Авторизація

HomeНовиниОфіційноДозвільні документи ТОВ"Сонячне ремеcло"

Дозвільні документи ТОВ"Сонячне ремеcло"

( 0 Votes )

ТОВ «ЦЕНТР «СОНЯЧНЕ РЕМЕСЛО» в 2009 року викупило у держави право видобутку корисної копалини «бурштин» , згідно договору купівлі-продажу спеціального дозволу від 15.09.2009 року №43/4-09 на родовищі «Володимирець Східний» (98,9 га), смт. Володимирець, Рівненської обл.

Отримало спеціальний дозвіл на користування надрами (тобто виключне право (захищене і гарантоване державою)) на видобуток власним коштом, без залучення державних коштів, на термін 20 років. Акт гірничого відводу засвідчує передачу права на видобуток на всю територію родовища «Володимирець Східний» на 98,9 га. 

 

Дозвільні документи

 

Дозвільні документи

 

Дозвільні документи

 

 

Коментарі   

 
+9 # Гість 27.05.2014, 14:30
А де договір оренди землі? Чого його вони Вам не показали?
А не показали його тому що його в них не має!
Підприємство не отримало від уряду дозволу на перепрофілюванн я лісових ділянок, от і справа в них загальмувала.
Добре люди все знають! Не дуріть голову! Є в них 23 гектари от і хай радуються!
Відповісти
 
 
-1 # Гість 01.07.2015, 22:09
Договор аренды есть.
Відповісти
 
 
0 # Гість 02.07.2015, 11:10
То покажіть чого боїтесь
Відповісти
 
 
+5 # ааааа 27.05.2014, 17:47
покажіть це Воронківцям,їм ці документи до спини!!
Відповісти
 
 
+8 # Гість 28.05.2014, 07:25
Люди давайте ініціюємо перевірку "Сонячного ремесла" територіальною інспекцією державного геологічного контролю по виконанню ліцензійних умов на розробку родовищ надр. хай перевірять виконання умов дозволу на користування надрами. Сонячне ремесло родовище не розробляє от хай і позбавляють їх спеціального дозволу.
Відповісти
 
 
-9 # Гість 28.05.2014, 08:16
А що Вам до Сонячного ремесла?
Відповісти
 
 
+4 # Гість 28.05.2014, 08:49
Ага,"ініціюємо перевірку"! Таке бабло крутиться,а ви перевірку задумали.А цих три бумажки сюди кинули щоб Ви шановні іх жували,і нікуди більше не лізли.Не холопське це діло в надрах ковирятися, вам що полів мало,сійте,косі ть собі на здоров"я бо в бурштині що Ви розумієте,крім того що викопати його підпільно і віддати по найнижчій ціні.
Перевірку будуть проводити теж люди які хочуть пити і істи,а якщо хтось попадеться принциповий то його швидко вламають,а якщо не вламають то обламають,і навіть дуже законним методом.І знову коло замкнулося по тій причині що правда в грошах.
До речі,а хто автор матеріалу.хто проявив ініциативу?
Відповісти
 
 
-3 # Гість 28.05.2014, 08:42
СИМХА ГАЛИНА ВАСИЛІВНА та СОКОЛОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ чекайте перевірки Воронківцями
Відповісти
 
 
+2 # Гість 18.06.2014, 00:02
1 гектар =
10 000 м2
98,9 = 989 000 м2 = 1000м * 989 м
Територія яку вони намагаютьсь контролювати дещо більша за вище наведену.
Воронківці, Воронківцям,... Це що Боги з Олімпу , чи можливо навпаки?!
Вікіпедія
Воронки (Володимирецьки й район)
Воронки́ — село в Україні, Володимирецьком у районі Рівненської області. Населення становить 1557 осіб.
Чим село Воронки відрізняється з переліку населених пунктів Володимирецьког о району?! Своєю нахабною поведінкою? Недостатнім рівнем інтелектуальног о розвитку? Та і у Володимирці нахаб багато, й в Новаках [ЦЕНЗУРА]ів з надлишком.
Відповісти