Авторизація

HomeНовиниВ РайоніКомфортабельні автобуси Качинських

Комфортабельні автобуси Качинських

( 6 Votes )

Сюди приємно приїжджати і заходити. Колишня база автоколони ПАО ОПС в руках приватних підприємців, брата і сестри Петра та Людмили Качинських із Жолудська перетворилася в сучасну автоперевізну структуру під назвою ТЗоВ «ВолодимирецьТрансСервіс». При в’їзді на територію – нова асфальтна дорога, яка у власників забрала 50 тисяч гривень. В коридорах – наглядна агітація з кілометражем маршрутів, розкладів, техніки безпеки, графіків виїзду та чергувань. Все, як в автоколоні.

Сьогодні три засновники (Людмила Качаниська та подружжя Петра і Сніжани Качинських) дають інтерв’ю. Вчора Петро Климович у рідному колективі відсвяткував 42-ий день народження. Сьогодні, у переддень професійного свята Дня автомобіліста і дорожника, – збори колективу. І звісно, фото в районну газету на пам’ять. Приємно з такими людьми працювати: Петро Качинський сказав вишикуватися біля «Неоплана» – і всі гарно та дружно стали біля робочих місць.

А я згадую 19 вересня 2002 року, коли Володимирцем облетіла звістка: бухгалтер АТП Люда Качинська відправила у перший рейс перший автобус «Володимирець- Київ». Не передати, скільки було тої радості у матерів, діти яких стали студентами і навчалися у столичних вузах. А дістатися Києва було проблематично – на потяги для наших людей завжди не вистачало квитків. І ось у цей день відправився автобус на Київ (ним керував Юрій Колодій). Як їм дякували батьки і матері! Як Людмилі Климівні дякували самі студенти! Бо підвозила володимирецька маршрутка аж під самісінький гуртожиток, і не треба добиратися із вокзалів з величезними сумками, мішками картоплі і продуктами. Завдячуючи Людмилі Климівні, наші студенти тепер не беруть з собою великих багажів, бо в будь-який день їх батьки мають змогу передати київськими маршрутками харчі і гроші.

Ніхто тоді не знав, що за сестриною спиною стоїть натхненник, на десять років молодший брат Петро Климович. Починав юнак знайомство із Європою як усі: з Югославії, Польщі, Німеччини. Ганяв машини. І бачив, як там, на Заході, дбають про людей, в яких автобусах там їздять. Тож запропонував сестрі розпочати власний бізнес.

Треба сказати, що й Київ дивився на ті перші «Неоплани» із певною заздрістю. На нікому не відомий райцентр Володимирець з глибинки Полісся йде комфортабельний лайнер, а на Донецьк та Дніпропетровськ – розбиті бусики чи холодні «Ікаруси» із замерзлими вікними!

– Це ми привчили перевізників переходити на комфортабельний транспорт, – розповідає Петро Климович. – Пасажири вже самі не бажають їздити у незручних тісних маршрутках. Їм сьогодні подавай сучасні авто лайнери. І це – закономірно…

Для зручностей пасажирів Качинські відкрили у Кузнецовську в районі «Берізки» диспетчерський пункт, де чергові Галина Коваль, Яна Лосінець та Леся Омельчук приймають замовлення і продають квитки. А в центральному офісі на незмінний номер 2-54-96 завжди вам дадуть відповідь Тетяна Водько, Іванна Кравчук та Катерина Лосінець.

– А ви знаєте, Петро і Людмила подбали про своїх односельчан. Через Жолудськ пустили рейсовий автобус на Озерці, – це вже слова Сніжани Качинської, дружини Петра. – Відкрили й маршрут «Озеро – Київ», рейс на Великі Цепцевичі… Загалом десяток міжміських маршрутів доповнюємо перевезенням учнів на оздоровлення (намагаємося виграти тендера), возимо школярів на олімпіади, спортсменів – на змагання.

Зазначте, що маємо свій однойменний сайт, на якому є вся інформація про наявність місць на той чи інший маршрут. Ви можете замовити по Інтернету квиток і при посадці в автобус його оплатити.

…Одинадцятий рік служать міжміські та регіональні маршрути Качинських жителям району. Хтось, можливо, завидує їх успіху, хтось ревнує. Та більшість людей радіють за піонерів автотранспортного ремесла.

