Авторизація

HomeНовиниУ Вараші15 "розумних квартир" за спеціальною ціною у Вараші!

15 "розумних квартир" за спеціальною ціною у Вараші!

( 1 Vote )

 

КЕРІВНИК ГРУПИ КОМПАНІЙ «АЛАТИР-ІНВЕСТ» РОЗПОВІВ ПРО ЗНИЖЕННЯ ЦІН НА КВАРТИРИ У ЖК «ОБЕРІГ» У МІСТІ ВАРАШ


Група компаній «Алатир-Інвест» у місті Вараш вперше реалізовує проект європейського житла і втілює інноваційні технології у будівництві. Житловий комплекс «Оберіг» – перше у місті житло бізнес-класу, в якому все продумано до деталей. 

На початку 2017 року стартувала ІІ черга будівництва. З цієї нагоди група компаній пропонує спеціальні пропозиції на купівлю 15-ти квартир. Система «Розумна квартира», енергоефективні рішення, що дозволяють заощаджувати, максимально комфортна інфраструктура для мешканців житлового комплексу – це далеко неповний перелік переваг, які отримає власник квартири у сучасному житловому комплексі «Оберіг».

Про ці та інші переваги нового сучасного житла розповів керівник групи компаній «Алатир-Інвест» Геннадій Опанасюк у ексклюзивному інтерв’ю.

– Упродовж року група компаній «Алатир-Інвест» будує житловий комплекс «Оберіг» у місті Вараш. Підводячи підсумок, розкажіть, чого вдалося досягнути за цей період?

Ми компанія, що активно розвивається. За цей період наше товариство перетворилося в групу компаній, яка займається різносторонніми напрямками діяльності. Ми створили  велику кількість робочих місць у рідному і близькому нам місті Вараш, а також продовжуємо працевлаштовувати учасників АТО. Також ми впровадили постійні соціальні програми, що дозволяють придбати житло багатодітним родинам, сім’ям з «особливою дитиною» та учасникам АТО на вигідних умовах. Крім того,  розпочали будівництво нового житлового комплексу в нашому регіоні.

– Коли планується здача першої черги у житловому комплексі «Оберіг»?

Наша команда активно працює і здача І черги запланована до 30 червня. Ми дуже вдячні нашим клієнтам, за довіру і вже зовсім скоро всі вони отримають ключі від нової квартири.

– На початку цього року стартувала ІІ черга будівництва. Якими будуть квартири у новому будинку та які сюрпризи чекають на його мешканців?

У новому будинку ми продовжуємо впроваджувати європейські технології та дотримуватися заявлених нами високих стандартів якості. Ми працюємо лише з найкращими виробниками на ринку. Наприклад, використовуємо алюмінієву фасадну систему замість металопластикових вікон у двох видах квартир, яка має в декілька разів кращі експлуатаційні властивості в порівнянні з попереднім технічним рішенням і є вдвічі дорожчою для забудовника. Окрім того,  встановлюємо 5-камерні металопластикові вікна REHAU з двокамерним енергозберігаючим склопакетом і аргонним заповненням та системою євромонтажу  і офіційною гарантією. Ми єдині в регіоні, хто використовує цю систему. Систему  опалення обрали  REHAU, адже вона має  офіційну гарантію на 10 років та страховий сертифікат. Для комфорту і зручності пересування встановлюємо енергоефективні та безшумні ліфти «Schindler», які є займають лідируючі позиції в світі. Такі ліфти встановлені тільки в найкращих житлових комплексах регіону: Luxury Square, Lux house, Spectrum. І в ЖК «Оберіг». В стандартну ціну квартири входить система «Розумний будинок», яка  запроваджена вперше в регіоні. У новому будинку передбачені більш просторі квартири площею від 44 до 98 кв. м., а також розкішні дворівневі  квартири на 9 та 10 поверхах. Площі однокімнатних квартир становлять 44-46 кв. м, двокімнатних – 71-73 кв.м та трикімнатні квартири площею 98 кв. м. Багато з цих рішень стали вдвічі дорожчими для нас, у порівнянні з першопочатковим проектом комплексу, проте жодне  з них не призвело до здорожчання квартир для існуючих клієнтів. Так само на ціну квартир не вплинули зовнішні чинники: велика інфляція, зростання цін на матеріали та інше. Адже головним із принципів роботи компанії – чесність та виконання зобов’язань перед своїм клієнтом.

Якими будуть ціни на квартири у новому будинку?

Ми суттєво знизили ціни та підготували спеціальні вигідні пропозиції, які поширюються на 15 квартир нового будинку. Це стало своєрідним подарунком для наших клієнтів, яких ми цінуємо. Про деталі цієї пропозиції ви може дізнатися у Центрі продажу квартир за адресою м. Вараш, вулиця Т. Боровця, 1, та за телефоном (097) 707-05-05.

Відкриваючи старт ІІ черги будівництва, ми щиро вітаємо нашого першого покупця – Тетяну з Київської області, яка першою в історії компанії, будучи мешканцем столичного регіону, обрала наш об’єкт з метою інвестування в нерухомість. Ми щиро дякуємо за довіру кожному нашому клієнту та прагнемо налагодити діалог, врахувати всі побажання нових власників. Періодично ми проводимо анкетування, де всі мають можливість висловити свої побажання щодо благоустрою та будівництва. 

– Які цілі ставите на 2017 рік?

Наша команда прагне створити оселю, яка ідеально підійде саме для Вас і Ви почуватиметеся затишно та комфортно.   Обіцяємо і надалі змінювати взяті на себе зобов’язання тільки в частині їхнього збільшення, без жодного додаткового навантаження для клієнтів. Ми гарантуємо дотримання високого стандарту будівництва, не зважаючи на всі можливі зовнішні чинники, оскільки для нас дуже важливим є комфорт вашого життя у наших будинках та хороші людські стосунки з вами на довгі роки.

Здача І черги в експлуатацію відбудеться до 30 червня 2017 року. Кількість квартир щодня зменшується. Тому, якщо прагнете отримати власне помешкання у новому році – не зволікайте – звертайтеся у Центр продажу квартир, що знаходиться а адресою м. Вараш, вул. Т. Бульби-Боровця, 1. Номер телефону: (097) 707-05-05.

Долучайтеся до нашої сторінки у соціальних мережах і слідкуйте а актуальними новинами, акціями компанії www.facebook.com/alatyrinvest та на сайті http://alatyrinvest.com/


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 75 гостей на сайті