Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіЗамість притулку – стерилізація

Замість притулку – стерилізація

( 1 Vote )

– Утримувати притулок для бездомних собак невигідно місту – зазначив під час проведення ІІІ пленарного засідання 28 сесії Кузнецовської міської ради заступник директора КМКП Анатолій Степанюк. – Ми вирішили піти найпростішим шляхом – на території, передбаченій для розміщення притулку (міське сміттєзвалище) встановити два вагончики, в котрих розмістимо операційну, підсобні приміщення та побутове приміщення для персоналу.

 В нас вже є попередня домовленість з одним із ветеринарів району про надання послуг по стерилізації собак, завдяки чому ми зможемо не утримувати тварин тривалий час у притулку, а відловлювати, стерилізувати та через короткий проміжок часу відпускати. Це зменшить витрати.

Організаційна робота в цьому напрямку вже ведеться, також є попередня домовленість з однією із луцьких фірм про виготовлення ними двох вагончиків (розмірами 2,5 м на 7,5 м та 2,5 м на 6 м), їхня ціна складе близько 50 тисяч гривень. Єдине, що для реалізації цього задуму нам необхідно буде погодження міської ради на перерозподіл вже виділених коштів для поводження з безпритульними тваринами».

Нагадаємо, що на будівництво вольєрів притулку вже виділено 50 тисяч гривень з міського бюджету, а цьогоріч на поводження з бездомними тваринами передбачено витратити ще 230 тисяч гривень. Однак наразі достеменно не відомо, чи погодять пропозицію КМКП депутати Кузнецовської міської ради. Як не відомо й те, чи вирішить  стерилізація проблему існування  безпритульних собак у місті.

 

Замість притулку – стерилізація

 

Вікторія ГОРДІЄНКО, 

спеціально для "Володимирецького Вісника"

 

 

Коментарі   

 
+4 # Guest 16.03.2013, 17:33
Да ну у нас власть пошла :cry: 50 тысяч просто отмыть, или у нас в бюджете денег немеряно?.В СССР автбус выъехал отстрелял и все и нет проблем, и сейчас такой метод стоит копейки, да и собаки на людей не будут нападать.Или стерелизованые собаки не кусаются? :lol: УЖАС
Відповісти
 
 
-2 # Lavr 18.03.2013, 11:35
В СРСР так вирішувались проблеми не тільки з собаками. Ліквідувати 10-15 млн чоловік в мирний час - то це як раз плюнути. "Нєт чєловєка - нєт проблєми". А ви кажете:"собаки" .
Відповісти
 
 
+4 # Port_Noi 18.03.2013, 09:41
У 60-70х роках у Володимирцi проживав вiдомий всiм жителям райцентру мисливець Вiталько (може це була його кличка). Так його боялися не тiльки собаки, але й школярi... Вiн вiдстрiлював собак без всякого анонсу або попередження навколишнiм. Мабуть, все-таки мав вiдповiдний дозвiл на вiдстрiл. То невже зараз не можна пiдiбрати якого "ворошиловськог о стрiлка"..? :o Чи патрони скiнчилися ??? :lol: Певно i того i другого в Кузнецовську вдосталь.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 102 гостей на сайті