Авторизація

HomeНовиниОфіційноВолодимирецький район - серед гірших в області

Володимирецький район - серед гірших в області

( 2 Votes )

На колегії обласної державної адміністрації обговорили, як районні органи виконавчої влади справляються із покращенням економічних показників. В ОДА аналізують роботу районів за 14-ма показниками. Як підсумували, цього місяця найкращі показники мають Корецький, Острозький та Здолбунівський райони. Найгірші — Рокитнівський, Володимирецький райони та Рівне. В обласному центрі, зокрема, одні з найгірших показників щодо наповнення бюджетів.

У цьому році Рівненщина отримала спад виробництва на понад 4%. Найбільший спад — у машинобудівній та хімічній галузях. Вони цього року виробили продукції майже на третину менше. І лише металообробна галузь краю мала ріст у показниках — на майже 9%. Натомість, у 2014 році підприємства Рівненщини більше реалізували своєї продукції, порівняно з минулим роком. Зросли показники також сільського господарства.

 

Володимирецький район - серед гірших в області

 

Джерело: Рівне Вечірнє

 

Коментарі   

 
+7 # Masha 29.08.2014, 08:56
Ось так :cry: Допрацювалися
Відповісти
 
 
+4 # Гість 29.08.2014, 10:32
Аж спина мокра!
Відповісти
 
 
+6 # Гість 29.08.2014, 10:16
Значить правильно Савонік дошку пошани зрізав, а взагалі жаль памятаю часи коли наш район був в числі перших
Відповісти
 
 
-9 # Siegfried 30.08.2014, 06:46
бо вміли гарно робити приписки. Зібрали зерна 20 тон, написали 120.
Відповісти
 
 
-4 # SoloUkraine 29.08.2014, 14:57
Цього слідувало чекати!!!
Нічого дивного в цьому нема!
Дуже прикро!
Відповісти
 
 
+3 # xosяin 29.08.2014, 20:02
Чому???
Обґрунтуйте, просто цікаво, можливо, завтра знатиму, що людям треба...
Відповісти
 
 
+1 # SoloUkraine 01.09.2014, 21:39
Те що людям потрібно є в кожного - просто проявляється не в усіх.
РЕЦЕПТ:
100 гр. СОВІСТІ
100 гр. ЛЮДЯНОСТІ
50-100 гр. СПІВЧУТТЯ до оточуючих
Ми стали "черствими" і егоїстичними!Бе здушними!Замика ємось лише у вузькому колі власних проблем і не помічаємо що робиться довколо нас.Багато в чому винна влада - ми в ній зневірились...Н іхто з високопосадовці в не дає нам натхнення і надії що все може колись змінитись на краще!
Зкидаємо з трону одних приходять інші - ну нічим не кращі за попередні. 1% із 100% "...ну ось ,можливо це саме та людина яка нас за собою поведе і на кого будемо рівнятись...." і знову розчарування...

Людям треба не так і багато: МИР і СПОКІЙ, ХЛІБ і ВОДА, і дивитись як радіють життю їхні діти, а не сивіти перед екраном дивлячись новини.
Відповісти
 
 
+1 # 5555 02.09.2014, 07:18
Просто ставлять куклу, а за ниточкі дьоргають ті самі во[ЦЕНЗУРА]аті руки.
Відповісти
 
 
+10 # ааааа 30.08.2014, 17:37
може і найгірший в офіційному зведенні,а в нелегальному один з кращих в області!!У Володимирці люди кризи ще не бачили!!бензин по 17 грн,а машин менше ніколи не стане!!!особлив о в п"ятницю!!
Відповісти
 
 
-12 # Гість 30.08.2014, 21:02
Ви грамотні такі. У Ткачука заступників було троэ чи четверо які тільки показниками і займались, а Савонік сам працюэ. Краще поспівчувалиб людині або допомогли.
Відповісти
 
 
+1 # Masha 01.09.2014, 10:40
А як йому допомогти? Кому з нас надходили пропозиції стати його заступником? :lol:
Відповісти
 
 
0 # Гість 01.09.2014, 11:04
СПІВЧУВАЮ!
Відповісти
 
 
-9 # Гість 02.09.2014, 08:59
Люди! Які ви всі стали "черстві" !! Людина молода, згодилася працювати у такий важкий час! Хто з вас ,хоча б один, ходив і питав чим допомогти голові адміністрації ? Людина працює і старається вирішувати питання! Чому ми навпаки -не можемо згуртуватися навколо цієї людини ...і допомогти...хто мудрим словом...а хто - справжнім ділом...В країні біда, а ми продовжуємо обгаджувати друг друга!! Чому?? Будьте добрішими...І все буде добре...
Відповісти
 
 
+7 # 5555 03.09.2014, 08:33
Яке хоч одне питання він вірішив, відміним фестиваль(багат о ума не треба)а те що з району зробили пустелю і його грабує чорт зна хто, і цьому сайті про це пишуть кожен день і всі з маршруток Рівненських бачать ці помпи біля дороги,екскават ори і той місячний пейзаж. Нажаль цього ЧОМУСЬ не бачить наш голова і наша районна газета.
Відповісти
 
