Авторизація

HomeНовиниОфіційноЗвіт голови Володимирецької РДА В. Хоружого щодо розвитку району за минулий рік (+фото)

Звіт голови Володимирецької РДА В. Хоружого щодо розвитку району за минулий рік (+фото)

( 0 Votes )

 

З упевненістю можу сказати, що в цілому нам вдалося завершити 2016 рік позитивно.

Перш за все йдеться про можливість надання якісного медичного обслуговування – це відкриття в 2016 році Президентом України Петром Порошенком сучасного лікувального корпусу із сучасним медичним обладнанням.

Це перший візит першої особи на Володимиреччину за всю історію сучасної України.

Оновлений корпус Володимирецької центральнної районної лікарні став переможцем конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані на території України у 2015 році.           Медзаклад зайняв 3-є місце у номінації "Об’єкти громадського призначення".

Оновлена лікарня в повній мірі відповідає вимогам сучасного закладу надання медичних послуг населенню. Реконструкція поліклінічного корпусу під лікувальний корпус дозволила створити хірургічне відділення на 19 ліжок з операційним блоком, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, приймальне відділення та консультативно-діагностичну поліклініку на 250 відвідувань.

Загалом вартість робіт з реконструкції поліклініки склала 35,2 млн гривень, з яких у 2015 році з держбюджету було виділено 25,7 млн гривень. З них 11,6 млн гривень було витрачено на закупівлю сучасного медичного обладнання.

         В 2016 році відбувся також ремонт покрівлі терапевтичного відділення Володимирецької ЦРЛ в смт.Рафалівка, яка було проблемою практично із вводу в експлуатацію ще з далеких 90 років.

Володимирецька РДА переймається і питаннями проживання медичного персоналу. Зокрема в грудні минулого року було надано ордер на відремонтовану службову квартиру із усіма зручностями молодому сімейному лікарю Марті Гайдиш із Антонівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

З метою наближення до світових стандартів освіти в 2016 році розпочато  будівництво сучасних об’єктів соціальної сфери – це Степангородська та Озерецька ЗОШ, остання чекала цього будівництва з 2010 року, коли була визнана аварійною. Для завершення будівництва Озерецької і Степангородської шкіл сформовано перелік інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку. Щоб заручитися фінансуванням із Державного фонду регіонального розвитку, їх подано на конкурс – і досить успішно. Проект по Степангородській ЗОШ увійшов у першу десятку із 78 соціальних об’єктів області. Тож попередньо закладено 25 мільйонів гривень із згаданого фонду, а співфінансуванням з місцевого бюджету передбачається 2,7 мільйона.

Крім цього за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально - економічного розвитку окремих територій реалізовано 29 різного роду проектів, а саме: капітальні  ремонти та поточні ремонти з проведення енергозберігаючих заходів приміщень  закладів освіти, охорони здоров’я та культури, придбання засобів захисту органів дихання для непрацюючого населення, яке проживає в районах, віднесених до груп з цивільної оборони, в зонах спостереження об'єктів   радіаційної небезпеки.

Завдяки сприянню народного депутата Верховної ради Василя Яніцького в минулому році відбулося придбання спортивного обладнання, дитячого ігрового майданчика, медичного обладнання, холодильного обладнання та оргтехніки для закладів освіти та охорони здоровя району.

Завдяки злагодженій роботі структурних підрозділів РДА та територіальних органів міністерств та інших органів виконавчої влади в минулому році до зведеного бюджету надійшло податків і зборів в сумі  63,4 млн. грн., що становить 121,8 відс. до планових завдань, додатково надійшло 11,3 млн. грн.  В порівнянні з 2015 роком збільшено надходжень на  21,5  млн.грн., або на 51 відс більше.

Обсяг власних  надходжень до місцевих бюджетів за 2016 рік становить 54,4 млн. грн. Завдання з надходження платежів виконано майже на 120 відс., додатково отримано 9,0 млн. грн., що на 19,1 млн. грн. більше ніж у порівняльний період 2015 року.

Володимирецькою РДА вживались заходи щодо прозорого використання бюджетних коштів і  за результатами роботи за 2016 рік наш район став кращим у системі проведення електронних закупівель Prozzoro. Так, найбільшу кількість закупівель  оголошено саме в нас – 560 на суму 33,8 млн.грн.  Лідируємо ми і у списку завершених процедур закупівель у системі Prozzoro. Так, у Володимирецькому районі завершено 392 закупівель на загальну суму 24 млн. грн., економія  складає 1,2 млн.грн.

Не стоїть осторонь Володимирецька РДА в питаннях надання допомоги для військових та цивільноого населення Луганщини та Донеччини. З ініціативи голови обласної державної адміністрації Олексія Муляренка наш район взяв активну участь в акції  «Не будь байдужим». Ми зібрали найбільший об’єм допомоги серед районів області, а це понад двадцять тонн продуктів харчування, шкільного приладдя та миючих засобів. У числі кращих провели й другий етап акції, передавши учням Луганщини зошити і шкільне приладдя.

Володимирецька РДА тісно співпрацює в цих питаннях із волонтерами, на круглому столі з нагоди Міжнародного дня волонтера заплановано створення координаційного центру, який буде допомагати волонтерам у вирішенні основних питань. Перші результати цієї співпраці стали відчутні, коли ми спільно з волонтерами оперативно організували збір і доставку гуманітарного вантажу для жителів обстріляної Авдіївки в скрутний для них час.

