Авторизація

HomeНовиниОфіційноМ'ясо від населення тепер прийматимуть на реалізацію лише з боєнь

М'ясо від населення тепер прийматимуть на реалізацію лише з боєнь

( 0 Votes )

Відповідно до вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» м’ясний магазин та харчові продукти, які там реалізуються, повинні бути зареєстровані в державному реєстрі потужностей операторів ринку відповідно до ст. 25 Закону; відповідати гігієнічним вимогам, встановлених ст. 41-50 Закону; розробляють, запроваджують та використовують постійно діючі процедури, які базуються на принципах системи НАССР.

До реалізації в магазинах дозволяються лише м’ясотуші забійних тварин, отримані на бойні, що має експлуатаційний дозвіл (заводського походження) та на яких  безпосередньо або на упаковці нанесена позначка придатності. Вони повинні супроводжуватись в магазин для реалізації товарно-транспортною накладною (відповідно вимог ст. 37 Закону).

Зазначаємо, що цілі туші або частини туш парнокопитних та інших копитних тварин, туші свійської птиці, кроликів домашнього виробництва (подвірного забою) можуть продаватися на агропродовольчих ринках за умови підтвердження їхньої придатності за результатами випробувань (досліджень) акредитованої лабораторії, яка знаходиться на агропродовольчому ринку.

Окремо інформуємо, що ст. 65 цього Закону передбачена відповідальність операторів ринку за порушення законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів та розміри штрафних санкцій за такі порушення.

Олександр Петрук, начальник управління.

Ілюстрація з мережі Internet

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 58 гостей на сайті