Авторизація

HomeНовиниОфіційноЗвернення голови Володимирецької районної ради

Звернення голови Володимирецької районної ради

( 4 Votes )

Шановні жителі Володимиреччини!

Звертаюся до вас у непрості часи.

Майдан високою ціною людських життів кардинально переписав історію нашої нації, змінивши не лише владу в державі, а й свідомість усіх українців.
Так, президента, який зрадив свій народ і втік, віддавши наказ убивати простих людей, усунуто від керівництва країною; змінюється система влади.

Але тепер перед нами постають завдання: утримати здобутки Євромайдану, не допустити хаосу і погромів.

Саме тепер нам якнайбільше потрібне єднання та взаєморозуміння, щоб не повторилось кровопролиття, та знайти шляхи розв’язання непростої суспільно-політичної ситуації  в Україні.   

Не можна будувати нове суспільство на фундаменті хаосу і розрухи. Сьогодні усю повноту легітимної влади в області передано Рівненській облраді, а в районах – відповідним районним радам.

Депутати Володимирецької районної ради від імені своїх громад уповноважили президію районної ради розглядати та вирішувати питання забезпечення життєдіяльності територіальних громад району.

 Тому кожен громадянин України, зокрема депутати усіх рівнів,  усі ми відповідальні за те, щоб без потрясінь пройти шлях становлення нової системи влади.

Сьогодні необхідно забезпечити безперебійне функціонування екстрених і соціальних служб, підприємств, організацій, установ району, спокою на вулицях наших сіл і містечок.

Тому закликаю всіх об’єднати зусилля задля позитивних змін в нашому суспільстві.

Василь Ковенько,

голова Володимирецької районної ради.

 

 

Коментарі   

 
+21 # Гість 25.02.2014, 12:38
а ще необхідно відновити недіюче функціонування багатьох служб,відновити спокій і таке інше,все,що розвалено ще до революції. А найперше,-прист рунити бюрократизм та взяточництво,а також відмивання бюджетних коштів .... "Поки грім не гримне,мужик не перехреститься".
створіть рубрику для влади,куди жителі району можуть надсилати скарги на діяльність чи бездіяльність різних структур та особ.Навіть анонімно.Нехай відповідні органи їх перевіряють.От Вам,пане Ковенько, і буде "обєднання всіх зусиль задля позитивних змін..."
Відповісти
 
 
+4 # Гість 25.02.2014, 16:23
в роддомі днів 10 тому зріс "благодійний внесок" з 300 грн. на 400 грн.До речі,ще й долЯр так не стрибав,а послуги вже завірені завідувачем. Хтось підкаже,чим класифікується встановлення суми "благодійного внеску"??? І не тільки в роддомі.а й у інших мед.установах. Люди,пишіть,мож е сТрам чи С[ЦЕНЗУРА] проснеться " в багатьох службах"!!!!
Відповісти
 
 
0 # Пантелеймон 25.02.2014, 20:22
Невеличке уточнення! Шановний Гість! не вводьте людей в оману! Благодійний внесок тому називається благодійним, що сума не встановлюється. А ті 300 грн сплачуються не в "роддомі" , як Ви пишете, а в БО " Володимирецька лікарняна каса", яка потім надає благодійну допомогу у вигляді медикаментів та розхідного матеріалу .
Відповісти
 
 
+1 # Гість 27.02.2014, 12:25
ТА НЕВЖЕ!!!!! то це мабуть мене тоді в оману ввела та квитанційка з зазаначеною сумою 400 грн.,коли внучку забирала з роддому... з установи,де безкоштовно тільки дихати!!! Кому приходилось-хай мені заперечать!! А лікарняна каса-то казка про ріпку!
Відповісти
 
 
-3 # Lorik 25.02.2014, 20:30
ця інформація не зовсім точна. можу пояснити. Вагітна жінка може одноразово сплатити благодійний внесок в БО"Володимирець ка лікарняна каса", а не в "роддом", як пише Гість. Потім каса надає благодійну допомогу акушерсько-гіне кологічному відділенню ( тобто медикаменти, перев"язувальни й, шовний матеріал), який оприбутковуєтьс я через бухгалтерію і використовуєтьс я для тих роділь і породіль та новонароджених, які сплатили кошти.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 27.02.2014, 12:27
то для чого перед родами дають на отоварку великий список медикаментів??? ?? і кожна мууусить бути зі своїм!! ..а...виявляєть ся дамочки вам мають допомогу надати з тих коштів:ото читайте,і майте на увазі!!!!
Відповісти
 