 
+3 # xosяin 03.09.2014, 08:44
Cтосовно голови РДА, то до нього, як і до кожного керівника в районі, області, Україні, було і буде ЗАВЖДИ багато претензій. І це нормально -- на те його і ставли керівником, тут головний критерій -- А ЯК ТІ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ? Деякі проблеми переростають з районного масштабу в регіональний або й державний. І я більш, ніж упевнений, що якби Вас, шановні Чотири Пятірки, поставили завтра у крісло голови РДА, райради чи навіть начальника обласної міліції, то Ви б так само здулися при вирішенні проблеми нелегальних бурштинових клондайків. Тут рішення тільки одне: ЛЕГАЛІЗАЦІЯ, інакшого виходу нема, якщо Ви цього ще досі не зрозуміли.
А стосовно районної газети, то Ви, мабуть, її просто не читаєте, так само, як і обласних, і респуліканських видань, де проблема бурштину піднімалася і піднімається...
Відповісти
 
 
+10 # Masha 03.09.2014, 09:16
Так, можливо, наразі легалізувати видобування без відповідного закону не можна. Але зупинити помпувальників МОЖНА. Було б лише бажання...
Відповісти
 
 
+3 # xosяin 03.09.2014, 10:17
Як зупинити? Волею Савоніка? Розпорядженням Ковенька? Погрозами міліції "поймать и наказать"? Копійчаними протоколами екологів? Дубцями громадської варти Володимиреччини ?.. Перекривали уже дороги блокпостами від чужаків -- але ж своїх пускали і мити, і копати!..
Я щиро підтримав би будь-яку РЕАЛЬНУ пропозицію і йшов би із нею до влади. Але одних бажань наразі мало. Хіба вся громада повстане і не дасть нікому ні копати, ні мити. Але це фантастика, бо більшість сьогодні живе з того бурштину, і правоохороні органи в тому числі...
Відповісти
 
 
+4 # Гість 03.09.2014, 11:41
А як зупинити, в Савоніка і запитуйте, чи може Ви не чули його обіцянок коли він йшов на цю посаду про те те що він це беззаконня зупинить, я неодноразово це чув від нього публічно і читав в його "бронежилетних" інтервю, це були ті популістські обіцянки на яких він йшов до посади керівника району. Зрозумійте одне - проблема не в тому що не зупинив, а в тому що тупо обіцяв що наведе порядок - напевно знаючи що того не зробить. Кричати ганьба! і робити щось самому (хоча б пробувати) бо він і не пробував - це різні речі.
Відповісти
 
 
+6 # Masha 03.09.2014, 13:05
1) самому не бути зацікавленим в отриманні доходів від нелегального видобутку і не бути раніше поміченим в "кришуванні" або видобуванні;
2) ПРИТЯГУВАТИ до кримінальної відповідальност і з конфіскацією знарядь злочину, а не закривати справи за відсутністю події, складу чи за малозначністю і повертати помпи; кримінальну відповідальніст ь - аж до позбавлення волі.
3) на рівні керівництва району попередити керівників міліції та прокурорів як районного рівня так і обласного, що у випадку продовження "кришування" будуть відповідні звернення (в тому числі і звернення районної ради) до міністрів щодо кадрових питань;
4) звернення до Президента, ВРУ, КМУ щодо пришвидшення розгляду відповідного закону.
І ще можна багато чого робити. Але головним тут є 1 пункт.
Відповісти
 
 
+3 # 5555 03.09.2014, 13:11
говорять у нас в районі скоро поміняють голову, то цей рве поки може.
Відповісти
 
 
+2 # Masha 03.09.2014, 19:10
А хто буде наступним?
Відповісти
 
 
+5 # Гість 05.09.2014, 09:23
Депутат буде.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 05.09.2014, 13:05
Він же Активіст
Відповісти
 
 
+1 # Siegfried 05.09.2014, 13:54
Десь зник.
"Затихло все.
Лише дівчата та соловейко не затих..." Т.Шевченко.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 05.09.2014, 15:17
йому не до коментів, готується до крісла керівника району
Відповісти
 
 
0 # xosяin 08.09.2014, 09:10
:lol:
Відповісти
 
 
+1 # Гість 05.09.2014, 15:36
а прізвище як?
Відповісти
 
 
+4 # ааааа 03.09.2014, 21:19
звичайно МОЖНА!!чомусь в Клесові ніхто не миє!!всі ждуть ЛЕГАЛІЗАЦІї!!!
Відповісти
 
 
+7 # Masha 02.09.2014, 10:34
Шановний голово! Яка Вам потрібна допомога? Можливо всі разом допоможемо піднятися вище в рейтингу.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 03.09.2014, 13:08
Та зарплата маленька.Якщо можете то підніміть.
Відповісти
 
 
+1 # Masha 03.09.2014, 15:22
великі гроші не отримують, а заробляють. Якщо хочете більше заробляти - то не тримайтеся за крісла, а працюйте
Відповісти
 
