Авторизація

HomeНовиниОфіційноВідбулася сесія районної ради. Позачергова

Відбулася сесія районної ради. Позачергова

( 3 Votes )

10 липня відбулася 21 позачергова сесія Володимирецької районної ради. У порядок денний було включено 3 питання. У першому з них пропонувалося затвердити програму фінансової підтримки центру надання адміністративних послуг Володимирецької РДА у районі. Простіше кажучи, мова йде про створення в приміщенні колишнього кінотеатру єдиного центру, в якому оформлятимуть переважну більшість із тих документів, які сьогодні циркулюють у правовому полі України і без яких не може обійтися пересічний громадянин.

У новоствореній структурі об’єднають зусилля реєстраційної, дозвільної, міграційної служби, земельного агентства, управління містобудування, управління соцзахисту, а також інших фахівців органів виконавчої влади району, за довідками чи погодженнями яких сьогодні доводиться вистоювати у довгих чергах. Але попередньо треба вкласти кошти у ремонт приміщення та закупівлю оргтехніки. Відповідне рішення прийнято без зауважень.

Ще одним із питань було запропоновано внести зміни до районного бюджету, про що детально поінформувала начальник фінансового управління РДА Олена Шикало. Зокрема, депутати підтримали рішення про виділення додаткових коштів на виготовлення містобудівної документації сільськими і селищними радами, на утримання, ремонт та реконструкцію об’єктів соціально-культурної сфери (реконструкція приміщення дитсадка під лікарську амбулаторію у Більській Волі – 67 100 грн., проект на реконструкцію будинку тваринника під дитсадок у Довговолі – 40 тис. грн., ремонт пам’ятника у Любахах – 24 тис. грн., а також 12 тис. грн. на Володимирецьке ВПУ-29 на виконання відповідної програми).

Також було прийнято зміни до програми підтримки комунального підприємства ТРК «Бурштиновий шлях».

Сергій СКІБЧИК

 

Коментарі   

 
+1 # Гість 10.07.2013, 16:01
Сесія позачергова, то і питання важливі.але озвучте пане Сергію, якщо можете,почну з останньог.Для ТРК добавили чи відібрали, яка сума?В Більській Волі лікарню оптимізували(та к тепер зветься),а тепер що реанімують за 67 кусків з хвостиком,а ВПУ-29 відповідна програма,це що?Платник податків повинен знати.З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.P.S.А Десятника куди подінемо?І ще...І ще про черги.Я так зрозумів що всі черги обєднають в одну.
Відповісти
 
 
+1 # Сергій СКІБЧИК 11.07.2013, 08:58
Не озвучу детально, бо сесія була позачерговою, і з повними матеріалами можна буде ознайомитись на сайті райради у вівторок. Якщо без деталей, це зміни до програми без фінансового забезпечення. ТРК планує проводити круглі столи, зйомки і записи, і т.д., і під це може колись виділять гроші. У Більській та лікарня справді була стара і неефективна (там все трималося на Герезі): якщо пологи там приймали максимум раз у рік, то навіщо тримати там, скажімо, гінеколога, кухаря і рознощика їжі? Це для прикладу, я не впевнений, що там був гінеколог, а от стосовно пологів, кухаря і рознощика їжі інфа точна. Хай краще буде сучасна амбулаторія, ніж стара лікарня, яка від моральної дряхлості і лікувати толком не може :). По ВПУ там якась субвенція з обласного бюджету в районний на нужди училища, чи що (заклади профтехосвіти фінансуються з обласного бюджету, здається), коротше, йдуть вони транзитом по відповідній програмі. Якщо в чомусь помилився, то працівники райради підправлять :-) А Десятник переїде у Соцзабез, де раніше райАПК сидів (вони вже у РДА перебралися). А черга буде, куди ж нам без черги? Це ж наш особливий канал комунікації :P
Відповісти
 
 
+2 # Гість 11.07.2013, 10:15
А,то Ви там не були! То і питань до Вас не маю.Тому що бачу що Ваша відповідь подібна до назви пісні"Сирнневый туман" називається,не по змісту,а за назвою.З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.P.S.Малень ке зауваження по коментарю,полог и один раз у рік це мінімум,а не максимум.Але це не в"яжеться з тим нагородженням яке відбулося в РДА матарів героінь.Це ж Більська Воля!І дітей там стільки як огірків в теплиці. :lol: А чим зараз займається райАПК? 8)
Відповісти
 
 
+2 # Lorik 12.07.2013, 00:35
Доброї ночі, пане Веселий Кіт Вася!Доповню Сергія Скібчика щодо рівня народжуваності в Більській Волі. Наприкінці 90-початок 2000р.р. кількість пологів, як свідчить статистика, сягала 7-10 за рік, які приймала акушерка Ніна. Це породіллі, які в силу тих чи інших причин не змогли доїхати до району або ж домовитися з кузнецовськими лікарями.Наразі дітки народжуються в акушерському відділенні КЗ"ВЦРЛ" або в Кузнецовську, який зараз не гребує ніким (нещодавно могли не прийняти хворих чи роділь з району). Так що скорочення "роддому" в Б.Волі пройшло безболісно. Як Ваше дорогоцінне здоров"я?Адже робота на "сторойці" не з легких.
Відповісти
 
 
0 # Гість 12.07.2013, 08:18
О, все таки в 10 разів більше пане Сергію!Ось тут ми Вас і піймали на голій правді!Приіду візму статистику по Більській Волі. а статистика річ вперта.Правда я вірю чомусь Лоріку.Дорогоці нне здоров"я не дуже,вчора навіть не ходив на зміну,мабуть магнітні бурі.З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася. P.S.Прошу Всіх мене не обманювати бо я все знаю, беріть приклад з Лорік.А чому так пізно коментуємо, ну 01.35?
Відповісти