Авторизація

HomeНовиниОфіційно4 дні без світла через… відпустки електриків

4 дні без світла через… відпустки електриків

( 0 Votes )

У таку безвихідну ситуацію втрапила старенька жителька Рафалівки Віра Давидова у розпал спекотних днів. Якраз у минулу суботу в неї дома зникло світло – щось трапилось із лічильником. Літня жінка пробувала додзвонитися до Володимирецького РЕМу, аби хоча б повідомити про ситуацію, що склалася (до речі, передбачену в договорі на обслуговування абонента). Проте – безрезультатно. На допомогу покликала сина та невістку, які й взяли на себе нелегку місію – достукатися до ремонтників.

– Щоб зв’язатися з РЕМом, ми відшукали всі квитанції про оплату і почали телефонувати за вказаними номерами, – розповідає невістка пенсіонерки, пані Світлана. – Дзвонили у Володимирець цілу суботу і в неділю періодично, бо ж як нині без світла? Проте ніхто нам так і не відповів за вказаними номерами.

Тоді ми зайшли на сайт Рівнеобленерго, зателефонували туди. Нас вислухали та пообіцяли, що упродовж дня у понеділок до нас під’їдуть ремонтники, наша заявка буде передана у Володимирецький РЕМ. У понеділок близько 16.00 вечора ми знову зателефонували на Рівне, бо так нікого і не було. Нам сказали так: чекайте, приїдуть.

Наступного дня ми знову зателефонували в контакт-центр. І отримали неочікувану відповідь: всі пішли у відпустки, тому й немає поки кому виїхати до вас.

Така відповідь просто спантеличила заявників. Як так? Невже немає чергових бригад ремонтників? Графіку відпусток електриків? А як же непередбачувані ситуації по всьому району, від яких ніхто не застрахований? А як же, зрештою, договір на обслуговування абонента?

Аби не робити скандалу і якось вирішити проблему (бо літо, холодильники потекли), пані Світлана у телефонній розмові з обленерго чемно запитала, чи може її чоловік зняти пломбу та спробувати полагодити лічильник самостійно. На що отримала протокольну відповідь: ні, інакше заплатите величезний штраф.

– Найобразливіше у цій ситуації, що якогось виходу ніхто не пропонував, навіть не обіцяли вже, що хтось таки колись приїде, – розповідає далі пані Світлана. – А у моєї свекрухи ще й проплата за світло на 3 роки вперед – переплатила, бо перераховувала кошти не за квитанціями, а власними розрахунками.

То хіба так можна ставитися до людей? Як не заплатиш за світло, то реакція у них швидка: раз-два – надішлють повідомлення і приїдуть відімкнуть від мережі. А свої ж професійні, як я вважаю, обов’язки по ремонту та обслуговуванню споживачів самі й не виконують… А це ж літо, спека, морозилки потекли, 4-та доба без світла…

Згодом жінка зв’язалася з ремонтниками, ті порадили приїхати, написати заяву про дозвіл на самостійне розпломбування лічильника. По телефону цього зробити не можна, а це знову витрати на дорогу до райцентру і назад. Звісно, що заявниці такий варіант не з руки.

У вівторок та середу зранку ми спробували зв’язатися з очільником Володимирецького РЕМу Василем Стовбою, аби з’ясувати деталі ситуації, що склалася. Проте на дзвінки нам так він і не відповів.

За єдиним працюючим в РЕМі стаціонарним номером телефону, з якого ми таки почули очікуване «алло», з нами побалакав механік (так він назвався, не уточнюючи прізвища). На питання, з яким ми зверталися, він відповів, що то все до начальника, проте на даний час він у від’їзді. Зазначив лише, що все вже врегулювано, вчора туди хтось виїздив.

– То вам неправду сказали. Ніхто до нас не приїздив, – так відповіла нам пані Світлана, коли ми зателефонували до неї в середу зранку, аби уточнити інформацію. – Ми через знайомих написали заяву на самостійне розпломбування. Вони нам лише сказали знайти електрика, який би то все полагодив, і що, коли матимуть час, то під’їдуть, аби знову поставити пломбу.

 Лічильник ми полагодили  самі. Не знаю, може, хтось вважає, що то дрібниці, але ж з таких дрібниць і складається наше життя. Тому хочеться передати «привіт» нашому РЕМу через газету, бо ж певна: така ситуація не одинична. Та й старенька наша натерпілася за ці дні. Так не має бути. Все ж до людей треба по-людськи відноситися.

Вікторія Черпак.

 

Коментарі   

 
+11 # Гість 13.07.2018, 21:49
На людське відношення від РЕМівців надіятись
не варто .Всі вони там ... А от звернутись до
Національної комісії,що здійснює державне
регулювання у сферах енергетики та комунальних
послуг - саме те !!!
Вся інформація на сайті www.nerc.gov
Щиро бажаю успіхів !!!
Відповісти
 
 
+6 # Гість 15.07.2018, 06:41
Ці ресівці обнагліли до прєдєла, у застирських селах постійно серед білого дня по декілька раз в день у хорошу погоду пропадає світло, у людей виходять з ладу побутова техніка, котли і тд. ... просто користуються бардаком в державі і робити нічого не хочуть- отака собі самопозволітєль ность ( шо хочу те і роблю) , на людей чхали
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 72 гостей на сайті