Авторизація

HomeНовиниВ РайоніДе печуть найсмачніший хліб

Де печуть найсмачніший хліб

( 4 Votes )

Приватна міні-пекарня Віталія Бортника, що у Володимирці – виробник смачного хліба уже з 8-річним досвідом. І весь цей час мале підприємство вдосконалюється, освоює нові технології та сучасне пекарське обладнання. Громадська думка, яку легко почути в кожному магазині нашого району, де реалізується хлібобулочна продукція підприємця Бортника, засвідчує, що якість хліба та хлібобулочних виробів цього підприємства влаштовує населення за всіма критеріями.

– У нас є золоте правило: ми стараємося наближати свою хлібобулочну рецептуру до дідівської, – каже підприємець Віталій Бортник. – Не повірите, але ми не додаємо у хліб так званих поліпшувачів смаку – хімічних сполук для покращення росту та ароматизації хліба.

Є кілька простих порад визначити якість хліба на око. Насамперед зверніть увагу на його пористість: не слід боятися, що він «порваний». Якщо пористість низька, то це хліб із невибродженого тіста та борошна низької якості. Що стосується крихкості хліба, то вона держстандартами не нормується, однак прийнято вважати: чим менше кришиться хліб, тим він якісніший. Усі ці параметри в нас на строгому контролі.

Ми щомісяця запрошуємо до себе майстра-технолога з Луцька, аби постійно підвищувати кваліфікацію наших пекарів та підтримувати марку свого хліба. А ще турбуємося про якість борошна: закуповуємо його в одного волинського мірошника, який постачає нам тільки якісне. Визначаємо це за клейковиною, а також вологістю, яка не повинна перевищувати 15 відсотків, інакше в ньому розвиватимуться мікроорганізми (у тому числі цвіль).

Враховуємо і те, що свіжозмелене борошно непридатне для випікання хліба. Тісто з нього розпливається і погано підходить. Щоб борошно набуло максимальної якості, воно після помелу має «відлежатися» два місяці.

– Та всі секрети випікання «бортникового хліба» нічого не варті без дбайливих рук жіночого колективу пекарні, – із теплою посмішкою додає підприємець.

Рано-вранці дівчата допікали останні булочки, адже о 8-ій ранку Віталій Бортник та його команда розвозять ще теплу продукцію по магазинах. Поки допікався хліб, вдалося поговорити з молодими пекарями та господарем, який уже вдосвіта на роботі.

Крім секретів випікання, довідалися, що тут працює не тільки сам Віталій Андрійович, але і його дружина Марія та донечка Галина. Марія Адамівна очолює другу зміну, в якій з нею пліч-о-пліч трудяться Людмила Рабович, Світлана Ковальчук, Олена Джигалюк, Олена Петрук та Інна Касюдик. Ну і, звичайно, дочка, яка має диплом технолога.

Не так давно прийшла на підприємство і майстер Катерина Коцюбайло, а сьогодні ця справна дівчина вже вміло організовує роботу своєї зміни. З нею трудяться найдосвідченіший пекар Ніна Савчик, а віднедавна – і випускниця Київського університету харчових технологій Наталія Озеруга. Пекарю з цієї зміни Тетяні Рабій «довірили» здобні булочки, назви яких такі різні, як і начинки: із згущенкою, маком, сиром, повидлом, яблуками. Дівчата відкрили секрет: господар полюбляє булку «Ярославську».

Кажуть, що хліб від Бортника розбирають на очах, особливо ж володимирчани облюбували «Дарницький». 500 його буханців щодня ідуть на розхват! Рецептура цієї рум’яної «цеглинки» із запахом меду – родинна, придумали її та запатентували мама і донька. А загалом хліба та хлібобулочних виробів міні-пекарня реалізує мешканцям краю до 2 тисяч штук в день. Втім, цього не вистачає, щоб нагодувати, усіх, хто надає перевагу «бортниковому» хлібу. Відомо, що собівартість хліба залежить від багатьох показників: ціни на борошно, жир, дріжджі, маргарин, сіль, цукор. Але найбільше, як висловився підприємець, «допікають» тарифи на енергоносії. Як вихід, працювати доводиться тільки в нічні зміни, аби хліб мав доступну для нашого покупця ціну.

