Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіНовини Кузнецовська від 22 серпня

Новини Кузнецовська від 22 серпня

( 0 Votes )

З Днем незалежності кузнецовців вітатимуть гурти «Made in Ukraine» та «Ауткрай»

Святкування 22 річниці незалежності України у Кузнецовську розпочнеться 24 серпня 2013 року, о 17.00, на головному майдані міста.

Упродовж дня на майдані Незалежності діятиме святковий ярмарок, а для дітлахів буде організовано розважальну театралізовану програму та тематичний конкурс малюнка на асфальті. Паралельно на майдані проходитиме 3-й міський конкурс «Найкраща вишиванка», організатором та спонсором якого виступила кузнецовська міська організація ВО «Свобода». Кращі вишиванки обиратимуть у п’яти номінаціях: «родинна вишиванка», «жіноча вишиванка», «чоловіча вишиванка», «дитяча (дівчача) вишиванка», «дитяча (хлопчача) вишиванка».

О 18 годині кузнецовців вітатиме зразковий духовий оркестр Кузнецовської дитячої музичної школи, а вже о 18.30 розпочнеться урочиста частина свята  та концерт за участю провідних аматорських колективів міста й окремих виконавців.

Ближче до дев’ятої години вечора своїми виступами зі святом кузнецовців привітають гості міста -- гурти «Made in Ukraine» та «Ауткрай». А завершиться святкування молодіжною дискотекою.

Крім того, з нагоди святкування Дня незалежності України у неділю, 25 серпня, відбудуться поминальні богослужіння на могилах вояків УПА: в селі Полиці (польова дорога до села Жолудськ) – о 12 год. 30 хв., у селі Маюничі (на перехресті до села Осниця) – о 13 годині, в селі Іванчі (біля адмінбудинку Рафалівського кар’єру) – о 13 годині 30 хвилин і в селі Бабка (Замкова гора, біля водозабірних споруд) – о 14 годині.

Пройшла позачергова сесія

Кузнецовської міської ради, до порядку денного якої внесено 9 основних та 12 додаткових питань.

Після обрання секретаріату та лічильної комісії народні обранці традиційно заслухали депутатські запити та звернення. Депутат Руслан Пашко звернувся до начальника управління освіти міста Анатолія Гончара з пропозицією додатковою темою першого уроку у новому 2013-2014 навчальному році обрати тему будівництва міста та Рівненської АЕС. Підтримали депутати й звернення інших своїх колег: Надії Волощук щодо роботи одного з продовольчих магазинів міста, діяльність якого заважає мешканцям кількох прилеглих будинків, та Людмили Грекової, звернення котрої стосувалось пам’ятника Шевченку,  спорудження якого у Кузнецовську опинилося під загрозою через брак коштів та зволікання з демонтажем стели, на місці якої планували встановити пам’ятник.

Наступні три питання порядку денного стосувалися поновлення на посаді (згідно з рішенням суду) заступника міського голови Василя Ковальчука: "Про внесення змін до рішення ради "Про затвердження структури органів Кузнецовської міської ради, загальної чисельності працівників апарату управління"", "Про визнання таким, що втратило чинність, рішення ради № 839 від 19.04.2013 року "Про звільнення першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Ковальчука»"" та "Про звільнення першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В. Ковальчука"". Однак перше питання не набрало достатньої для прийняття рішення кількості голосів, наступні за пропозицією одного з депутатів зняли з порядку денного.

Після цього депутати заслухали звіт новопризначеного начальника фінансового управління виконкому Валентини Тацюк щодо виконання бюджету міста Кузнецовська за І півріччя 2013 року та внесли зміни у бюджет міста на 2013 рік. Слідом затвердили "Програму розвитку малого та середнього підприємництва в місті на 2013-2014 роки" та надали дозвіл на користування комунальним майном КЗ "Центр реабілітації". 

Під час сесії депутати затвердили порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів у місті; прийняли у комунальну власність 10 об'єктів, які не підлягають державній реєстрації (9 громадських зупинок, розташованих по місту, та скейт-парк, балансова вартість якого сягає близько 24 тисяч гривень); надали 10 тисяч гривень на лікування кузнецовській онкохворій дитині та затвердили склад спостережної комісії при виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради.

Валентина ЛевицькаСергій ЛітвинОстанніми розглядали два кадрових питання: "Про призначення директора комунального закладу "Парк культури та відпочинку"" та "Про призначення директора прес-центру Кузнецовської міської ради"". І хоча обговорення даних проектів рішень було бурхливим і довелося навіть переривати сесію на півгодинну перерву для додаткового розгляду, керівниками комунальних закладів таки стали раніше рекомендовані кокурсними комісіями кандидати.  Керівником "Парку культури та відпочинку" призначено Сергія Миколайовича Літвина а директором  прес-центру Кузнецовської міськради – Валентину Андріївну Левицьку. Зауважимо, що контракт із новопризначеними керівниками комунальних закладів буде заключено поки що терміном лише на 1 рік.

У "Різному" депутати заслухали начальника управління освіти міста Анатолія Гончара, який прояснив ситуацію щодо проходження обов’язкового щорічного медичного огляду працівниками бюджетних організацій і запевнив, що всі працівники бюджетної сфери пройдуть профілактичний медогляд безкоштовно. Платити потрібно буде тільки за послуги БАК-лабораторії Кузнецовського місьрайонного управління ГУ ДСЕС в Рівненській області (близько 40 гривень).

 

Крім того, наприкінці засідання перед депутатами виступив директор Кузнецовського міського комунального підприємства Роман Саушкін, який розповів про перебіг ремонтних робіт міських доріг. Як розповів Роман Юрійович, усі поточні ямкові ремонти міських доріг (у тому числі й міжквартальних) виконуються за зазделегідь запланованим графіком та будуть  завершені до кінця поточного місяця.

Вікторія ГОРДІЄНКО

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 61 гостей на сайті