Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіВасиль Яніцький: грані відповідальності

Василь Яніцький: грані відповідальності

( 1 Vote )

 

15 лютого, перебуваючи у Вараші, народний депутат України Василь Яніцький провів особистий прийом громадян. Багато проблем, з якими звертаються люди дійсно потребують вирішення на державному рівні. Зокрема, малий розмір пенсій, невиплата «чорнобильських» надбавок до пенсій по рішенню судів.

Переселенці зі Сходу країни піднімають питання про придбання для них житла. Жителі Володимиреччини звернулися з проблемою жахливого стану доріг.

Та особливо багато звернень – за матеріальною допомогою на лікування. Допомогу виділено, проте це не вирішення питання ні для цих людей, ні для держави. Особливо тривожний стан справ із онкозахворюваннями в нашому окрузі. Їх усе більше. Як правило, це молоді люди. Коштів на лікування потребують десятки тисяч. Їх життя залежить від вчасно отриманої медичної допомоги.

Василь Яніцький минулого тижня підняв питання забезпечення цієї категорії хворих належною допомогою в своєму депутатському запиті до Кабінету Міністрів та Міністерства охорони здоров’я. В районах округу щорік додається в середньому 120 чоловік хворих на рак. І хоч в цьому році передбачені деякі кошти в бюджеті на забезпечення медикаментами, проте їх катастрофічно недостатньо.

Василь Яніцький згодом зустрівся з учасниками хору “Ветеран». Самодіяльні аматори сцени нещодавно звернулися до нього із проханням виділити кошти на придбання сценічних костюмів. Василь Петрович передав колективу гроші, а також подарував їм церковні календарі.

– Ви знайшли своє захоплення, продовжуєте реалізувати власні можливості, приносите чудовою творчістю радість людям, – звернувся до учасників колективу Василь Петрович. – Отож, поменше дивіться у ці календарі, рахуючи роки і дати, а продовжуйте тримати в душі молодечий запал!

 


 

Народний депутат у цей день, в палаці культури ВП РАЕС, також зустрівся з воїнами-«афганцями» та воїнами-учасниками АТО, які зібралися з приводу 28-ї річниці виводу радянських військ із Афганістану. То була «чужа» війна. Їхня доля вплелася в долю України, що була у складі радянської імперії, а отож сини її змушені були воювати на чужих землях. Та це ніяк не применшує героїзму «афганців», мужності й стійкості, бо вони були солдатами, що залишалися вірні присязі та до кінця виконували свій солдатський обов’язок, груддю прикривали своїх побратимів. І зараз багато із них стали на захист українських рубежів у неоголошеній війні з Росією.

Народний депутат вручив свої нагороди. Пам’ятні годинники отримали: голова міської спілки воїнів-інтернаціоналістів Петро Ширко, соліст «афганської» групи «Пам'ять» Петро Напримєров, Інга Безушко, волонтер із Володимирця.

Василь Петрович повідомив про Указ президента України №36/2017 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав», згідно якого, за його депутатським клопотанням нагороджені орденом «За заслуги» III ступеня жителі Вараша Антон Пришко та Олександр Лазарець – лише двоє воїнів-«афганців» з усієї Рівненської області.

Грамотою Верховної Ради України депутат нагородив директора міського центру служб для сімї, дітей та молоді, свого помічника-консультанта Світлану Пашко.

Зробили колективне фото на згадку про сьогоднішню зустріч. Депутат пообіцяв хлопцям повісити його у своєму робочому кабінеті, щоб воно нагадувало, які закони потрібно писати та голосувати, аби вони відчували повагу й турботу з боку держави, були захищені в соціальному плані. За «Столом пам’яті» відбулося неформальне спілкування про життя й проблеми людей.

В цей день також відбулася робоча зустріч із директором ВП РАЕС Павлом Павлишиним та міським головою Вараша Сергієм Анощенком.

Оксана СЛОБОДЗЯН

 

Коментарі   

 
+28 # Гість 21.02.2017, 20:20
"переселенці зі сходу країни піднімають питання про придбання для них житла"

дорогенькі переселенці, а чому ж ви не їдете в села, де хат багато пустих і земля необроблена... звикли на готовеньке, щоб давали безвозмєздно...
а може в сусідів свою хату піти відвоювати... подумайте
Відповісти
 
 
+4 # Ангел 22.02.2017, 09:45
А в цей час з трибун та екранів телевізорів лунає "Схід і Захід разом! Україна Єдина!".
А на вулицях ми чуємо - "понаїхали cyku".
В мене сестра в любий момент може стати переселенцем - то дайте мені адресу, в якому селі займати хату, контакти хто безкоштовно віддасть їй свій пай, щоб вона обробляла.
От Вас не турбує, що депутати і можновладці всіх рівнів нахапали собі ділянок, державних квартир. А як сім'ї переселенців з дітками дадуть житло за бюджетний кошт - то біда і біда.
Пам'ятайте - все в житті циклічно, і завтра Ви особисто можете стати переселенцем. То може краще допомагати іншим, чим потребувати допомоги самому?
Відповісти
 
 
+14 # Гість 23.02.2017, 11:43
не треба давити на жалость!!!
знаючи той контингент...,
який вважає нас дурнями, які забезпечують їх житлом, а самі чекають коли західноукраїнсь кі хлопці (за їхніми словами "бандерівці") визволять їхні халупи, або погинуть, щоб може повернутись з надарованим тут... оце і є жорстока правда!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 27 гостей на сайті