Купити хліб першої в районі приватної пекарні можна в кузнецовських магазинах та у володимирецьких – «Сюрпризі», «Вітаміні», «Наминайку», біля автовокзалу та біля колегіуму. А якщо вам потрібен хліб для святкового столу, його спечуть та оформлять індивідуально і вишукано, в національних традиціях.

Турбота про хліб насущний завжди була однією з головних турбот людства. Тому з приємністю передаємо щирі вітання своїм підопічним від Віталія Бортника.

– Хочу від душі привітати усіх і подякувати за прекрасну роботу, за те, що навіть у такий складний час наше підприємство процвітає і продовжує розвиватися. Вважаю, що мені повезло, оскільки не кожен господар може гордитися таким дружним колективом. І надалі творімо найблагороднішу на цій землі справу, вкладаймо душу,щоб на столах наших земляків був хліб хороший, спечений з любов’ю. Удачі і щастя вам та вашим родинам!

Приватна міні-пекарня Віталія Бортника у Володимирці
 пекарі з продукцією
 
Приватна міні-пекарня Віталія Бортника у Володимирці
колектив пекарні "Борій"

 

Олена ЯРОЩУК

Фото автора

 

Коментарі   

 
+4 # Гість 19.10.2013, 14:04
Дівчата молодці!!! Але у Володимирецьком у "Меркурії" хліб найсмачніший. Якийсь більш натуральний, домашній. Можливо не завжди на вигляд як лялька, але смак відмінний!!!
Відповісти
 
 
+3 # Siegfried 19.10.2013, 22:03
Великий респект Віталію Андрійовичу і його майстриням-труд івницям! Їх продукція, безперечно, хороша. Але хлібобулочні вироби Володимирецьког о хлібопекарськог о цеху УКООПСПІЛКИ найкращі. Завжди віддаю перевагу їм. Тому, на мою думку, заголовок статті не зовсім вдалий. А гарні дівчата на фото ;-) І погляд, і посмішки такі щирі, не гордовиті. І мабуть ще не одружені. Ех!.. :oops:
Відповісти
 
 
+4 # Гість 20.10.2013, 22:28
"ми стараємося наближати свою хлібобулочну рецептуру до дідівської" і "Враховуємо і те, що свіжозмелене борошно непридатне для випікання хліба" -Ха-ха наші діди до нового року чекали, поки борошно "відлежиться". Якщо хочете знати, то в діда жорна в робочому стані весь час були, змолов - спік хліб, і хліб був !!! Просто редакціі добре заплатили за рекламу, вони про будь-що напишуть за гроші. До речі - де написано "На правах реклами"? А стаття на рівні учня 9 класу, мабуть, пекарі самі писали. З пов.Тигр Благородний. П.с. Чому так довго коментарі не потрапляють на сайт?
Відповісти
 
 
+1 # Гість 21.10.2013, 08:44
Ні, редакція не признається, скільки їм заплатили -- треба питати у пекарів, скільки забашляли. Стосовно того, хто писав, то там же є підпис. А не подобається -- напишіть самі краще, як умієте. Критикую попереднього коментатора не тому, що "Баба Яга завжди проти", і не тому, що мені "забашляли". Про хліб писати -- святе діло, а написати хорошу статтю -- не так легко, як здається, по собі знаю. А стосовно технології випічки -- то ви уже з самими пекарями дискутуйте, а не з журналістами. Підіть і скажіть Бортнику у вічі, що ваш дідо великий пекар, а всі інші йому в підметки не годяться, слабо? Критикувати треба так, щоб не образити ні пекарів, ні автора. Перш ніж учити пекарів як хліб пекти, повчіться основам спілкування...
Відповісти
 
 
+1 # Гість 22.10.2013, 14:06
Шановний "письменник". Нам і не потрібно суму, це ваші справи. Та й ніхто нікого не проти. А написати ми можемо, та от ваша газета не друкуе, бо і за друк вам треба платити, а якщо ні - то пилюкою припадають мемуари. Але ви ж комунальне підприемство, і тому фінансуетесь з бюджету, хай і частково (інші видання фінансуються самостійно), тому хоча б об"ективно пишіть, а не "ДЕ ПЕЧУТЬ НАЙСМАЧНІШИЙ ХЛІБ", відповідь проста - там де редакціі добре платять. А Борнику нічого говорити, він чесно робить свою справу на відміну від вас (чи чатили ви закон "Про рекламу")? Не просто знати "основи спілкування" треба ще відповідати за своі слова. П.С.Це не стаття - це чиста РЕКЛАМА і не треба вводити людей в оману. Тигр благородний.
Відповісти
 