 
+4 # Гість 03.09.2014, 17:00
Вже багато разів тут я писав, як вирішити проблему бурштину, і знову вам напишу: взвод автоматників із 30-ти чоловік їде туди, де копають бурштин і грузять в автозаки усіх кого там зловлять. При цьому дати дозвіл працівникам силових структур, що усі, хто спробує втікти від силовиків, не підкориться їх наказу чи застосовуватиме проти них силу, будуть знищені на місці. Після того, як копачів бурштину вигрузять із автозаків, зразу ж їх в суд для відкриття кримінальних справ. От і все, проблема закрита. Завтра вже ніхто не захоче йти копати бурштин, по побоїться за своє життя чи за свою свободу.
НУ ЗРОЗУМІЙТЕ ВЖЕ НАРЕШТІ, НАШИМ ГРОМАДЯНАМ ДУЖЕ ВЕЛИКУ СВОБОДУ І ДЕМКОРАТИЧНІ ПРАВА ДАЛИ. А ЦЬОГО РОБИТИ НЕ МОЖНА, БО НАШІ ЛЮДИ 9-ТЬ ІЗ 10-ТИ РОЗУМІЮТЬ МОВУ СИЛИ. ЛИШЕ 1-НА ЛЮДИНА РОЗУМІЄ НОРМАЛЬНУ МОВУ, РЕШТІ НЕ ДОХОДИТЬ.
А своїм сюсюканням і протоколами ви нічого не зробите, вас там просто пошлють. Коли він дегенерат-копач побачить автомат силовика, тоді його малий мозок подумає.
Відповісти
 
 
+3 # xosяin 03.09.2014, 17:14
А ви хто: начальник обласної міліції? чи районної, що можете приймати таке рішення? Нагорі пукнути бояться, щоб не порушити, бува, прав людини, а ви хочете, щоб Щирук, чи Кульбашний чи Мотузко віддали такий наказ -- на людей зброю наставляти. Та завтра їх прокуратура перших же на цугундер і потягне, а перед затриманими вибачаться, ще й через суд моральну компенсацію заплатять. Тут же не АТО, а Міліціонер -- не Сашко Білий (вічна йому память). Надзвичайний стан вводиться рішенням Камбіну, а не розпорядженням начміліції, щоб мати право зброю застосовувати. А як проти того взводу з 30 чоловік та підуть 2 тисячі людей з лопатами (таке вже було) -- що, в людей стріляти?
Тут вам не Радянський Союз, а країна із загниваючою демократією, блін, тут дитина на батька суд подасть за ремінця по [ЦЕНЗУРА] -- і виграє. А ви кажете...
Так що треба люстрація. І авторитарний режим. І по фігу. Ібо нє фіг, бо тут не Європа, де діє закон права, а розлючена Україна, яка тільки звикає до закону сили
Відповісти
 
 
+7 # Гість 04.09.2014, 08:04
Прочитав у газеті що славні ДАІшники 27 серпня о 21-15 в селі Каноничі вилучили автомобіль ЛУАЗ із знаряддям для добування бурштину - сирцю; трохи пізніше біля села Сварині вилучили УАЗ також із знаряддям, а о 00-30 біля ставка ситаловского 3 помпи з однієї сторони дороги і 1 з другої сторони дороги працювали і ніхто цього не помітив. поки дорогу не розмиють на Антонівку ніхто мабуть і не пошевелиться
Відповісти
 
 
+2 # Masha 04.09.2014, 08:06
Пропоную всім ознайомитися з проектом Закону про особливості видобутку бурштину-сирцю на родовищах і проявах, які не мають промислового значення.
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=51927
Давайте напишемо свої пропозиції, зауваження, поправки, а працівники апаратів РДА і ради за дорученням голів згрупують все і направлять суб'єктам законодавчої ініціативи. От і буде наша допомога в нелегкій роботі очільників району
Відповісти
 
 
+2 # Masha 05.09.2014, 17:51
Сама запропонувала, сама й давай пропозиції :-)
Так от: 1) в проекті нічого нема з приводу збуту (скуповування) бурштину. Лише ст. 3 вказує на відсутність легального вітчизняного ринку бурштину-сирцю з вільним його обігом, а саме питання ринку бурштину законом не визначено. Думаю треба визначити, що цей ринок - це лише державна монополія, створюються державні підприємства, які скуповують і переробляють, ну і продають (якщо треба), і ці ж підприємства як податкові агенти утримують і перераховують податок при виплаті доходів особам, які здають бурштин.
2) В прикінцевих положеннях треба також зазначити про внесення змін до Кримінального кодексу України і збільшити санкції за видобування без дозволу, ввести відповідальніст ь за нелегальну скупку;
3) розділ ІІ стільки керівників для цієї процедури встановлює, що аж старшно. Знову круги корупції.
4) закон визначає порядок отримання дозволів на видобуток на родовищах і проявах. які не мають промислового значення. А на тих, що мають промислове значення хто буде видобувати? Які критерії віднесення ділянки до промислового значення чи до тих, які такого значення не мають? від кого це залежить? До 2017 року на всіх ділянках, які мають промислове значення, бурштин хтось видобуде, а потім те, що "з губи впало" - роздадуть простим людям. Гарно продумано. Молодці.
Ось такі мої пропозиції. Які думки у Вас?
Відповісти