Авторизація

HomeНовиниОфіційноАніматори з’їхалися на Біле озеро

Аніматори з’їхалися на Біле озеро

( 2 Votes )

 

Упродовж трьох днів, з 27 по 30 червня, у мальовничому куточку Володимиреччини на РОК "Біле озеро" відбувався творчий  фестиваль "Аніматор-шоу-2018". Такий захід відбувається на теренах турбази вже вдруге та збирає під своє крило усіх тих, хто звуть себе аніматорами.

 Цьогоріч до фестивалю долучились аніматори з Рівного, Дубнівського, Костопільського, Маневицького районів, з Володимирця та з Палацу культури імені Лесі Українки УСО ВП РАЕС міста Вараш. Найбільш насиченою була програма 28-29 червня – в дні урочистого відкриття та закриття фестивалю, показів фестивальних шоу-програм анімаційних груп. Також проводилися майстер-класи, навчання-тренінги, спортивно-туристичні квести, квест-вечірки, еко-шоу, розважальні програми, ретро-дискотека тощо.

 


 

Коментує Олена Наумчук, завідувач сектору гурткової роботи ПК РАЕС:

– Уже другий рік поспіль за ініціативи Палацу культури та підтримки генерального директора РАЕС ми проводимо фестиваль «Аніматор-шоу». Дуже приємно, що люди відгукнулися. Присутнім на фестивалі був і начальник обласного управління культури і туризму Ярослав Мельник. Він зазначив, що цей фестиваль в області – єдиний, таких більше не існує. Ми ж намагаємося напрацьовувати все так, аби проводити його на високому рівні, за що нам дуже дякують учасники, які були присутні на цьому фестивалі.

Учасників, до речі, збільшилось майже удвічі. Минулого року у фесті брали участь лише 4 колективи, цьогоріч – з Дубна, Рівного (обласний ляльковий театр), Костополя, села Кукли Маневицького району, Володимирецького району та аніматори з нашого Палацу культури. На відкритті фестивалю кожен колектив показував свою так звану візитну картку – 15-хвилинну програму, згодом презентували свої підготовані для фесту 30-40-хвилинні програми. Наступного дня був своєрідний коктейль ігор, де кожен колектив проводив своє розважальне шоу у власній манері. Намагалися зробити все цікаво та змістовно як для дітей, так і для дорослих. Плануємо наступного року залучити ще більшу кількість колективів.

 

 

"Аніматор-шоу" – це саме той фестиваль, де кожна команда мала змогу проявити свою оригінальність і креативність та навчитись чомусь цікавому й новому. І хоча фестиваль був дощовим, це зовсім не завадило артистам та глядачам відчути всю атмосферу події.

(За матеріалами Палацу культури РАЕС).

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 85 гостей на сайті