 
+3 # Сергій СКІБЧИК 22.10.2013, 14:32
Дозволю собі відповісти Тигру благородному (цілий зоопарк тут, чес-слово!) Я тут представляю редакцію і можу заявити, що ніяких "мемуарів" від автора з таким колоритним іменем (чи псевдонімом) в газету не поступало, так що шановний автор тільки гучно "сотрясає повітря", здуваючи неіснуючу пилюку з неіснуючих неопублікованих матеріалів. Щодо комунального підприємства: ви звідки знаєте, хто і як фінансується і скільки дотації газета отримала? От як справді цікаво, то заходьте в гості, розкажемо за кавою. Заодно й закон "Про рекламу" нам розкажете. Бо так можна під поняття "реклама" будь-яку статтю підвести: згадав Райавтодор -- вже реклама, згадав "Президент" -- теж реклама, тільки політична, бо скоро вибори, так? До речі, там відповіді "Де печуть найсмачніший хліб" авторка так і не дала, отже, це риторичне питання. Зрештою, чому вас так хвилюють прибутки редакції? Ви теж десь, певно, працюєте, і за вашу роботу (чи послуги) вам теж платять зарплату. Чи вам так хліб Бортника не подобається?
Відповісти
 
 
-6 # Тигр 22.10.2013, 15:21
Дозволю й собі відповісти Сергію Скібчику. Щодо комунального підприемства, то це тільки лінивий не знае, всі рішення, і щодо фінансування теж, знаходяться на сайті районоі рад. А якщо ми, як ви написали, "зоопарк" прийдемо до вас, то ще, не дай Бог покусаемо, чи подряпаем. Краще так - в коментарях, та й народ хай почитае і почуе нашу розмову, і висновки зробить. А про рекламу в законі чітко записано "забороняеться скрита реклама", згадувати про президента, чи будь-кого можна ПО-РІЗНОМУ! А про прибутки гарно написали, значить е.
Відповісти
 
 
+1 # Сергій СКІБЧИК 22.10.2013, 16:04
А тут поправочка: по всіх питаннях, що стосуються фінансів, -- до Веселого Кота Васі! По перше, він в темі; по друге, в газеті на окладі (стільки макулатури на нього йде -- ух!!!). От тільки не забувайте, що наші розмови читає (і записує) не тільки простий народ...
Відповісти
 
 
+1 # Сергій СКІБЧИК 22.10.2013, 16:13
Прихована реклама -- це новина, окрема стаття чи сюжет, інтерв'ю з представником компанії або її задоволеними споживачами, репортаж з події, організатором якої є замовник або ж до якої він певним чином причетний тощо.
В ГАЗЕТИ НЕ БУЛО ЗАМОВНИКА НА ДАНИЙ МАТЕРІАЛ, це власна ініціатива редакції.
Прихована реклама передбачає розміщення логотипу, контактних даних або реквізитів компанії, про яку йдеться в матеріалі.
В ДАНОМУ МАТЕРІАЛІ НЕМА ТАКИХ ДАНИХ (крім згадки про магазини).
До того ж, замовлена і оплачена прихована реклама не передбачає критичних коментарів про продукт чи компанію замовника. Інакше адміністрація сайту розмістила б це під відповідною рубрикою без можливості коментування. В газеті ми вже обпікалися на "джинсі", особливо політичній, так що підказуємо партнерам із сайту, і на молоці нас не піймаєте, шановний Тигре 8)
Відповісти
 
 
-6 # Тигр 22.10.2013, 17:05
Самі себе і зловили: Вікі: "Джинса" - синонім терміну «прихована реклама. Джинса, зазвичай, готується САМИМИ журналістами і розміщується з відома керівника редакції. Вважається грубим порушенням журналістських стандартів, зокрема, основних принципів журналістської діяльності — принципу збалансованості і неупередженості подачі інформації" І не забувайте, це читає не простий народ :lol:
Відповісти
 
