Авторизація

HomeНовиниОфіційноВолодимирецька селищна рада обмежила роботу торгово-розважальних закладів

Володимирецька селищна рада обмежила роботу торгово-розважальних закладів

( 0 Votes )

Затвержено рішенням Володимирецької селищної ради №1331 від 10 вересня  2015 року.

Положення про режим роботи закладів торгівлі, побутового обслуговування та ресторанного господарства на території селища Володимирець

І. Загальні положення.

 1.1.    Положення про режим роботи закладів торгівлі, побутового обслуговування та ресторанного господарства на території селища Володимирець розроблено  на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 року №833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення», Наказу Міністерства економіки України №309 від 09.10.2006 «Про внесення змін до деяких наказів», Закону України «Про санітарне та епідемічне благополуччя населення», Наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України № 219 від 24.07.2002 року «Про затвердження Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства», ст. 25, ст. 26, підпунктом 4 пункту б) ст. 30, ст. 33, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших нормативно-правових актів.

1.2. Рішення виконавчого комітету про встановлення режиму роботи є обов'язковим для всіх суб'єктів господарювання та надається їм безкоштовно.

1.3. Рішення виконавчого комітету про встановлення режиму роботи повинно бути розміщене в закладі торгівлі на доступному для споживачів та контролюючих служб місці.

 

II. Порядок встановлення режиму роботи закладів торгівлі, побутового обслуговування та ресторанного господарства.

2.1. Загальний режим роботи закладів торгівлі, побутового обслуговування та ресторанного господарства на території селища Володимирець встановлюється рішенням виконавчого комітету Володимирецької селищної ради.

2.2. Граничний режим роботи  торгово-розважальних закладів на території Володимирецької селищної ради в нічний час –

В літній період (з 15 квітня по 15 жовтня ) до 24 години;

В зимовий період (з 15 жовтня по 15 квітня ) до 23 години.

На передодні та в день офіційних державних та релігійних свят за зверненням суб’єкта господарювання виконком Володимирецької селищної ради має право тимчасово продовжити режим роботи до 06 години.

2.3. Для встановлення режиму роботи Суб'єкт господарювання подає до виконавчого комітету Володимирецької селищної ради наступні документи:

- Заяву встановленого зразка;

- Копію витягу про державну реєстрацію;

- Копію довідки Державної податкової інспекції про взяття на облік юридичної або фізичної особи як платника податків;

- Копію документа, що засвідчує право власності на приміщення, де буде здійснюватись господарська діяльність. У разі користування приміщенням на підставі договору оренди – копію договору оренди приміщення;

- Копію документа, що засвідчує право користування земельною ділянкою;

- Копію договору на вивіз сміття;

- Інформацію щодо кількості найманих працівників.

III. Порядок оформлення встановлення режиму роботи закладів торгівлі, побутового обслуговування та ресторанного господарства

 3.1. Оформлення встановлення режиму роботи закладів торгівлі, побутового обслуговування та ресторанного господарства здійснюється протягом 30 робочих днів з дня надходження заяви від суб'єкта господарювання.

3.2. Заявник несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної в заяві та документах, що додаються до неї.

3.3. При виникненні спірних питань при розгляді заяв на встановлення режиму роботи закладів торгівлі, побутового обслуговування та ресторанного господарства документи передаються на розгляд  Володимирецької селищної ради, рішення якої є підставою для встановлення режиму роботи закладів торгівлі, побутового обслуговування та ресторанного господарства або відмови в його встановленні.

3.4. Підставою для відмови у встановленні режиму роботи  може бути недостовірність відомостей у документах, наданих суб'єктом господарювання, або неповний перелік наданих документів.

3.5. У разі відмови у встановленні режиму роботи суб'єкт господарювання може подати документи на повторний розгляд після усунення причин, що стали підставою для відмови.

3.6. Суб'єкт господарювання, якому встановлено режим роботи, зобов'язаний дотримуватись норм чинного законодавства, які регламентують господарську діяльність у сфері торгівлі або сфері надання послуг, в тому числі щодо дотримання тиші та громадського порядку.

