Авторизація

HomeНовиниОфіційноІнформація для людей, внутрішньо переміщених в межах країни до Володимирецького району

Інформація для людей, внутрішньо переміщених в межах країни до Володимирецького району

( 0 Votes )

Прибувши із небезпечної зони, телефонуйте 101 зі стаціонарного, чи з мобільного телефону, або ж на Урядову лінію Рівненської ОДА (Рівненський обласний контактний центр) тел. 0 800 500 078 – БЕЗКОШТОВНО ЦІЛОДОБОВО. Інформація про наявність вільних місць для розміщення: http://migrants.gov.ua, http://rivne.mns.gov.ua

З будь-якими питаннями щодо тимчасового перебування у Володимирецькому районі, звертатися до: • районного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, переміщених з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції; • місцевого органу соціального захисту населення.

З питань: розселення, медичного обслуговування, навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, працевлаштування, відновлення втрачених документів звертатися до районної державної адміністрації, яка знаходиться за адресою: смт. Володимирець, вул. Грушевського, 56. Контактний телефон (03634) 2-31-34.

Щоб стати на облік та отримати усі види державної соціальної підтримки (пенсії, допомоги) слід звертатися до управління соціального захисту населення Володимирецької РДА, яке розташоване за адресою: смт Володимирець, вул. Соборна, 23. Контактний телефон (03634) 2-49-28. При собі мати такі документи (за наявності): паспорт, посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика; довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

У разі втрати, або знищення документів звертайтеся у Володимирецький районний сектор Управління Державної міграційної служби України в Рівненській області, який розташований за адресою: смт. Володимирець, вул. Грушевського, 63. Контактний телефон (03634) 2-53-43

За державною підтримкою громадян похилого віку, інвалідів звертайтеся: до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), або до органу соціального захисту населення за місцем фактичного проживання (перебування). Основні документи, які необхідно мати при собі: паспорт, медична довідка про потребу в постійній сторонній допомозі (за наявності)

Державна підтримка у працевлаштуванні: пошук підходящої роботи – тимчасової і постійної; надання інформації та консультації у сфері занятості; можливість участі в громадських оплачуваних роботах; професійна підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації; отримання статусу безробітного. Звертатися у Володимирецький районний центр зайнятості за адресою: смт. Володимирець, вул. Повстанців, 45. Контактний телефон (03634) 2-57-48. Основні документи, які необхідно мати при собі: паспорт; довідка про присвоєння ідентифікаційного коду (за наявності); трудова книжка (за наявності); документи про освіту (за наявності).

Щодо зарахування дітей до дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів звертайтеся в Управління освіти, молоді та спорту Володимирецької РДА за адресою: смт. Володимирець вул. Повстанців, 21. Контактний телефон (03634) 2-30-09.

Щодо державної підтримки сімей з дітьми звертайтеся до управління соціального захисту населення (смт Володимирець, вул. Соборна, 23. Контактний телефон (03634) 2-49-28), службу у справах дітей РДА (смт Володимирець, вул. Грушевського, 56. Контактний телефон (03634) 2-31-17), районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (смт Володимирець, вул.Єврейська, 5. Контактний телефон (03634) 2-52-59 ). Основні документи, які необхідно мати при собі: паспорт, свідоцтво про народження дитини, довідка про присвоєння ідентифікаційного коду (за наявності).

Отримати безоплатно предмети першої необхідності (одяг, взуття, продукти харчування, інше) можна у Володимирецькій районній організації Товариства Червоного Хреста України (смт. Володимирець, вул. Медична, 16. Контактний телефон (03634) 2-60-77, 097-978-23-54).

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ: З питань переміщення з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції громадяни можуть телефонувати цілодобово на урядову «гарячу лінію» за телефоном 0 800 507 309.

Контакти міжвідомчого координаційного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян україни, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції: (044) 247-30-02, (044) 247-32-92. Адреса штабу: м. Київ, вул. Гончара, 55 а. Cайт Міністерства соціальної політики України www.mlsp.gov.ua сайт, Державної служби України з надзвичайних ситуацій www.mns.gov.ua. Ознайомитися з Дорожньою картою для людей, внутрішньо переміщених в межах країни до Рівненської області для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб, а також отримати більш детальну інформацію Ви можете на сайтах: http://polissya.net/, http://www.rivne.mns.gov.ua.

Начальник РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

Андрій Муравинець

Attachments:
Download this file (Дорожня_карта.pdf)ДОРОЖНЯ КАРТА542 Kb
 

Коментарі   

 
+11 # 5555 01.08.2014, 08:48
Ця інформація для жінок, дітей і пристарилих чоловіків, а інші чоловіки дорога прямо у військомат за автомати і відвойовувати те що прс..ли.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 148 гостей на сайті