Авторизація

HomeНовиниВ РайоніМасова бійка підлітків в Зеленому (відео)

Масова бійка підлітків в Зеленому (відео)

( 7 Votes )

 

Масова бійка підлітків сіл Зелене та Воронки на Володимиреччині.  Розслідування журналістів Критичної точки. 

 

 

 

 Джерело: Критична точка

Матеріали по темі:


 

 

Коментарі   

 
+1 # Lana 09.10.2013, 10:19
ну і куди, люде, впроваджувати дозвіл всього населення на користування зброєю????
Відповісти
 
 
+3 # Гість 09.10.2013, 12:20
Штунди - сектанти які є малограмотними оособами і які хоч чимось хочуть себе прославити.
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 09.10.2013, 19:03
1-Можливо там були не штунди, а невиховані діти віруючих батьків? 2-мабуть Ви не грамотніші за них.
Відповісти
 
 
+8 # Гість 10.10.2013, 10:03
Дійсно, це так. Дітей багато народжують, але не вистачає часу цікавитися їх справами, думками, з ким дружать, що вкрадки дивляться десь по телевізору чи в інтернеті. І Бог спитає в кожного з нас за те, як ми виховували тих дітей, які Він нам подарував. Заставляти ходити в церкву (неважливо в яку, чи з куполами, чи без куполів)-це одне, а виховати в правильному християнському дусі-зовсім інше. Адже присутність, чи приналежність до певної секти, пардон, церкви, чи православної, чи протестанської не робить нас християнами, а лиже особиста віра. З повагою Володимир В.
Відповісти
 
 
0 # Гість 09.10.2013, 19:06
Віруючими людьми є люди які ходять до церкви.
Відповісти
 
 
+8 # Гість 10.10.2013, 10:11
Цілком з Вами згідний. От лише питання у що вони вірять? Чого вони туди ходять? Адже не кожен, хто говорить Господи, Господи, ввійде в Царство Небесне. Читали про таке?
Відповісти
 
 
+8 # Гість 09.10.2013, 19:58
Штунди взагалі народ не віруючий, а егоїстично-жаді бний, їхні психологи-просв ітери промили мозок кожному
Відповісти
 
 
+5 # Гість 10.10.2013, 18:22
люди!!!давайте щось будем робити з цими воронківцями!!! на їх не діють ніякі критичні точки!!!їх боіться міліція!!!вчора знову ввечерІІ 15 чоловік побили охоронника з Свояка одного за ніщо!!!на що дивиться влада!!!!!!!
Відповісти
 
 
-2 # Гість 11.10.2013, 09:01
Які будуть пропозиції? Воронківськими методами? Кровная мєсть? Хто виступить організатором? Може Ви цим і займетеся? Біля Будинку культури на дошці оголошень приклеїте оголошення"Пров одиться набір в групу помсти і виховання воронківських та інших невихованих зайд-зальотчикі в і т.д.і свою детальну адресу, мейл, номери телефонів" :lol:
Відповісти
 
 
+11 # Гість 11.10.2013, 09:04
Жіночка-журналі ст яка проводила розслідування на початку пояснила що це діти,а в кінці повідомила що за це вони отримають до 4-х років тюрми. Якщо не знаєш то не ляпай,бо дітей у нас в тюрму не саджають і нічого з ними не зроблять.Пан начальник міліціі навіть не знає скільки там підозрюваних 12 чи 15.Питається що ж це за розслідування з одного і другого боку.І пора вже мабуть тому міліціонерові що на відео вийняти руки з карманів,бо йому за це гроші не платять і зайнятися роботою.Одним словом біда.
Відповісти
 
 
+8 # Гість 11.10.2013, 09:53
в ДАІшників на зеленому жигулі лівий стоп сигнал не світиться а це між іншим якщо не помиляюся ст.121 ч.1 КУпАП Керування транспортним засобом з несправною системою гальмівного або рульового управління, тягово-зчіпного пристрою, зовнішнього світлообладнанн я або з іншими несправностями або переобладнанням , з якими заборонена експлуатація 340 – 425 грн.
Відповісти
 
 
+5 # Людмила 16.10.2013, 09:16
"Час кидати каміння,час збирати каміння" Колись недовчені діти народили собі подібних,яким не вкладені в пору загальноприйнят і моральні цінності... Тепер "насолоджуймось " результатами! В усіх їх є батьки!!! Де ж їх висновки????! І заперечте мені,що я категорично неправа!
Відповісти
 
 
+3 # Гість 16.10.2013, 10:49
Людмила,згоден з тобою!Яка хата такий й тин,який батько такий син.
Відповісти