Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіКузнецовські волонтери знову побували на Сході

Кузнецовські волонтери знову побували на Сході

( 0 Votes )

«Цю поїздку приурочили до закінчення відпустки наших земляків – двох Олександрів: Маринича та Ульянова. Проводжати їх вийшли рідні та друзі. Прощалися з тривогою, бажали повернутися живими та здоровими і з перемогою.

Дорогою заїхали до наших у 80-ту бригаду: взяли генератор, який там залишили наші кузнецовські волонтери для бійців 28-ої Одеської бригади.

На Донбасі мороз та велика кількість снігу. Тож до місця дислокації підрозділу, в якому служать Олександри, добиралися дуже обережно: щоб не пошкодити перевантажений автомобіль. Розвантажувалися  швидко, остерігаючись  ворожих безпілотників. Постійно було чути залпи та вибухи в районі аеропорту.  Дорогою додому зустрічалося багато військової техніки та автобусів із військовими, які поспішали на Схід

 


 

Варто зазначити, що ця поїздка стала можливою завдяки допомозі небайдужих людей. Серед них настоятель Свято-Миколаївської церкви села Стара Рафалівка отець Сергій Прокопчук, який передав близько чотирьох тонн продовольства, зібраного прихожанами церкви УПЦ МП (близько 2 тонн залишилося для наступної поїздки), а також передав 2000 гривень для придбання палива. Також хочу подякувати учнівському та педагогічному колективам ЗОШ №1, які зібрали й передали солдатам велику кількість води, й О.Шкабою, Г.Охрімчуку та С.Решетицькому, які допомогли паливом. Окрема подяка Павлу Пашуку, який на своєму автомобілі безкоштовно доставив солдатів і вантаж до місця призначення», розповів один із учасників поїздки, волонтер Степан Жданюк.

Вікторія ГОРДІЄНКО

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 130 гостей на сайті