Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіУ Вараші думають над створенням ОТГ з центром у місті Вараш

У Вараші думають над створенням ОТГ з центром у місті Вараш

( 0 Votes )

Депутати думають над створенням Вараської ОТГ з центром в місті Вараш, що на Рівненщині.

Згідно плану формування громад в області до складу нової об’єднаної територіальної громади мають увійти Заболоттівська, Старорафалівська та Сопачівська сільські ради.

Там, де вже створені ОТГ, далеко не все ідеально. Але люди бачать, куди йде кожна гривня сплачених податків і проявляють зацікавленість, бо мають можливості певним чином контролювати медицину, освіту, що важливо для великої кількості людей, що проживають в ОТГ. А це в середньому від 5 до 15 тисяч, інформує міська рада.

ВР визначила, що до проведення чергових місцевих виборів у разі приєднання до територіальних громад міст обласного значення, вибори голів ОТГ не проводяться, а головою об’єднаної громади вважається міський голова міста, до територіальної громади якого відбулося приєднання. На даний момент не існує жодної ОТГ, до якої б входили такі міста.

Та найбільше під час спільних обговорень, що стосуються об’єднань громади, усіх найбільше цікавить одне питання, як тепер ділити землю.

Джерело: rvnews.rv.ua

 

Коментарі   

 
+3 # Гість 13.05.2018, 21:32
Собіщицька сільська рада теж неодноразово писала звернення до Вараськоі міськради з бажанням об єднатися в єдине ОТГ... чому іх нема у списку? Незрозуміло...
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 139 гостей на сайті