Авторизація

HomeНовиниОфіційноПрокуратура збирає інформацію про посадовців які перешкоджали мирним акціям під час Революції Гідності та організовували "антимайдан"

Прокуратура збирає інформацію про посадовців які перешкоджали мирним акціям під час Революції Гідності та організовували "антимайдан"

( 1 Vote )

Органами прокуратури  продовжується робота із вивчення матеріалів для встановлення причетності посадовців області до організації заходів із перешкоджання мирним акціям протесту під час Революції Гідності.

Увагу приділено встановленню фактів, пов’язаних з організацією «антимайдану», перешкоджанням вільному виявленню громадян своєї політичної позиції, примусовим залученням працівників бюджетних організацій до різних заходів, незаконним використанням бюджетних коштів, інших фактів, які можуть бути підставою для вжиття заходів реагування.

Наразі є потреба отримання від громадськості додаткової інформації про подібні правопорушення. Тому, звертаємося до громадян із проханням надати правоохоронним органам інформацію із зазначених питань, а при наявності – фото- та відеоматеріали, на яких зафіксовано факти вчинення правопорушень зазначеної категорії на території Володимирецького району, які, можливо, досі залишаються невідомими для органів досудового розслідування.

Безпосередньо з інформацією можна звертатися до прокуратури Володимирецького району за телефоном 2-30-03 або за адресою: смт.Володимирець, вул.Соборна 39.

Прокуратура Володимирецького району

 

Коментарі   

 
+39 # Гість 17.03.2015, 16:55
Цікаво, що вони цілий рік робили, що у них є тепер потреба у інформаціїї :-* Які, ще треба свідченя на регіоналів Вакуліча, Ткачука, Березюка, Рижого, Мастія, Пінчук, Іщика... Кого не тикнеш пальцем на той час, хто був при владі 100% не помилишся 8)
Відповісти
 
 
+30 # Гість 17.03.2015, 19:14
Всі добре знають хто їздив на той "антимайдан",ал е деякі ...досі "керують" районом...
Відповісти
 
 
-5 # Гість 18.03.2015, 19:09
Більше того, майже всі оті "антимайданівці " сидять в Інтернеті і гадять Бобрика, щоб він часом їхнього місця не зайняв. Бо як вони рвутся до влади - то нармально, а як людина не мовчить і хоче щось зробити, то переходять на особисте, а чому, бо він їх так дістав, що вони його тепіни не можуть, ну і бояться :eek:
Відповісти
 
 
+21 # Гість 19.03.2015, 12:31
Гарно підмічено.
Відповісти
 
 
+16 # Гість 19.03.2015, 15:43
вибачте я людина нейтральна до любої влади-але напишіть мені будь-ласка,що зробив Бобрик для району в часи його правління??
Відповісти
 
 
+20 # Гість 19.03.2015, 12:51
Деякі? Та всі оті самі і керують. Не спромоглася свободівська влада їх здолати.
Відповісти
 
 
0 # Гість 17.03.2015, 20:29
Далеко ходити не треба. Участь у антимайдані, отримання значних коштів за це і залучення (а переважно примус) працівників бюджетної сфери до антимайдану:
Ткачук В.Ф. - бувший голова РДА, регіонал, Вакуліч П.С. - його перший зам, регіонал, Березюк Я.М. - просто зам, регіонал, Іщик В.В. - їхня "шестьора", регіонал.
Наскількі відомо живуть вони припіваючи і безкарно...
Займайтесь ними панове прокурори!
Відповісти
 
 
-53 # Гість 18.03.2015, 20:27
Чєпухою занімаюцця. А всяким Рижим, Пінчукам, Боровикам дівацця було ніде. Давали приказ наверху збирать людей і отправлять у Кієв. То вони винуждєні були то виконувать. Тош не з пулємьотами, а з синіми шматками на мірні дємонстрациї їхали. Послухали там якогось казла на трибуни, відмітились да й поїхали по домах. Це не смертельно.
Відповісти
 
 
+31 # Гість 19.03.2015, 09:50
Є наказ ...а є у людей ще свідомість , патріотизм, розум, який "керівники" не продемонструвал и !! :sad: :sad: :-?
Відповісти
 
 
+37 # Гість 19.03.2015, 09:55
Не смертельно, але вони отримували за це тисячі гривень, через іхню партію загинули люди. А ці ділки зараз на добрих роботах при грошах і совість, як і правосуддя іх не волнує.
Відповісти
 
 
+37 # Гість 19.03.2015, 09:55
Чупуха не чепуха, але кожна людина має вибір, чи бути бараном і їхати слухати козлів, чи мати якусь гідність. Але що вони знають про неї :oops:
Відповісти
 
 
+17 # 5555 19.03.2015, 10:03
по орфографічним полилкам видно "Типовий антимайдановець " :lol:
Відповісти
 
 
-29 # Siegfried 19.03.2015, 14:00
Гаразд. Начальство посилало. Але ж підлеглі їхали, не відмовлялися.
На світі вже давно ведеться
Що нижчий перед вищим гнеться,
А більший меншого тусає та ще й б'є
За тим, що сила є.
Відповісти
 
