи "жовтими", сайт "шарашкіною конторою", обвинувачуючи, що самі собі плюси ставимо. Тигр технічно грамотний, то хай би сам подивився, з яких ІР-адрес надходять коменти. А провокувати та блазнювати, "що я вас усіх на чисту воду виведу" -- то нехитра штука. Якщо образив когось, то ненавмисне -- приношу свої вибачення
Відповісти
 
 
-5 # Тигр 30.10.2013, 17:17
Деже приемно читати слова, які не сповнені подвійного сенсу із натяком на образу, що я і мав на увазі, коли писав про "жовту контору". Ви праві, на рахунок ІПшників, тому пропоную, даби не було взаемних звинувачень, ЧЕСНО, коментувати, писати, ставити + і відповідати ЛИШЕ за себе, а не своім колективом СТІНКА на ОДНОГО, по крайній мірі не чесно. В свою чергу обіцяю критично (а по іншому ніяк) ставитися до друкованого матеріалу, збільшуюючи кількість читачів сайту, але без взаемних образ. Я надіюсь Ви справжній чоловік і дотримуетесь принципів: чесність, справедливість і прозорість в своій діяльності, інакше це не журналіст. А інакше, немае нічого тайного, що не стае явно, як не в цьому житті, так в потойбічному... Згода?
Відповісти
 
 
0 # Siegfried 29.10.2013, 19:25
А щодо ТИГРА, то це перехідний період у хлопчика, гормони грають напевно. Це минеться.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 29.10.2013, 13:22
Оце так! Тигр,це що всі Сергій Скібчик?! Брехня!!!!! я жінка, а не чоловік!!! Жах!
Відповісти
 
 
+1 # Гість 29.10.2013, 15:24
Ви забули написати хто Ви? Чи кіт, чи миш чи інша тварина?
Відповісти
 
 
0 # Гість 29.10.2013, 17:21
уявіть собі- homo sapiens ( для тих, хто в бронепоїзді - людина розумна ( з латинської). А ще додам: mala herba cito crestis.
Відповісти
 
 
+1 # Сергій СКІБЧИК 30.10.2013, 08:53
А то як буде? Не осилив... :oops:
Відповісти
 
 
0 # Депутат 30.10.2013, 14:06
Погана трава (бур'ян) швидко росте (Лат) Та досить вже на статті про Петра Івановича "розписуватись" , Адміністратор, створіть тему, чи щось подібне і всім запропонуйте там вихвалятися в знаннях Латині, орфографі тощо. Вас що Максимчук піаритись просив (чи антипіаритись)?
Відповісти
 
 
+3 # Гість 29.10.2013, 14:27
Ребята давайте жыть дружно!З повагою до всых ВЕСЕЛИЙ КЫТ ВАСЯ.P.S.Всім удачі! :roll:
Відповісти
 
 
0 # Гість 29.10.2013, 17:42
Errare humanum est , stultum est in errare perseverare –
Відповісти
 
 
+1 # Сергій СКІБЧИК 30.10.2013, 08:52
Так, людині властиво помилятися. Тільки не всі це мають сміливість визнати...
Відповісти
 
 
0 # Депутат 30.10.2013, 13:58
Зараз перевірими, чи Ви "всі" чи "не всі"? В Тигра вистачило мужності: " По трете я дійсно відправляв коментарі від імені гостя.." а у Вас?
Відповісти
 
 
+2 # Гість 31.10.2013, 11:37
Сільський депутат до таких високих помислів не додумається.Обл асному депутату не до нас.То що, Ви наш районний кнопкодав?!Ану звіт в студію!Цікаво чим Ви там займаєтеся.
Відповісти