Авторизація

HomeНовиниОфіційноУвага! Діють шахраї!

Увага! Діють шахраї!

( 0 Votes )

До відділу внутрішньої безпеки Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області надходить інформація про активізацію шахрайських дій невстановленими особами від імені керівників структурних підрозділів ГУ ДФС у Рівненській області.

Так, невстановлені особи здійснюють телефонні дзвінки до суб’єктів господарювання, як правило на стаціонарні телефони, номери яких розміщені у різних довідниках з вільним доступом. Під час телефонних розмов шахраї видають себе за керівників територіальних підрозділів ДФС у Рівненській області та з посиланням на різні причини (приїзд перевіряючих, необхідності підтримувати дружні стосунки, непроведення перевірок) вимагають для себе надання грошових коштів, інколи обіцяють їх повернути. При цьому найчастіше просять привезти кошти готівкою, або ж перерахувати їх на картковий рахунок.

В разі, якщо суб’єкт господарювання в телефонному режимі повідомить про те, що привіз кошти до податкової, шахраї просять описати свій зовнішній вигляд та зачекати на людину, яка підійде до нього. В той же час, шахраї через диспетчерську службу по телефону замовляють до податкового органу таксі та вказують водію описаний раніше зовнішній вигляд платника податків, який має передати конверт, пакунок тощо. В подальшому отримані кошти водій таксі через термінал перераховує на вказаний шахраєм картковий банківський рахунок.

У разі отримання інформації щодо аналогічних шахрайських дій – терміново повідомляти ВВБ ГУ за телефонами: (0-22)-692-607, 692-575, 692-503, 692-588 та дублювати інформацію письмово!

Начальник відділу внутрішньої безпеки                           О.П. Коваленко
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 48 гостей на сайті