Авторизація

HomeНовиниОфіційноПеревірити стан виготовлення закордонного паспорта можна в онлайн-сервісі

Перевірити стан виготовлення закордонного паспорта можна в онлайн-сервісі

( 2 Votes )

За станом оформлення закордонного паспорта громадяни звикли спостерігати на сайті Державної міграційної служби за допомогою відповідного сервісу: https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html

Нині відвідувачі сайту можуть побачити зміну у станах оформлення своїх документів. Це повязано з початком планової зміни сертифікатів на Поліграфкомбінаті "Україна", котрий друкує цінні документи, в тому числі й закордонні паспорти.

Протягом січня відбудеться планове оновлення дати та повторне відправлення міграційною службою всіх даних для персоналізації паспортів до комбінату.

Таким чином, в онлайн - сервісі "Перевірка стану оформлення паспорта" зміниться дата відправлення даних на персоналізацію.

Додатково повідомляємо, що у  січні 2018 року заплановано запуск на Поліграфкомбінаті "Україна" додаткової лінії персоналізації паспортів, що дозволить протягом найближчих місяців поступово повернутися до планової видачі закордонних паспортів у строки до 7 або 20 робочих днів, відповідно від суми оплаченого адміністративного збору. 

На сьогоднішній день затримка у видачі закордонних паспортів триває. Тому міграційна служба вкотре звертається до громадян з попередженням та порадою жодним чином не планувати закордонну подорож, не маючи на руках жодного діючого паспорта для виїзду за кордон і в жодному разі не звертатися до посередників, які обіцятимуть конкретні строки виготовлення паспорта.    

Одночасно повідомляєм, що районним сектором за 2017 рік було оформлено 2246 закордонних паспортів та 1706 – ID карток.

Володимирецький РС УДМС
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 62 гостей на сайті