 
-11 # Гість 19.03.2015, 17:22
Більшість з цих "нижчих" отримує мінімалку, але навіть така робота в 99 % випадків єдине джерело для існування. Коли тобі кажуть що якщо сьогодні не поїдеш, то завтра опинишся на вулиці то вибір не великий. Керівники вислуговувались , а працівники не знали чи зможуть завтра годувати дітей.
Такщо не кажіть,що не відмовлялись, ніхто з доброї волі туди не їхав, окрім районних керівників-запр оданців!
Відповісти
 
 
+2 # Гість 19.03.2015, 19:37
Ну, шо, человеколюбец еси? І тебе тута освистали? Скільки мінусив наставляли. Такі всі правільні, патріоти, всім би башку одрубали. На дівані во время революціі воювали, шари перекатували в штанах злівеї калошви в праву і обратно, ямки на каландайках рили. А теперка гірої тут. Всім голови рубать готови. А чого не блокирували автобуси шо їми відправляли людей на антімайдан? Слабо? Да, може я не грамотна як ви тут, але совисть свою не спалила. Яка вже є.
Відповісти
 
 
+17 # Pepko 21.03.2015, 09:09
Ото ми з вами прості бідні люди. Нам можна і "ямки на каландайках рити". Але ж хіба вам не здається ненормальним, що "перші" люди району - аморальні та безхребетні хабарники без каплі патріотизму і жодних принципів? Звикли як "при совєтах" - партія сказала "нада"...
Відповісти
 
 
+11 # Pepko 21.03.2015, 09:03
По-перше, від вашої "мови" можна зламати мозок.
По-друге, як "Антимайдан" міг бути зв'язаним з прямими службовими обов'язками вищеназваних осіб? То ж кругова порука чистої води, мафія.
Відповісти
 
 
0 # Гість 18.03.2015, 23:36
Буднік стоматолог син нач.поліклініки Іщик Березюк,Ніколай чук нач виконавчоі служби всі вони були на айтимайдані, та хизувалися,як пили водку в Маріинськом парку та отримували кошти в сумі 500 грн.за добу. :-)
Відповісти
 
 
+29 # Гість 19.03.2015, 16:24
Закон України "Про державну службу" містить норму: Державний службовець повинен діяти в межах своїх повноважень. У разі одержання доручення, яке суперечить чинному законодавству, державний службовець зобов'язаний невідкладно в письмовій формі доповісти про це посадовій особі, яка дала доручення, а у разі наполягання на його виконанні - повідомити вищу за посадою особу.
Хто убезпечив себе і повідомив вище керівництво?
Відповісти
 
 
+9 # Siegfried 20.03.2015, 11:10
Ставлю вам люксика - лайчика. Поставив би ще штук десять. :D :lol: :P Живий анекдот виходить.
Відповісти
 
 
+15 # Pepko 21.03.2015, 09:10
А мені сумно, що дотримання законів у нашій країні - анекдотична ситуація :(
Відповісти
 
 
0 # Siegfried 21.03.2015, 09:26
і Вам теж від мене одинадцять великих пальців вгору.
Відповісти
 
 
+14 # Гість 20.03.2015, 15:38
умнік В ТЕБЕ ХОЧ ЩОСЬ В ГОЛОВІ Є??? Якому кервництву доповідати, якщо вся вертикаль влади від колишнього голови-за(ЦЕНЗУ РА)ця до януковича (земля йому стєкловатою) продана і корумпована? Тоді, як і зараз, закони не діяли!
Відповісти
 
 
+1 # Гість 22.03.2015, 17:59
"умнік" а чо ти оправдовуєшся? :sad:
Відповісти
 
 
+2 # Гість 23.03.2015, 21:22
"Умнік" я не оправдуюсь, а навожу факти, якщо ти хоч трохи вариш макітрою то знаєш яка ситуація в країні була тоді і яка зараз, якщо ж ні, то не (ЦЕНЗУРА)и! :-x
Відповісти
 
 
+19 # Гість 21.03.2015, 13:35
Для кого був наказ, а хто в голос заявляв,що якби дали танка, то по живих людях на майдані їхав би! в той час одним було важко, а дехто від жиру бісився, та в принципі і зараз бісяться.Як в районі вшанували патріотів України на першу річницю Революції Гідності? Де була влада, культура? Як вони могли вийти на площу,якщо були по інший бік барикад? Ганьба!!!!!А шановній прокуратурі порада: не чекати інформації, а проводити перевірку всіх посадовців і бажано з наслідками, така у них робота!!
Відповісти
 
 
-2 # Гість 21.03.2015, 22:47
Так там же ж по ходу у прокуратури їх осталось пара чоловик. Сокращеніє якесь казали буде чи було. хто ж буде заніматися? НЄ, я думаю що там якесь діло заведуть для блізіра шоб показать що що то там роблять бо ж тоже зверху указаніє получили. Нада отрабатувать.
Відповісти
 
 
+28 # Гість 22.03.2015, 12:43
Можна подумать, що до сокращенія прокуратура щось робила! Не смішіть мої тапки :-x
Щоб був хоч якийсь результат, треба щоб нашими "посадовцями" займалась не наша прокуратура, бо в районі кожна собака комусь брат, сват, або кум!
Відповісти
 
 
+1 # Гість 03.04.2015, 07:55
8) Nothing will change!
Відповісти