– Якось і не віриться, що вже 11 років минуло. Що із 5 працівників ми виросли до 43. Що вдень і вночі не затихає мій домашній телефон (тоді мобілки тільки з’являлися, ще не всюди було покриття), – згадує директор Людмила Качинська. – І потрібно було чимало зробити, щоб утвердитися в цьому бізнесі, зайняти своє місце та втримати його. Вдячна тим, хто тоді стояв зі мною, допомагав і підтримував. Дякую всім працівникам, насамперед – Василю Лосінцю, Юрію Колодію, Віктору Бортнику, Олександру Хондоці, Андрію Логацькому. Я вам дам список водіїв, і ви їх обов’язково згадайте, щоб нікого не пропустили. Ще до нас на роботу після закінчення інститутів прийшли два механіки – Сергій Паленко і Вячеслав Маслей. Отак працюємо-трудимося…

…Треба сказати, що приклад Людмили Качинської вже наслідує добра сотня автоперевізників з району і міста Кузнецовська. Усім вистачило місця під сонцем.

А в переддень професійного свята родина бізнесменів Качинських щиро вітає свій колектив, партнерів по бізнесу, усіх водіїв та дорожників із професійним святом. Миру, добра і благополуччя в родинах, легких доріг і завжди зеленого світла щастя і удачі, міцного здоров’я і вагомих статків.

 


 

Галина Тєтєнєва

На фото автора: ми – колектив автотранспортників!

 

Коментарі   

 
+2 # Гість 25.10.2013, 15:57
Щиро вітаю з професійним святом ВОРОБЕЙ МИКОЛУ ВАСИЛЬОВИЧА.Уда чі!З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.Добре що нагадали,а то зовсім забув.До речі, просте запитання.Студе нти на Киів іздять за знижками чи як і я,по повній ціні.І ще одне. В які дні тижня пенсіонерам району можна іздити безкоштовно.Що там Закон каже.Зікфрід Ви у нас по законах,поки не депортували,ану підкажіть. :lol:
Відповісти
 
 
+4 # Siegfried 27.10.2013, 09:47
Якби нас Качинські возили на навчання "за знижками", то не поповнили б свій автопарк новішими і комфортнішими автобусами. Це ж стосується і інших перевізників. А щодо законів - то я не по тому. Я мабуть більше тямлю... 8) в медицині.
Відповісти
 
 
-10 # Тигр 25.10.2013, 21:56
Вже стаття у "Віснику" була надрукована, а Петро Качинський ще "давав інтерв'ю" в редакціі газети, мабуть готівкою :lol: Чи не так, пане редакторе? Чи можливо просто заіхав подякувати не по-телефону? 8)
Відповісти
 
 
+3 # Сергій СКІБЧИК 28.10.2013, 11:55
Спитайте у нього самого 8)
Відповісти
 
 
-6 # Тигр 29.10.2013, 00:49
Я хочу чути відповідь від редактора сайту, а не від редактора газети, ви ж самі писали "то різні речі"!
Відповісти
 
 
-8 # Тигр 25.10.2013, 22:50
Наука по лісі не ходить, таки написали "на правах реклами", так тримати!!!
Відповісти
 
 
-9 # Тигр 25.10.2013, 22:56
Лист адміну: під час збільшення тексту на екрані смартфона текст автоматично не форматуеться по ширині екрану, як в інших продвинутих сайтах, приходиться совати текст туди-сюди, і ще під час реестраціі, редагування та ін. дуже багато англійських незрозумілих надписів - добавити, видалити, відповісти.... або перекладайте, або кидайте той амереканський хостинг, що вам наших бракуе?
Відповісти
 
 
+3 # Гість 27.10.2013, 09:59
А "криві" руки і "кітайський" смартфон тут не при ділах, да? :lol:
Відповісти
 
 
+6 # Гість 26.10.2013, 19:01
Учи матчасть тигр, в настройках твого "смартфону" має бути функція вирівнювання по ширині екрану, а якщо нема, то викинь його на смітник :P
Відповісти
 
 
-5 # Тигр 27.10.2013, 07:59
Дякую, госте. Але лист адресувався адмінові, оскільки ви написали, змушений відповісти. Якщо ви вивчили "матчасть" то маете знати, що таке адаптація сайтів до мобільних пристроів. Так от тести показують адаптацію polissya.net - 0%. Тільки "профани" підлаштовують смартфони під "криво"написані сайти.
Відповісти
 
 
+6 # Гість 27.10.2013, 15:14
Обслуговання жахливе!!!!дисп етчери постійнно при записі номеру телефона путають цифри,а потім люди не можуть поїхати через відсутність місць!!!нехай краще візьмуть на роботу працівників,які привітно по телефону розмовляють,і гарно справляються з своїми обовязками.
Відповісти
 
 
-3 # Тигр 27.10.2013, 17:49
Яка хата, такий тин, який батько, такий син (Украінська народна пісня)
Відповісти
 