 
0 # Lorik 27.02.2014, 21:00
Оце ж мій друже, Веселий Коте Васю, змушена на всі претензії відповісти. Як би не старався всім не догодиш. А ти розкажи , що ти, де ти, як ти????
Відповісти
 
 
0 # Гість 28.02.2014, 08:47
Я вже бачу,що тобі не солодко,але тримайся!Вчора переглядав всі сторінки сайту,твоі коментарі майже відсутні.А тут тільки пару разів прокоментувала і така халепа.Навіть в твоєму коментарі до мене хтось постарався мінус поставити.Орієн туйся на моі коментарі,не головне розпочати дискусію,ще потрібно гарно і непомічено з неі вийти,залишити іі для інших, і тоді дивлячиь з боку можна побачити правдиву картинку.З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
P.S.На твоє запитання відповідаю даний час я ніяк,я ніде і я ніщо.Можливо трохи відійду тоді поспілкуємося при особистій зустрічі,тим більше це для мене не проблема тепер,ми і справді знайомі.
Відповісти
 
 
+3 # Lorik 25.02.2014, 20:37
продовжую. А тепер щодо цін на деякі медикаменти чи товари. Ось візьмім, до прикладу, вікрил.Ціна однієї упаковки- від 57-60 грн. А флоксал,ціна майже 40 грн, а потрібен він для профілактики бленореї новонародженим. А рукавички - до 5 грн за пару, а потрібно 10 пар. А клема на пупка,якісна - 5 грн. А пелюшки одноразові, марля.Копійка до копійки - і сума.
Відповісти
 
 
-3 # Lorik 25.02.2014, 20:58
Флакон рефортану чи стабізолу вартує до 130 грн.Окситоцин - до 20 грн. Додайте шприци, спирт ( 10 грн). Ось Вам і вся кухня. Я назвала неповний перелік необхідного. В мене виникає питання. Чому, коли потрапляють в ті чи інші обласні заклади всі за все платять і не нарікають що дорого? Благодійний внесок в обласній лікарні ще минулого року був 250 грн.а МРТ взагалі до тисячі, УЗД 150 грн.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 27.02.2014, 12:30
Ви,пані перерахували все правильно :)),все,що є у списку для придбання рожениці,і неважно,в лікарняній касі вона чи ні. То як-то воно?
Відповісти
 
 
+1 # Lorik 27.02.2014, 20:55
Шановний Гість! По - перше , назвіться, будь ласка, адже я пишу відкрито.Значит ь, я відповідаю за свої слова, на відміну від ....решти незареєстровани х користувачів!
Відповісти
 
 
-6 # Lorik 25.02.2014, 21:09
А ще хочу замітити, що пологи не настають раптово, як апендицит. Їм передує 9 місяців вагітності.І за цей період жінка в змозі обрати собі варіант чи сплатити внесок в "лікарняну касу" і спокійно насолоджуватись чеканням чуда чи гонитись по аптеках зі списочком.Будь ласка,обирайте.
Відповісти
 
 
+4 # Активіст 25.02.2014, 21:59
Конституція. Статтю 49 . Медична допомога безкоштовна. Мільйони гривень закладаються в бюджет щороку. Ліки виділяються безкоштовно, потрапляють в аптеки і продаються населенню. Частина ліків все ж доходить до медзакладів, але як вони витрачаються? Та й ціни в нас значно вищі на медекаменти, ніж в сусідів білорусів, знову схеми, відкати і т.д.
Відповісти
 
 
-1 # Гість 27.02.2014, 08:57
А ще Ви забули про заробітну плату керівнику та працівникам каси,невеличких націнок на ліки які закупляються касою, так звані витрати на "виробничі потреби" і це все з благодійних внесків.Тобто внесеш 100 гривень і безкоштовно отримаєш ліків на 90 гривень,якщо домовишся.Здаєт ься краще купити ліків просто в аптеці на 100 гривень.І таке відчуття що Ви біля того коритця яке зветься Лікарняною касою хлебчете.
Відповісти
 
