Авторизація

HomeНовиниОфіційноУ боротьбі з незаконним бурштинокопанням поліція співпрацюватиме з громадами

У боротьбі з незаконним бурштинокопанням поліція співпрацюватиме з громадами

( 3 Votes )

27 квітня з ініціативи голови РДА Володимира Хоружого відбулася зустріч між головами сільських та селищних рад та представниками поліції. Радились у питанні співпраці у боротьбі із незаконним видобутком бурштину на території нашого району.

Помічники начальника Головного управління Національної поліції Людвіг Файт та Олександр Яровенко просили очільників громад спілкуватися з людьми та переконувати у тому, що природоохоронну територію порушувати не можна, а закон – єдиний для усіх громадян.

За їх словами, нині у поліції міняють методи роботи, адже проблема стосується не лише Володимиреччини, а й сусідніх багатих на бурштинове золото районів.

Дискутували й про безробіття, через яке чимало громадян і займається таким «промислом», про занепад цінностей, про фактичне безсилля сільського голови у такому питанні. Бо ж він так чи інакше, а стає заручником ситуації: з одного боку – розуміння проблеми «за що мені годувати сім’ю?», з іншого – розуміння, що така діяльність не лише протизаконна, а ще й руйнівна для природи.

До обговорення долучився і перший заступник голови РДА Анатолій Рижий, який запропонував поліціянтам у такій патовій ситуації притягувати до відповідальності нахабних копачів, які мають за ніщо голову сільради та поліцію, за інші порушення, яких вони вчиняють немало. У комплексному підході, можливо, й будуть позитивні зрушення у поки нерозв’язаній проблемі.

Відділ організаційної та інформаційної роботи РДА
 

Коментарі   

 
+20 # Гість 04.05.2017, 08:18
Тісна співпраця, ті копають, а ті кришують.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 76 гостей на сайті