Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіУ Кузнецовську не транслюють російські канали

У Кузнецовську не транслюють російські канали

( 0 Votes )

Робити це провайдери кабельного телебачення почали з сьогоднішнього дня на вимогу кузнецовського Майдану.

До представника Нацради України з питань телебачення і радіомовлення у Рівненській області Дмитра Тарасюка теж телефонувала людина з вимогою припинити показ російських каналів, прізвища свого вона не назвала.

Дмитро Тарасюк хоч і визнав, що те, що показують про події в Україні російські телеканали, не відповідає дійсності, але, пояснив, що не в його компетенції забороняти показ каналів. Не може це робити і Нацрада з телебачення і радіомовлення, бо виконує лише наглядові функції. Втім, це можуть робити самі провайдери кабельного телебачення (їх в області є 11). Щоправда, вони мають про це поінформувати п. Тарасюка. Втім, вважає п. Тарасюк, навіть, якщо російські канали вимкнуть для користувачів кабельного телебачення, то їх все одно зможуть дивитися ті, хто користується телебаченням супутниковим.

Джерело: Рівне Вечірнє

 

Коментарі   

 
+1 # Гість 06.03.2014, 11:21
А якже демократія європейська???
Відповісти
 
 
-2 # Сергій СКІБЧИК 06.03.2014, 11:35
Медіа-експерти закликають західні ЗМІ не брати інформацію з російських джерел

Рух «Стоп цензурі!» оприлюднив звернення до західних медіа, у якому закликав їх не використовувати російські ЗМІ в якості джерел інформації про події в Україні, а направити сюди своїх кореспондентів, які б побачили все на власні очі та змогли об’єктивно висвітлювати стан справ. А також – послуговуватися новинами українських інформаційних агентств та медіа.
Це рішення підтримали громадські організації «Телекритика», Інститут масової інформації, Інститут медіа-права, Комісія з журналістської етики, «Інтерньюз-Укра їна», Українська асоціація інтернет-реклам и та інші організації.
Звернення оприлюднили 4 березня під час прес-конференці ї «Україна у стані інформаційної війни: маніпуляції і викривлення інформації російськими ЗМІ».
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 73 гостей на сайті