 
0 # Lorik 27.02.2014, 20:56
Я вас НЕ ОБРАЖАЛА! а яке Ви має право ображати мене?!!!
Відповісти
 
 
-4 # Гість 28.02.2014, 09:10
Очень ізвіняюсь.Не хлебчете,це і так ясно,бо допхатися до корита не можете.
Відповісти
 
 
0 # xosяin 06.03.2014, 12:13
Про рубрику "КОРУПЦІЯ" доречна пропозиція, підтримую
Відповісти
 
 
0 # Гість 25.02.2014, 13:31
А чомусь мені здається, що той пан Ковенько був проти майдану ? Чи я помиляюся ?
Відповісти
 
 
+16 # Гість 25.02.2014, 14:31
Що відбувається в країні? Той правий, у кого більше прав (кийків, автоматів). Необхідно людям створювати народну раду НЕ з ПОЛІТИКІВ. І нахай вона проводить люстрацію бувших керівників і тих, хто претендує на посади. Бо і з "колишніх" є порядні люди, і з тих, хто прагне на посади є нечесні хапуги. Не чекайте, поки вам призначать з області нових керівників, в районі треба самим визначатися, за кого народ - тому і довірити.
Відповісти
 
 
+9 # Гість 25.02.2014, 15:57
Звертаюсь до редакції: відключення коментарів не було навіть при диктатурі партії регіонів. Це щось нове? Які неодноразові звернення? Одне звернення самі собі написали і відключаєте. Все зрозуміло - вказівка "нової" влади про те, що багато негативу вилилось на Льоду, а як по-іншому - ДЕМОКРАТІЯ в нас, а він політик, от і отримує на горіхи. Самі надрукували цю "провокаційну статтю" самі і "пожинаєте".
Відповісти
 
 
+2 # Administrator 25.02.2014, 16:20
Шановний. Що Вам заважає зареєструватись ? Коментарі зареєстрованих користувачів публікуються АВТОМАТИЧНО.
І ще раз уважно перечитайте застереження.
Щодо всього іншого у Вашому коменті: не варто шукати чорну кішку в темній кімнаті, її там нема...
Відповісти
 
 
+3 # вальдемар 25.02.2014, 18:54
давайте почнемо з пана Ковенька!!!бачт е при Януковичу викупив частину колишньоі аптеки №10 2 поверхи за безцінь в центрі Володимирця,зар аз здає в оренду!!а зазраз пише про поєднання та взаємопорозумін ня!!пане Василю ви перші повинні піти у відставку!!!!оц е демократія по районному!!!а взагалі потрібно змінювати повністю всю владу у Володимирці!!пр авду один дідок нещодавно сказав,що влада змінюється тільки у Києві,а у районах в тому числі у Володимирці шапка розвертається в бік нової влади і всі остануться!!!
Відповісти
 
 
+6 # Гість 25.02.2014, 20:33
Вже не раз чую про зміну влади, але ніхто не пише про зміну систему влади. Ну зміниться влада, прийдуть нові прізвища і будуть скуповувати що ще залишилось, брати хабарі, приводити "кумів" і "друзів" у владу, якими б чеснии вони нам зараз не видались. Бо влада і гроші змінять будь-яку людину. Треба створити умови і котроль, щоб цього не сталося, а тоді вибирати, саме обирати, владу за принципом професійності. А по-іншому буде 1918 рік - "кто был никем, тот станет всем", із подальшим перетворенням в авторитарну державу із вождем Сталіним. Революціонери охолоньте, війна закінчилась, треба будувати мирну державу РАЗОМ!
Відповісти
 
 
+1 # Активіст 25.02.2014, 21:43
А почати треба з Турчинова http://tsn.ua/politika/biznesom-u-rodini-turchinova-keruye-yogo-tescha-336673.htm
Відповісти
 
 
+7 # Законослухняний громадянин 26.02.2014, 15:30
А починати потрібно насамперед з себе. Таке враження, що кожен в морально-етично му чи фінансово-право вому полі абсолютно не заплямований. Якесь банальне фарисейство.
Відповісти