Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіКузнецовськ об'єднався із Заболоттям

Кузнецовськ об'єднався із Заболоттям

( 0 Votes )

4 вересня 2015 року Кузнецовська міська рада прийняла рішення «Про схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Втім, не всі депутати підтримали таку ініціативу. Так, депутат Юрій Нестерчук поцікавився причинами такого, на його думку, поспішного рішення. «А чи не обумовлено таке поспішне прийняття даних рішень тим, що в.о. міського голови Ігор Куц шукає можливість подовше посидіти на своїй посаді?

Адже в законодавстві зазначено, що така можливість після обєднання громад існує», – поцікавився Юрій Нестерчук.

Підтримав побоювання свого колеги-депута й Микола Пешко. «Куди поспішаємо, навіщо нам зараз приймати це рішення? А в громади хтось запитав? Якісь громадські слухання проводили, а хто на них був?» – запитав Микола Пешко.

В.о. міського голови Ігор Куц розвіяв побоювання депутатів, запевнивши, що на вибори 25 жовтня Заболоття разом з Кузнецовськом не йтиме. «Поясню, аби зняти всі спекуляції на цій темі. Навіть якщо Рівненська обласна рада прийме до 25 жовтня це рішення – ніяких виборів обєднаної територіальної громади Заболоття і Кузнецовська не буде», – зазначив Ігор Куц.

Джерело: 34400.net

 

 

Коментарі   

 
0 # Гість 17.09.2015, 14:39
Старакошолказхи трови[ЦЕНЗУРА]а нимспелась.
Відповісти
 
 
0 # Гість 18.09.2015, 21:40
Чому ж тут ніхто "не поумнічав".. АУУ-у-уу-у. ССС--мійохх-ооо ... Ай. Не потрібно.
Відповісти
 
 
+3 # Гiсть 19.09.2015, 19:07
Цілий рік об'єднувались, об'єднувались да так і об..рались. Ніяких виборів не буде (зазначив Куц) значить так йому Заболоття на[ЦЕНЗУРА] треба.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 20.09.2015, 11:37
Здали без бою... ;-) Тепер черга всі села за Стиром здати.А чому викинули коментар про стару кошолку із Заболоття та хитрови(ЦЕНЗУРА )ного з Куцнецовська?
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 99 гостей на сайті