 
-2 # Гість 12.11.2013, 14:50
щось не дуже зрозуміло
Відповісти
 
 
0 # Депутат 28.10.2013, 13:17
Оце по темі. Я думаю Петро Качинськи читає коментарі, треба обов'язково перевірити.
Відповісти
 
 
-6 # Siegfried 28.10.2013, 19:02
А Ви говорили, можливо писали коли небудь скаргу Качинським? Так, і у мене була проблема, і у моїх батьків, але все вирішилось дуже гарно без образ і суперечок. А не помиляється лише нероба. А дівчата по телефону і віч-на віч розмовляють привітно. Красуні, терпеливі, усміхнені. А щоб номери телефонів правильно записували, то потрібно чітко не поспішаючи їх диктувати, а не плямкотіти собі в ніс.
Відповісти
 
 
-6 # Тигр 29.10.2013, 00:26
От як не крути, а вміе редакція, в якій невідомо хто редактор під урізними іменами собі хвалу воздавати. І "красунь" по телефону бачать, і "усмішку" по телефону чують, ну прям екстрасенси в редакціі сидять, причому всі під різними іменами один і той же Скібчик і ко.
Відповісти
 
 
0 # Гість 28.10.2013, 15:16
http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/354-93-%D0%BF
Відповісти
 
 
+1 # Гість 28.10.2013, 16:04
І що з того закону? Там чітко написано, читайте: у транспорті загального користування та на приміських маршрутах. А в Качинських МІЖМІСЬКІ (ті, що на Київ)!
Відповісти
 
 
+3 # Lavr 28.10.2013, 18:53
Приватний бізнес готові знищити всі: як не вороги то "друзі". Звичайно, якщо бізнес прозорий і якісний, то дай, Боже, цим людям успіху! Але завжди знайдуться заздрісники, які дотягнутися до їх рівня не можуть, то стараються опустити їх до свого.
З іншого боку - в бізнесі повинні працювати люди, які мають клієнта поважати та терпляче з ним поводитися. Бо ми, клієнти, теж хороші фрукти!
Відповісти
 
 
0 # Тигр 29.10.2013, 00:46
Шановна Лавр, математику в школі вчили? Прозорий бізнес кажете? Давайте рахувати: 4 автобуси в день, мінімум 40 пасажирів в одну сторону, ітого 320 в день, 9000 в місяць, 100 тис в рік, ціна 110 грн, всього мінімум 10 млн.грн в рік, не враховуючи нерегулярні перевезення і місцеві рейси,тобто згідно законадавства на единому податку один підприемець - 1 млн.грн. , як пише сайт підприемців 3 чол, значить 7 млн.грн мае бути оподатковано за ставкою 15%, + 35 -пенсійного фонду, всього 50%, тобто 3,5 млн.грн. мае бути сплачено в бюджет! І не кажіть що всі вони сплачені, все одно не повірю :-)
Відповісти
 
 
0 # Lavr 29.10.2013, 08:30
Бачите, як вигідно займатися бізнесом! То чому би й Вам не спробувати? Будете справно платити податки. А відносно Качинських - у Вас є підстави їх звинувачувати в ухилянні від сплати податків?
Відповісти
 
 
0 # Гість 29.10.2013, 09:42
Де Ви тут вигоду бачете? Щоб була вигода треба рахувати витрати: вартість автобусів, амортизація, зарплата, пальне, розвиток і т.д Тема: прозорості бізнесу. А він, як виявляється у багатьох не прозорий, і редакція сайту не виняток.
Відповісти
 
 
+1 # Сергій СКІБЧИК 29.10.2013, 12:34
Офіційні запити, шановні, офіційні. Ви навіть не підписалися, а щоб вам іще якісь дані надати -- спочатку представте свої: декларацію про доходи і майно, кількість коханок, офіційні і неофіційні доходи. А то губу розкатали, як на Страшному суді :-*
Відповісти
 
 
-1 # Гість 29.10.2013, 09:51
А з чого така впевненість, що кожного дня по 40 чоловік на кожному рейсі та й ще в одну сторону? А ніколи не приходила така думка що бувають і збиткові рейси? Чи ви аналізуєте тільки передсвяткові дні?
Відповісти
 
 
+4 # Гість 29.10.2013, 10:54
Ні, Він аналізує тільки ті дні коли сам іздить.З повагою до всіх ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.Як кажуть наші брати сябри "щоб жити в счасті треба красті,красті і красті."До речі,а чому ми не обговорюємо пільгові проізди,студент и це ваші діти,а пенсіонери це ваші батьки.Ідучи на тендер наші підприємці вказують кого будуть возити за скидками,кого безкоштовно,і держава ім за це компенсує збитки в грошовому еквіваленті від якого вони не відмовляються.Н а ділі придумали один день на тиждень пенсіонерам безкоштовно,а про студентів зовсім забули.
Відповісти
 