Спільними зусиллями минулого року було відновлено та  проведено п’ятий ювілейний фестиваль «Бурштиновий шлях», який популяризує Володимиреччину як інвестиційно привабливий туристичний об’єкт. Фестиваль відвідало більше 10 тис.осіб із різних куточків України та  ближнього зарубіжжя. Наша робота не залишилась непоміченою, і на засіданні Рівненської обласної туристичної ради було заплановано створити у Володимирці туристичниий інформаційний офісі - один із семи в області.  Цей проект має значно збільшити потік туристів, що в свою чергу має перспективу залучення до району додаткових інвестицій.

Про все це говорять і основні показники соціально-економічного розвитку району, де Володимиреччина серед районів має стабільно зростаючий показник у порівнянні з аналогічним періодом минулого року –  18 місце, за перше півріччя 2016 р. вже  9 позиція і за підсумками 2016 року маємо 5 місце – те, і ті справи, які нам з вами вдалося зробити цього року, і той фундамент, який ми змогли закласти в перспективу розвитку Володимиреччини на наступні роки, продовжуючи працювати над проектами соціального спрямування.

Враховуючи широкий спектр повноважень районної державної адміністрації і розуміючи високий рівень відповідальності за ефективність їх реалізації, мною, як головою райдержадміністрації, та посадовими особами РДА послідовно здійснювались заходи, спрямовані на організацію, забезпечення дієвого і результативного функціонування структурних підрозділів РДА, їх тісної співпраці з головами та депутатами районної, селищними і сільськими радами усією громадою району, адже результат завжди є наслідком колективної праці.

Голова райдержадміністрації                                                                     В.Хоружий

 

Коментарі   

 
+18 # Гість 01.03.2017, 17:10
Пане Хоружий, приємно, що Ви зробили публічний звіт про роботу райдержадмініст рації, хоч досягнень було небагато. Але приготуйтесь до шквалу критики від читачів сайту, яка буде і заслуженою і незаслуженою.
Відповісти
 
 
+20 # Dr.Haus 01.03.2017, 21:26
Критикувати легко. Особливо того, що стосується роботи Хоружого, тем для критики більш ніж достатньо. Але зараз хочеться запропонувати конструктиву: Пане Хоружий! У нас в районі є розвалений асфальтний завод, в якого залишилась вся необхідна інфрастуктура (електрика, залізнична колія, зручний автомобільний під'їзд), який знаходиться за 5 км. від кар'єру. За моїми приблизними підрахунками щоб відновити виробництво асфальту потрібні не дуже вже і астрономічні суми(завод з виробництва асфальтобетону в інтернеті коштує від 100 000 до 200 000$ б/у, це три джипи які їздять по Володимирці) техніка в райавтодорі є, люди є, асфальтоукладчи к береться в лізинг. Звісно це все легко робиться за клавіатурою, а в наших бюрократично-кл ептократичних реаліях потрібно пройти сім кіл пекла щоб чогось добитись. Але для того ви йшли на цю посаду, щоб служити людям. Отже, у разі успіху отримуємо: за 3 роки ідеальні дороги по всьому району, честь і шану від людей, шанс на кар'єрний ріст! P.S. Все вище сказане класно впишеться у ваш "звіт"!
Відповісти
 
 
-1 # Володимир Хоружий 02.03.2017, 11:00
Дякую за конструктив.
Ідея Ваша зрозуміла. Але залишаються важливі моменти:
- розвалений асфальтний завод вже приватизований, а значить необхідні кошти на придбання того, що залишилось разом із земельною ділянкою
- для придбання асфальтного заводу необхідні значні ( як ви пишете 3-5 млн.грн.) кошти, не думаю, що хоча б один власник джипа інвестує в цей проект
- дійсно в автодорі є люди і деяка техніка,

але найважливіший момент: де брати кошти на виготовлення самого асфальту, до цього ж треба буде платити зарплату, за світло, податки тощо

Якби так було просто і вигідно, то власник не продав би обладнання, або ж знайшов би інвестора і завод запрацював без сторонньої допомоги.
Відповісти
 
 
+13 # Siegfried 02.03.2017, 12:25
Так. Замкнутий круг. Уявляю як Вам від того важко, бо таке важливе питання не можна вирішити вже понад двадцять років...з об'єктивних причин.
Але ж цікаво мені, де береться той асфальт, яким ремонтують час-від-часу наші дороги? Такий невигідний бізнес, але ж в когось він працює, той НЕВИГІДНИЙ завод? Невже працюють собі в убиток?
Це запитання не Вам, Володимире Івановичу. Це питання риторичне, нам усім. Чомусь десь там, не у нас, навіть зі сміття роблять матеріал для дорожного покриття - вигідно. Бетонні дороги - вигідно...
Відповісти
 
 
+9 # Володимир Хоружий 02.03.2017, 13:38
В Україні таких заводів один-два на область. Із сьогоднішнім фінансуванням на дороги вони працюють не на повну потужність. Коли будуть кошти на дороги - то будуть будуватись і асфальтні заводи. Це саморегуляція ринку: попит=пропозиці я.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 03.03.2017, 10:18
Скажіть, будь ласка чому перевізники не дотримуються графіків руху, і звернення на гарячу лінію нічого не дають, що вони Вам дали хабаря?, хоча як робили тендер до невигідних маршрутів прицепили вигідні, виходить, що по вигідних їздять згідно графіку, а по невигідних через день, хоча на вокзалі і згідно умов тендеру повинні їздити щодня
Відповісти
 
 
+3 # Гість 03.03.2017, 19:46
Що Ви завершили 2016 рік в позитиві ми не сумніваємось. А решта 68 тисяч населення району? :roll:
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 179 гостей на сайті