Авторизація

HomeНовиниОфіційноОб’єкти, що потрапили до будівельної програми на 2016 рік

Об’єкти, що потрапили до будівельної програми на 2016 рік

( 0 Votes )

Став відомий перелік об’єктів до будівельної програми на 2016 рік по Володимирецькому району. До списку таких потрапили Озерецька ЗОШ І-ІІ ступенів, КЗ «Володимирецька центральна районна лікарня» смт. Рафалівка,  дитячий садок с. Кідри, котельня КЗ «Володимирецька центральна районна лікарня», Великотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів у смт. Володимирець, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів у с. Більська Воля, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів у с. Кідри, Володимирецький НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Городецький НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів у с. Каноничі.

Дізнатися про кошторисну вартість, будівельну готовність, обсяг фінансування та інші деталі можна на сайті http://www.volodrda.gov.ua/.

На сьогодні також виготовляється проектно-кошторисна документація для Степангородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, тож вже незабаром і цей об’єкт буде внесено до будівельної програми на 2016 рік.

 

Відділ внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації

та громадськістю

 

Коментарі   

 
+9 # Гість 17.02.2016, 16:59
Деякі школи птрапляють ,випадково,дуже часто до будівельної програми.Що там ше будують? І хто сприяє їхньому потраплянню?
Відповісти
 
 
+6 # Гість 19.02.2016, 09:09
Все правильно, степангородцям виготовити проектно-коштор исну документацію і урочисто вручити.Хай не лінуються і будують собі школу.Правда вона їм не дуже потрібна,бо до вищих навчальних закладів вони не поступають.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 144 гостей на сайті