Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіУ Вараші може зникнути холодна вода

У Вараші може зникнути холодна вода

( 0 Votes )

Кузнецовське міське комунальне підприємство (КМКП) заборгувало ПАТ «Рівнеобленерго» майже 1 млн 150 тис грн. за спожиту електроенергію.

За несплату боргів 17 липня вже було відключено 3 насоси із 7 на водозаборі Бабка. Наразі працює чотири.

Зі слів в.о. директора КМКП Олега Устича, «їхньої потужності вистачить, аби подавати питну воду на місто за однієї умови: мешканці повинні заощаджувати. Якщо люди будуть використовувати менше середньодобової норми, то проблем з водою не буде, її вистачить всім».

На 27 сесії Вараської міської ради позавчора деякі депутати пропонували колегам допомогти КМКП та виділити кошти із міського бюджету на часткове погашення боргу перед ПАТ «Рівнеобленерго», аби у місті не було колапсу. Їхня пропозиція не була підтримана. Тож не виключено, що з наступного тижня водопостачання у місті буде припинено або ж воду подаватимуть варашанам по годинам. Єдина умова його відновлення – складання графіку погашення заборгованості за спожиту електроенергію. Але через відсутність підтримки КМКП з боку депутатського корпусу жодних гарантійних листів на оплату боргу комунальники енергетикам дати не можуть...

(За сюжетом телеканалу «Енергоатом»).

Ілюстрація з мережі Internet

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 108 гостей на сайті