Авторизація

HomeНовиниОфіційноБюджет повертає кошти, сплачені за навчання

Бюджет повертає кошти, сплачені за навчання

( 0 Votes )

Бюджет повертає кошти, сплачені за навчання, у вигляді податкової знижки. Якщо у 2012 році ви сплачували за своє навчання (середньо-професійне або вищу освіту) або навчання члена своєї сім’ї І-го ступеня споріднення, то ви маєте право на податкову знижку. Тобто ви можете повернути з бюджету суму витрачених коштів за навчання, але не більше 15% (ставка податку).

 Для отримання такої знижки необхідно до 31 грудня 2013 року включно подати до ДПІ за місцем проживання річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та документи, що підтверджують суми коштів, сплачених за навчання. Це квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери, договір з навчальним закладом, довідка про отримані у звітному році доходи, документи, які підтверджують ступінь споріднення (у разі компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти члена сім’ї І-го ступеня споріднення) тощо. 

Для прискорення проведення податковим органом розрахунку сум, що підлягають поверненню з бюджету, рекомендуємо одразу надавати до податкового органу разом із декларацією копії зазначених документів.

Оригінали таких документів не надсилаються органу ДПС, але підлягають зберіганню платником податку протягом строку, достатнього для проведення податкової перевірки.

Важливо знати, якщо до кінця 2013 року ви не скористатися правом на нарахування податкової знижки за наслідками 2012 року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

 Для довідки: податкова знижка - це сума витрат платника податку у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) протягом звітного року, на суму яких дозволяється зменшення суми загального річного оподатковуваного доходу у вигляді заробітної плати, одержаного за наслідками такого року (стаття 166 Податкового кодексу).

 


Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

Володимирецького  відділення   КОДПІ

  

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 72 гостей на сайті