3.7. У разі порушення суб'єктом господарювання встановленого режиму роботи та (або) вимог чинного законодавства, що регламентують господарську діяльність у сфері торгівлі або сфері надання послуг, в т.ч. щодо дотримання тиші та громадського порядку (порушення повинно бути належним чином задокументоване), виконавчий комітет Володимирецької селищної ради має право прийняти рішення про скасування встановленого режиму роботи закладів торгівлі, побутового обслуговування та ресторанного господарства.

4. Порядок розгляду скарг.

   4.1. При надходженні у виконавчий комітет селищної ради скарг щодо порушення    закладами встановленого режиму роботи:

-     направляються на розгляд виконавчого комітету, а у разі необхідності також направляються до компетентних органів для прийняття відповідних заходів впливу;

-     у разі необхідності належним чином зафіксовані факти порушень невідкладно перевіряються уповноваженими особами.

Виконавчий комітет розглядає факти допущених порушень і надає письмове попередження суб’єкту господарювання щодо необхідності усунення виявлених порушень в десятиденний термін з дня отримання попередження.

  4.2. У випадку представлення суб’єктом господарювання доказів усунення порушень, які могли стати підставою для скасування режиму роботи, останнє не підлягає скасуванню. В іншому випадку виноситься на розгляд виконавчого комітету проект рішення про скасування  режиму роботи.

  4.3. Про прийняте рішення виконавчого комітету про скасування нічного режиму роботи повідомляються органи ДПІ та органи внутрішніх справ.

5. Контроль за дотриманням встановлених режимів роботи.

  5.1. Контроль за дотриманням встановлених режимів роботи здійснюється: 

- комісією створеною при виконавчому комітеті Володимирецької селищної ради;

- органами внутрішніх справ,

  5.2. Порушення вимог законодавчих, інших нормативно-правових  актів у сфері торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладів дозвілля тягне за собою відповідальність, передбачену Кодексом України про адміністративні правопорушення, Законом України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та іншими нормативними актами.

Секретар ради В.НОВАК.

 

Коментарі   

 
+27 # Made in UA 17.09.2015, 10:17
Цікаво чи Фламінго і гей-бар відреагують
Відповісти
 
 
+7 # Соломія 17.09.2015, 11:22
А гей-бар це де? Просвятіть темну :oops:
Відповісти
 
 
+15 # Гість 17.09.2015, 13:32
Там де до ранку "перекатують шари". В центрі.
Відповісти
 
 
0 # Соломія 17.09.2015, 15:02
А-а-а. Сама б не додумалась... :-*
Відповісти
 
 
-6 # Гість 17.09.2015, 14:33
Ого яка підозріла цікавість у нашої Соломії.Що,хоче ш подивитися?Тоді в туалет,на автовокзал. :P
Відповісти
 
 
-2 # Соломія 17.09.2015, 15:04
А хочу знати все. Такої інтерпритації я ще не чула :lol: :lol: :lol:
Колхоз я, колхоз. :lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
0 # Гість 17.09.2015, 15:20
Колхоз,колхоз, ти,це зрозуміло.По останньому коментарю я зрозумів хто ти така,знаю таку енергійну балаболку тільки одну.Забіжу на каву якось.Не бійся палити не буду, все ОК. :-)
Відповісти
 
 
+2 # Соломія 18.09.2015, 08:44
Чекаю в неділю на каву, не прийдеш - значить ти не знаєш хто я :lol:
Відповісти
 
 
+2 # Гість 18.09.2015, 22:07
Шаовні власники, менеджери, продавці торгових закладів, а особливо там, де "катають шари". Всі, хто в неділю прийде на каву- і буде "умнічати" та вчити ВАС правильно варити каву -- це вона прийшла - "ОльгаСоломФрей мут""
Тримайтеся :eek: :-x :-? :roll: :P
Відповісти
 
 
+9 # istoruk19 17.09.2015, 21:48
Давно потрібно було це зробити. Може на площі менше ганятимуть і круги малюватимуть.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 80 гостей на сайті