Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіКузнецовськ перейменують на ...Кузнецовськ?

Кузнецовськ перейменують на ...Кузнецовськ?

( 1 Vote )

З травня  2015 року набрав чинності Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки», згідно з яким органи місцевої влади в шестимісячний термін після того, як закон вступив в дію, повинні до парламенту подати пропозиції щодо перейменування населених пунктів, районів та областей, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму. Відтак, до списку міст, які потрібно перейменувати належить Кузнецовськ.

Як повідомляє 34400.net/, розпорядженням т.в.о. міського голови Ігоря Куца 3 червня 2015 року було утворено робочу групу з питань підготовки громадських слухань щодо перейменування Кузнецовська. Однак слухання не були проведені. 

І лише зараз розпочались дискусії щодо перейменування. Згідно з опитуванням в інтернет-мережі, більшість опитаних мешканців міста проти того, аби перейменувати Кузнецовськ на Вараш (а, швидше за все, саме таку нову назву пропонуватиме на розгляд ВРУ Український інститут національної пам`яті, за рекомендацією якого тепер й буде присвоєно місту назву), лише за останній тиждень у сервісі "Петиції" зареєстровано одразу декілька петицій з приводу перейменування Кузнецовська.

Серед інших варіантів розглядають назви Шептицький, Світлодар, Кузнецьк (на честь поліських ковалів)  А також пропонують залишити назву Кузнецовськ, щоправда, це буде на честь загиблого за Україну воїна-десантника 25-ї опдбр Антона Олександровича Кузнецова, який загинув у збитому проросійськими терористами Іл-76 над Луганським аеропортом 14 червня 2014 року.

До слова, за 2 дні дана петиція набрала більш, ніж 100 голосів.

Втім, пропозиція залишити стару назву та "перейменувати" Кузнецовськ на Кузнецовськ, надавши назві нового значення суперечить закону, - зазначають у Українському інституті національної пам`яті. Закон не передбачає "перейменування" назви на існуючу під різними приводами.

Джерело: Charivne.info
 

Коментарі   

 
-24 # Гість 08.12.2015, 11:47
Це ж треба, щоб людину, яка віддала життя за Батьківщину паплюжили ще й після смерті. а з дітовбивць які знущалися над мирним населенням, стріляли в спину воїнам Червоної Армії робили героїв. Ганьба бандеровщині!!!
Відповісти
 
 
+15 # Lavr 09.12.2015, 13:29
Щодо "заслуг" Н.Кузнєцова перед українським народом я писав 27.11.2015р. до статті "Кузнецовськ перейменує ВР" від 26.11.15. А "бандеровцами", дякуючи вам та Путіну, стали всі українці, в т.ч. дніпропетровці, які стали "жидобендеровца ми", а Одеса - "бандеровской Одессой".
Хоч як би хто не ставився до Ст.Бандери, завдяки 80-літній жорсткій московській пропаганді, але не можна не відзначити його правоту щодо відносин Росії до України. Ще в 1950-му році в одній статті він писав: "... якщо завтра на зміну (сталінському) большевизму прийде інша форма російського імперіалізму, то він так само звернеться всіма своїми силами проти самостійності України, на її поневолення. Російський народ, як і досі, буде нести той імперіалізм, робитиме все, щоб тримати Україну в поневоленні". Зараз все абсолютно підтверджується - 83% росіян підтримують політику Путіна щодо України. Притомних росіян дуже мало. Росія пішла війною проти українців, яких називала "братским народом". І ми це повинні твердо пам*ятати, без ілюзій.
Відповісти
 
 
+10 # Siegfried 09.12.2015, 16:40
Так отож. Якби не написав гість оте-во, то не було б такого чудового коментаря Lavra.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 13.12.2015, 20:40
за яку батьківщину, (ЦЕНЗУРА) ти краснопуза? ганьба бандеровщині - комунізм головного мозку твій діагноз. Чемодан - вокзал - раїся
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 122 гостей на сайті