Авторизація

HomeНовиниОфіційноСлужба за контрактом чи мобілізація?

Служба за контрактом чи мобілізація?

( 0 Votes )

Сьогодні це питання – тема №1 для обговорення у владних структурах усіх рівнів.

Інформаційна кампанія говорить про те, що якщо до української армії не прийдуть контрактники, яким держава готова платити, то нестачу у військовослужбовцях заповнять примусово – шляхом оголошення чергової хвилі мобілізації.

Детальніше - на http://www.volodrda.gov.ua/sluzhba-za-kontraktom-chy-mobilizatsiya/

Відділ внутрішньої політики, зв'язків із засобами масвої інформації та громадськістю 

 

Коментарі   

 
+1 # Гість 21.03.2016, 19:14
"Примусово" заповнять тими хто вже служив по мобілізації. Чомусь до тих кого не зловили під час попередніх мобілізацій не дзвонять з військомату, не пропонують служити за контрактом, а пропонують тим хто вже відбув в зоні АТО. Де правда?
Відповісти
 
 
+1 # Петро Романчук 25.03.2016, 11:54
Очевидно що краще і вигідніше відправити осіб які вже встигли пороху понюхати, знають що до чого, а ніж проводити навчання тисяч новобранців, які до того ж не бажають ні навчатися ні, тим більше, служити.

До речі, особам, які підпишуть контракт, надаватиметься одноразова допомога у розмірі 5000 гривень. Таке рішення прийнято розпорядженням РДА №64 http://g.ua/NDo9
Відповісти
 
 
+5 # Гість 25.03.2016, 15:25
Отож бо шановний Петро Романчук підписуй контракт, отримуй одноразову допомогу в розмірі 5000грн, а якщо мало то я доплачу ще 5000грн, і "флаг тобі у руки і попутний вітер в спину" іди і служи. Щасливої дороги!
Відповісти
 
 
0 # Петро Романчук 25.03.2016, 17:11
Я, звісно не піду, і не через те що не хочу, а через те що не підходжу по стану здоров'я (і не потрібно лити грязь що все куплено, є люди у яких дійсно не відповідне здоров'я). Давайте краще ви свої обіцяні 5000 гривень віддасте тому хто першим підпише контракт у районі? Домовились?
Відповісти
 
 
+6 # Гість 25.03.2016, 17:54
А чому розпоряджаєесь чиїмись долями, чому рахуєте що вигідніше призвати тих хто там був. Ви в них поцікавились, як їм там було і чи хочуть вони знову туди, може в них теж є сім"ї, діти (але ж одна дитина чи двоє в нашій державі не рахуються дітьми). А те що з них зараз сміються ті що копали, рили бурштин і цим збагачувались, а що мають ті що служили і отримували по 3000грн, і ще за ці кошти купували собі одяг, взуття, що мала з того їхня сім"я. Якщо з цим всім не стикнулись то не пишіть зайвого.
Відповісти