 
+3 # Lorik 29.10.2013, 13:50
ага, математику в бур"яні не скурив...дочита в... і калькулятор під рукою і закони... розумник !!!
Відповісти
 
 
+5 # Гість 29.10.2013, 13:27
напевне, цей Тигр працює податківцем.бач як швиденько вирахував бюджет Петра Климовича! а може, набивається в бухгалтери до нього... Петро Климович,зверні ть увагу!
Відповісти
 
 
0 # Lorik 29.10.2013, 13:48
Привіт, мій друже Веселий Кіт Вася! як ти тут? ще живий? дихаєш? бо цей Тигрюля досить таки агресивний. Напевне, він скажений. Терміново всі на щеплення! оце так, як не вмер Данило, то болячка задушила. як не бобри навесні, то тигри в жовтні скажені проскакують....
Відповісти
 
 
+1 # Гість 29.10.2013, 14:36
Lorik!Привіт!Та м я тобі листа залишив,ну де про будівництво.З повагою до всіх ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.Я думаю що ти зрозумієш,ти розумниця.Всім хто мене підтримував теж дякую.Ви найкращі!Дай Бог ще зустрітися.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 31.10.2013, 17:10
у четвер Комфортабельні автобуси Качинських (а смеме ПАЗік) міського сполучення вивів у рейс п"яний водій. В одну сторону віз селян по польовим чи лісовим дорогам від Рафалівки до Кузнецовська. А по дорозі в зворотному напрямку перед Заболоттям був зупинений ГАЙцями. Супроводили його в Заболоття щоб тамтешні селяни могли розійтись по домівках і забрали для подальшого оформлення протоколів. Виявилось все 100% правдою Пан Качинський привіз іншого водія який і продовжив розвозити людей по маршруту.
Зі слів очевидців що перебували в автобусі в обох напрямках.○
Відповісти
 
 
+1 # Гість 12.11.2013, 18:27
Прикро розуміти що в нас така кількість лінивих ні нащо не здатних людей які спроможні тільки обливати брудом чи заглядати чужому в карман перераховуючі їхні прибутки . Невже ви не спроможні просто подякувати людям що вони стільки сил та часу приділили цій справі і ви тепер можете не думати чим добратись до потяга а сідаєте на зупинці яка ближче до вашого дому і вийти ближче до вашого місця навчання чи роботи .
Відповісти
 
 
+3 # Гість 29.05.2015, 23:02
А мені от прикро, що в даному випадку ціна не відповідає якості.
Дівчата -диспечери тут м' яко кажучи не компетентні. Неодноразово замовляла білет, а по факту відправлення його не було. І такі випадки далеко непоодинокі, у Володимирецьких перевезеннях це стало нормою : ти замовляєш білет, приходиш, а твого місця немає, бо якась курка на тому кінці телефону не дочула номер твого мобільного або просто не записала твого замовлення. І захищати цих амеб які називають себе диспечерами ,я не бачу сенсу. Вони отримують зп, і повинні виконувати свою роботу бездоганно. Фактор того що можна "натупити " звичайно є і це нормально, бо всі ми люди,але ж не завжди! Керівництву варто замислитись, або хоча б ввести штрафи за таку халатність своїх працівників.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 26.11.2015, 14:36
Напевно у Вас немає ні доньок ні сестер ні інших жінок в родині раз ви так грубо дозволяєте висловлюватись в сторону дівчат. Я думаю Вам варто вибачитись це по-перше, а по-друге давайте не забувати що ви такі розумні любите дзвонити по серед ночі і замовляти білет і вимагаєте щоб вас вислухали, дзвонити сидячи біля телевізора чи в компанії і вважаєте що вас повинні почути. Давайте не забувати якщо ви і виїхали в Київ то це нічого ще не означає. Людина з села може виїхати а от село з людини навряд. Навчіться самі ввічливо та по суті говорити гарно та за етикетом якщо того ви вимагаєте від інших!
Відповісти
 
 
0 # Гість 01.07.2018, 01:28
Хотіла подякувати! 20 червня я іхала рейсом Познань-Киів. Екіпаж Сергій і пробачте не пам'ятаю як ім'я другого водія, дуже добре і з повагою ставились до пасажирів. Ви...просто найкращі водіі, яких я зустрічала!!!Дя кую Вам, успіхів Вам в Вашій праці!2 роки користуюсь Вашим перевізником, і надалі теж буду!
Відповісти