 
0 # Сергій СКІБЧИК 22.10.2013, 17:15
По перше, це було давно, і там так само довго сперечалися, так і не знайшовши порушень, а по друге, джинса -- це проплачена стаття (у нас безкоштовна). Але це вже точно не по темі, знов Адмін лаятися буде... :-?
Відповісти
 
 
-5 # Тигр 22.10.2013, 20:22
Чому ж не пишете безкоштовних статей про інших підпремств і підпремців? Наприклад в районі е ЗАКОННЕ деревообробне підприемсво, закупівля ягід, рослин, виробники сільськогоспода рськоі продукціі огірків, картоплі, зелені садиби, ремонт автомобільноі, побутовоі, компютерноі техніки, будівельні підпремсва, 86 малих підприемств, 700 підпремців, підприемсва з іноземними інвестиціми і т д і тому подібне, а то - найкраща пекарня - Бортник, найкраща школа - колегіум, я нічого не маю про цього, але е ще 60 шкіл в районі, і повірте в чомусь кращі за "показуху" колегіуму
Відповісти
 
 
0 # Сергій СКІБЧИК 04.11.2013, 16:46
Невже ви думаєте, що всі інші статті в газеті на сайті -- платні? Так, є багато підприємств і підприємців. Але вони чомусь частіше відмовляються, щоб розповідали про них. Реклама більше потрібна тим, хто динамічно розвивається і збільшує обсяги виробництва
Відповісти
 
 
-7 # Lavr 21.10.2013, 20:00
То Тигр Благородний то Веселий Кіт. Що це за Animal Planet?
Відповісти
 
 
0 # Гість 22.10.2013, 13:48
Хороший канал :-) Тільки от Веселого Кота там немае :-) p.s.Той самий Тигр...
Відповісти
 
 
+5 # Гість 21.10.2013, 08:19
Всім поставив по +1. Бортнік мабуть перший в районі почав будувати добротні,гарні магазини.Кожнен магазин побудований гарно,з фантазією.Тепер про хліб.Кооператор и та Кузнецовськ печуть хліб смачніший.Оце і все.З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.Редакц іі нічого не платили.Пані О.Я.(вона ж і О.В.)дали дві булки хліба,сам бачив.Яка стаття така і плата.Виживати якось треба.
Відповісти
 
 
+1 # Lana 21.10.2013, 14:09
нема-нема і телеграма. ви, часом, не з Воронків? це там мені полюбляють приписувати авторство чужих статей. О.В. і О.Я. - то дві різні людини, майте клепку в голові, не меліть дурного))
Відповісти
 
 
-3 # Lana 21.10.2013, 14:10
та й хліба я не їм, бортниковий він чи не бортниковий)))
Відповісти
 
 
+2 # Гість 21.10.2013, 14:15
:roll: :eek: Ланочко, не їсте хліба???? Картоплею заміняєте, чи ШО?
Відповісти
 
 
-1 # Lana 21.10.2013, 14:17
ваша поліська картопля така смачна, а хліб я і в Одесі поїм, картопля понад усе)ви вгадали)
Відповісти
 
 
0 # Siegfried 21.10.2013, 15:31
Отакої!.. Це ж коли Ви ще поїдете на бАтьківщину? А до тих пір будете себе обмежувати в такій насолоді? Адже хліб всьому голова, а не картопля. А чи наш поліський хліб не такий пожитечний? (смачний, поживний)В такому разі бажаю Вам якнайшвидше відвідати рідну домівку і надолужити втрачене.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 22.10.2013, 08:07
Я так зрозумів з коментарів,що всі зі мною згідні про те де печуть найсмачніший хліб,та й про гонорар всі мовчать,отже теж всі згідні.що і треба було доказати.Lana,у нас всіх,в тій, чи в іншій мірі в голові мозок,а у вас,як Ви кажете, клепка :lol: Як цікаво!З повагою до всіх, ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.Lavr.н у будь ласка,знову я у Вас "ВЕСЕЛИЙ КІТ",а де "ВАСЯ".
Відповісти
 
 
+6 # ааааа 22.10.2013, 20:35
скажіть а чому ніхто не напише статтю про сурогат-горілку яка продається по 20 грн за пляшку в магазині Бортника наминайко!!!!!! !!!!!!!!або на розлив по 5 гривень за 100 грам!!!причому магазин розміщений під селишною радою!!!!!!!!!
Відповісти
 
