Авторизація

HomeНовиниОфіційноОперація "Номерний знак"

Операція "Номерний знак"

( 0 Votes )

З 19 по 30 листопада 2014 року на території Володимирецького району та м. Кузнецовськ розпочалася операція "Номерний знак".

Державтоінспекція виявлятиме факти експлуатації незареєстрованих транспортних засобів, без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому транспортному засобу чи не відповідає вимогам стандартів, з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані 20 метрів.

Під час нагляду за дорожнім рухом працівники ДАІ будуть виявляти транспортні засоби, на яких використовуються номерні знаки з порушенням (штраф у розмірі від 170 до 255 грн. (ч. 6. ст. 121 КУпАП ). За повторне вчинення порушення впродовж року передбачається штраф у розмірі від 255 до 510 грн., або громадські роботи терміном від 30 до 40 год., з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого. Про це повідомив Володимир Чишейко, інспектор ВДАІ з обслуговування м.Кузнецовськ та Володимирецького району.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 73 гостей на сайті