Авторизація

HomeНовиниОфіційноПризначено заступників голови Володимирецької РДА

Призначено заступників голови Володимирецької РДА

( 0 Votes )

 

За погодженням Кабінету Міністрів України та голови Рівненської облдержадміністрації на посаду першого заступника голови Володимирецької райдержадміністрації РДА призначено Анатолія Петровича Рижого, заступником голови РДА – Наталію Володимирівну Ковальчук.

Вл.інф

 

Коментарі   

 
+1 # xosяin 26.06.2015, 14:34
О, точно призначено!
Відповісти
 
 
-15 # Гість 26.06.2015, 21:36
Досить дивно спостерігати досвідченого управлінця Рижого А.П заступником у м м м... Зовсім інша категорія. Як мінімум повинно було бути навпаки.
Відповісти
 
 
-14 # Гість 27.06.2015, 10:25
агов бобрик чого ви мовчите регіонала який возив людей на антимайдан призначили на посаду першого заступника????? ??????????????? ? ви взагалі нормальні??????????
http://skelet-info.org/kto-ostanovit-beschinstva-eks-regionala-pavlyshina-na-rovenskoj-aes/
Відповісти
 
 
+10 # Гість 28.06.2015, 12:36
Гостю, а чому мовчите Ви? Чому все повинен вирішувати бобрик?
Відповісти
 
 
-20 # Masha 28.06.2015, 20:39
А що Бобрик має в цій ситуації робити?
Відповісти
 
 
+10 # Гість 29.06.2015, 14:04
добре що призначили - це буде початок його кінця.
Відповісти
 
 
+43 # Гіcть 28.06.2015, 20:40
(видалено модератором (зг. пункту 1.10 правил користування сайтом)
Відповісти
 
 
-1 # Гість 28.06.2015, 21:19
ох і нагнав він же на вас, гостю, с[ЦЕНЗУРА]у...
Відповісти
 
 
-1 # Гість 30.06.2015, 08:27
Та ти бот проплачений!!!! В спам тебе. Регіоналів знову на ключові посади призначають, а ти тут про Бобрика... Він же не зайняв якийсь ключовий пост в РДА, і стаття ця не про нього, а ти тут вспінився. Видно, що ти це спеціально... Твій оцей список "заслуг" взагалі прямо не пов язаний із діяльність конкретної людини, про яку ти пишеш, а лише побічно може стосуватись його діяльності і то лише зараз після всіх тих подій, коли можна навести аналіз і показати його у потрібному ракурсі. Якщо ти вже завівся про Бобрика, то і Рижого опиши сам. В нього набагато більший послужний список буде.
Відповісти
 
 
-2 # Гість 30.06.2015, 08:32
А ц Вас є якесь достовірне підтвердження, що все це Вами зазначене ПРЯМО стосується діяльності Бобрика?
Відповісти
 
 
0 # Гість 30.06.2015, 08:56
А як він у Кошина голоси забирав? Прямо прийшов і сказав: "Давай мені свої голоси"? Чи агітував за Сороку? Лебедюк хоч лікарні не розвалював і в "пілотних оптимізаторськи х авантюрах" участі не брав. Історія з Іжевським порівняно із нинішньою ситуацією - просто Ха-Ха. І з судовою справою Мисько Т. ідіть ознайомтесь, все зрозуміло стане як її звільняли. І ті хто на держслужбі із зарплатою в менше 50 $ мусить якось дітей годувати. Ви краще про нинішніх керівників напишіть. Про них набагато цікавіше буде
Відповісти
 
 
-14 # Гість 30.06.2015, 09:09
Бридота написана. І про Бобрика і про Лебедюка з Іжевским, і про Миско, навіть про синів і зятів. Спутано все в один клубок і навпаки показано. Бобрик мабудь один єдиний в районі, хто лишився у боротьбіі із несправедливіст ю, тому цього і слід чекати. Нормальна мисляча людина обійде цей провокативний коментар не надавши йому уваги.
Відповісти
 
 
+14 # Гiсть 30.06.2015, 22:33
нормальна мисляча людина первірить вказану інформацію досить звернутися в податкову запитати як Мисько гроші за фіг получає 5 років чи в лікарню за групою до Іжевського і розпитати як там в Єгипті чи Голандії "колега берця із несправедливіст ю" бореться. інформації достатньо але подаю лише перевірену а не бруд.
Відповісти
 
 
+9 # Мелькор Flynn 29.06.2015, 12:33
Цікаво кому Бобрик так недогодив чи поперек горла став, що всі розмови до нього зводяться. давайте ще про когось поговоримо, про тих, хто іще під собою крісло гріє. (видалено модератором (зг. пункту 1.10 правил користування сайтом)
Відповісти
 
 
-6 # Гість 29.06.2015, 18:38
ЛЮДИ ДОБРІ, СХАМЕНІТЬСЯ!!!! !Може досить поливати один одного "СЛОВЕСНО-МАТЕР ІАЛЬНИМ БРУДОМ"????? Давйте робити конкретні справи!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! ЗА ЩО ГИНУТЬ НАШІ ХЛОПЦІ??????? Досить виясняти в кого "БАБЛА ТА ЗВЯЗКІВ БІЛЬШЕ"!!!!!!З А Д О В Б А Л О !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!Давайте щось робити, щоб вибиратися із ж ...........и, не набридло вам !!!!!!!!!!!!!!П ора практично робити щось на благо держави , а не БЛА-БЛА-БЛА язиками!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !
Відповісти