Авторизація

HomeНовиниВ РайоніДоброчинна акція «Портфель для першокласника» (+фото)

Доброчинна акція «Портфель для першокласника» (+фото)

( 0 Votes )

30 серпня дітки, що перебувають під соціальним супроводом, запам’ятають надовго: їм вручено новенькі, якісні, кольорові портфелики з безліччю шкільних приналежностей та солодощів!

В нашій області така подія пройшла з ініціативи та під патронатом голови ОДА Василя Берташа в рамках доброчинної акції «Портфель для першокласника».

 Приватні підприємці, державні районні та обласні установи взяли участь у підтримці таких дітей, представники цих установ – голова Володимирецької РДА Володимир Ткачук, заступники голови РДА Раїса Одиноцька та Ярослав Березюк, начальник Володимирецького районного сектору Головного управління ДСНС України в Рівненській області, підполковник служби цивільного захисту Володимир Симонюк, директор районного ЦСССДМ Микола Десятник, начальник відділу Управління СБУ в Рівненській області Олександр Пиж, заступник начальника Управління СБУ в Рівненській області Олександр Катунін, заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України в Рівненській області, підполковник служби цивільного захисту Ігор Михальчук – завітали до РДА, аби вручити діткам портфелі.

Майбутні першокласники дякували із властивою їм дитячою простотою, розповідали про своїх братиків та сестричок, що вже ходять до школи, та з нетерпінням чекали, коли нарешті можна розгледіти строкаті обновки.

В І півріччі 2013р., реалізовуючи соціальні ініціативи Президента України, з бюджету виділено 97млн.385тис.600грн на соціальний захист населення (що на 20млн. 545тис. (26,7%) більше, ніж у І півріччі 2012р.). В районі налічується 158 сімей, що перебувають під соціальним супроводом, там виховується більше 477 дітей, з яких 23 цьогоріч стали першокласниками. З певних причин на вручення портфелів змогли приїхати лише 12 діток, та учасники акції пообіцяли обїхати протягом дня тих, кого не було на врученні, та особисто віддати їм подарунки.
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
Олена ВАСИЛЬЄВА
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 140 гостей на сайті