 
-3 # Тигр 22.10.2013, 21:04
Тому, що за це ніхто не заплатив "писарям". Та й після статті про це спонсор, мабуть, відмовиться :lol: Сумно... А ще напишіть про "точки" самогоноваріння і продажу напроти колегіуму, куди ті ж працівники і не тільки вони забігають.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 23.10.2013, 07:47
Думаю, що хтось таки зреагує: власник магазину (обережніше продаватиме з-під поли) чи міліція (матиме чергового "спонсора"). Але чомусь усі звикли, щоб їм хтось каштани з вогню таскав. Самим піти в ментуру та написати заяву страшно? Страшно, бо треба потім свідчити в міліції, доказувати в суді, а вдруг Бортнік обідиться і зустрічний позов за "оскорблєніє" ділової репутації подасть... Самому дупу з дивана важко підняти, то хай "писарі" проблему вирішують... Хоча добре, що й так озвучили цю тему. Бортнику по любому донесуть, що про його горілку з-під поли вже в Інтернеті пишуть. Наші коментарі -- це теж свого роду громадянська журналістика. і якщо ментам та Осмоловичу пофіг, то хоч люди будуть знати, де продають "пальону" водку :cry:
Відповісти
 
 
+2 # Гість 23.10.2013, 10:22
Ха-ха-ха, оце реклама!!!
Відповісти
 
 
+1 # Гість 23.10.2013, 07:52
Добрий день,ТИГР!Що Ви таке говорите!Ніхто ім не платить!Дві булки хліба в руки і прискорення під зад щоб не мішали.В одному з коментарів Ви "ВАСЮ" пропустили,а так все добре.З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.Без коментарів.
Відповісти
 
 
-2 # Гість 23.10.2013, 08:11
вас, неадекватного і необ"єктивного, так багато, що від вас вже нудить. їй-богу, їдьте туди, де ви пропадали кілька місяців. так хороше без вашої "кістки "людям було. ви дійсно кинете кістку - хай люди гризуть, дражните, звинувачуєте без доказів кореспондентів, тим ображаючи їх, відійдете в сторонку - і бавитесь реакцією. що вам з того? ви так самореалізовуєт есь? ганебно і лицемірно.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 23.10.2013, 09:42
Потерпіть до 1 листопада,а там знову самі без мене якось.Кажете кістку кинув.Так.Але ж Ви іі шановна гризете,отже вона Вам подобається.Неа ддекватність полягає в тому,що ви кидаєтеся на цю кісточку,а ганьби і лицемірства достатнь кругом Вас,тільки уважно огляніться.А нудить Вас від горілки по 5 грн.за 100 грамів.З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.Фу-у.А ж спотів.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 23.10.2013, 10:29
Ну, так... Такова се ля ві! Не всі розуміють жарти і підтекст.
Відповісти
 
 
-10 # Тигр 23.10.2013, 17:48
А ви звідки знаете, що не платять? Я знаю, бо за рекламу платив. Не заплатив - не написали. Тут немае нічого дивного, це бізнес, але не законний - "джинса" називаеться.Рек лама мае бути означена "реклама" або "на правах реклами", тоді пересічний громадянин буде читати і розуміти, що це не "чиста монета", а реклама, закон так пише, а ви, коте, проти Закону?
Відповісти
 
 
+2 # Гість 24.10.2013, 08:56
Ігнорую відповідь тиготролю.Зпова гою до всіх ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.І де він на нашу голову взявся!?
Відповісти
 
 
-8 # Тигр 24.10.2013, 09:44
Коли аргументи закінчуються більшість так і поступае. Деякі зриваються на крик..., нащастя вас не чують! Я уявляю Мяяяяяяяяяяяууу ууууууу! :-)
Відповісти
 
 
+2 # Гість 24.10.2013, 11:00
Хто сказав "Мяу"!?З повагою до всіх, ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.P.S.От, бачите пане С.С.він уже зі мною на зрозумілій мові говорить.Це тому що я його приручив.Тепер за Вами черга.А народ із сайту не розганяйте,поте рпіть тиждень,я поіду,і залишаться тільки ті кому робити нічого,ну я маю на увазі обох (флору і фауну).Ну може ще хто небуть,От тоді і Вашим дописувачам буде легше (я мав на увазі журналістам).а аргументів у мене ціле відро.Рррррр! :-)
Відповісти